یادگیری زبان انگلیسی در سطح صفر - نظر زبان آموزان حرفه ای چیه؟

قربونت عزیزم همچنین :heart_eyes::blush::rose:

4 پسندیده

سلام … بی نهایت ممنون از مقاله های زیبا و تاثیر گذارتون … آقا کامبیز( kambiz_mbi)مطالبی که شما توی سایت قرار می دید خیلی منو به شخصه امیدوار به یادگیری زبان میکنه شما دقیقا به قول معروف سر بزنگاه پست رو قرار میدید دقیقا سوالی که واسه من ایجاد میشه و منو سرگردان و نا امید میکنه شما با مقاله هاتون پاسخ می دید …یه دنیا ممنون از سایت عالی و اساتید گرامیشون…:rose::wilted_flower:

5 پسندیده

با سلام
من فکر می‌کنم یعنی احساس میکنم که فرد اول باید لغاتی رو بیاموزه سپس گرامر اولیه رو یاد بگیره و سپس شروع به خوندن به روش زبانشناس بکنه. من خودم بر این عقیده هستم که برای زبان جدید (نه زبان مادری!!) باید و باید پایه گرامر ساده اون زبان رو یاد گرفت و حالا بعدش اگه به روش زبانشناس بخونی دیگه همون گرامر ساده کفایت می‌کنه. من خودم این شکلی فکر می‌کنم.

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
برای من هم سخت بود اولش ولی به مرور و با تکرار همه چی اسون شد

3 پسندیده

واقعا عالی بود. این مطالب به آدم امید میدن

3 پسندیده

سلام مطلبتون مثل همیشه عالی و کاربردی است.من یکماه و نیمه که شروع کردم انگلیسی قدرت رو مطالعه میکنم اما هر چه میگذره علاقه و انگیزه به یادگیری اضافه میشه چون خود درسها و اقای ای جی هوگ و مطالب جالب و پر انرژی دوستان زبانشناس انگیزه را هر روز قویتر میکنه و این جای سپاسگذاری داره امیدوارم بقیه دوستان هم این انگیزه و انرژی را بدست بیاورند.فقط باید حوصله را هم به انگیزه اضافه کرد امیدوارم تجربه من برای دوستان دیکر مورد استفاده باشه

2 پسندیده

با سلام، بنده یکماه است که از اپلیکیشن زبان بیاموز استفاده می کنم برای یادگیری لغت بسیار کمک بزرگی به من کرده درس های اول رایگانه اگه دوست داشتید میتوانید خریداری کنیدb—amooz

2 پسندیده

مقاله بسیار جالبی بود، خداقوت :rose:
اگر زبان آموز از این موضوع آگاهی داشته باشه که بعد از عبور از سطح شروع کنند میتونه به آرامشی دست پیدا کنه و راحت باشه خیلی راحت تر و بهتر سختی یادگیری تحمل میکنه
من به شخصه واقعا خیلی اذیت شدم تا زبان انگلیسی از یک زبان گنگ و پیچیده به یک زبان شیرین و دلنشین تبدیل بشه ولی دوستانی که تازه شروع کردن به یادگیری اگر از این موضوع آگاهی داشته باشند بسیار راحتر این مرحله را سپری خواهند کرد

5 پسندیده

میشه کتابی ک تو این زمینه کمک کنه معرفی کنید؟

3 پسندیده

برای همه ی مهارت ها، اپ های زبانشناس.
ولی کتاب گرامر زیر را هم توصیه می کنم
communicate what you mean

7 پسندیده

سلام خیلییی عالی و کامل بود اقاکامبیز و ممنون از وقتی ک گذاشتید استاد.
یه اعتقادی ک شخصا بهش باور دارم اینه ک یادگیری زبان مثل یادگیری شنا میمونه
مثلا اینکه بندازنت وسط چهارمتری بتونی خودتو نجات بدی ترست بریزه راحت یاد میگیری:joy::joy:
من حدود شیش هفت ماه وقت گذاشتم و خب بیشتر بخاطر خجالت از هیچکی نپرسیدم چیکار کنم و کم کم اومد دستم و خب انگیزم باعث شد خسته نشم ک دوستان تالار کمک زیادی کردن.
و درکل وسط دریای زبان میخام غرق شم😁

6 پسندیده

مرور دوباره اش عالی بود
بازهم تشکر و قدردان تمام زحماتتان هستم :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام وقت بخیر :hibiscus::rose::tulip:بسیار عالی باتشکر :cherry_blossom::blossom::sunflower::bouquet:

1 پسندیده

:ok_hand::ok_hand: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

1 پسندیده

من همیشه با علاقه مطالب شما رو گوش می دم پر از نکته های مفیده

1 پسندیده