تالار زبانشناس

یادگیری زبان انگلیسی در سطح صفر - نظر زبان آموزان حرفه ای چیه؟

language_learning_tips
یادگیری زبان انگلیسی در سطح صفر - نظر زبان آموزان حرفه ای چیه؟
0

قربونت عزیزم همچنین :heart_eyes::blush::rose:

1 Like

سلام … بی نهایت ممنون از مقاله های زیبا و تاثیر گذارتون … آقا کامبیز( kambiz_mbi)مطالبی که شما توی سایت قرار می دید خیلی منو به شخصه امیدوار به یادگیری زبان میکنه شما دقیقا به قول معروف سر بزنگاه پست رو قرار میدید دقیقا سوالی که واسه من ایجاد میشه و منو سرگردان و نا امید میکنه شما با مقاله هاتون پاسخ می دید …یه دنیا ممنون از سایت عالی و اساتید گرامیشون…:rose::wilted_flower:

1 Like

با سلام
من فکر می‌کنم یعنی احساس میکنم که فرد اول باید لغاتی رو بیاموزه سپس گرامر اولیه رو یاد بگیره و سپس شروع به خوندن به روش زبانشناس بکنه. من خودم بر این عقیده هستم که برای زبان جدید (نه زبان مادری!!) باید و باید پایه گرامر ساده اون زبان رو یاد گرفت و حالا بعدش اگه به روش زبانشناس بخونی دیگه همون گرامر ساده کفایت می‌کنه. من خودم این شکلی فکر می‌کنم.

سلام دوست عزیز
برای من هم سخت بود اولش ولی به مرور و با تکرار همه چی اسون شد

1 Like

واقعا عالی بود. این مطالب به آدم امید میدن

1 Like
این مطلب به صدر مطالب آورده شد. #27

سلام مطلبتون مثل همیشه عالی و کاربردی است.من یکماه و نیمه که شروع کردم انگلیسی قدرت رو مطالعه میکنم اما هر چه میگذره علاقه و انگیزه به یادگیری اضافه میشه چون خود درسها و اقای ای جی هوگ و مطالب جالب و پر انرژی دوستان زبانشناس انگیزه را هر روز قویتر میکنه و این جای سپاسگذاری داره امیدوارم بقیه دوستان هم این انگیزه و انرژی را بدست بیاورند.فقط باید حوصله را هم به انگیزه اضافه کرد امیدوارم تجربه من برای دوستان دیکر مورد استفاده باشه

این مطلب به صدر مطالب آورده شد. #29