هر کی حرفی از انرژی داره

خیلی با مزه بود…
:joy::joy::joy:

4 پسندیده

Thank you God for everything in my life. The good and bad. Some were blessings and some were lessons.”
Anonymous
“به خاطر همه چیز در زندگی‌ام خدا رو شکر، خوب و بد، بعضی نعمت بودند و بعضی درس.”

2318070742k

:blue_heart: :seedling:

5 پسندیده

همه دوستان این متن زیبا را بخوانند

دیروز به مادرم زنگ زدم.

بعد از مرگش تلفن ثابت خانه اش را جمع نکردیم … نمی خواهم ارتباطمان قطع شود. هر وقت دلم هوایش را میکند بهش زنگ میزنم …
تلفنش بوق میزند …

بوق میزند …

بوق میزند …

وقتی جواب نمیدهد با خودم فکر میکنم یا برای خرید رفته بیرون یا خانه همسایه است …

الان چند سال میشود هر وقت دلم هوایش را میکند دوباره زنگ میزنم.

شماره " بیرون " را هم ندارم زنگ بزنم بگویم : " به مادرم بگید بیاد خونه اش دلم براش تنگ شده "!

:heavy_check_mark:دوست من اگر مادر تو هنوز خانه است و نرفته " بیرون " …
امروز بهش زنگ بزن …
برو پیشش …
باهاش حرف بزن …
یک عالمه بوسش کن …
صورتتو بچسبون به صورتش …
محکم بغلش کن …
بگو که دوستش داری …
و گرنه وقتی بره " بیرون " خیلی باید دنبالش بگردی …
باور کنید " بیرون " شماره ندارد.

:broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart::sob::sob::sob::sob:

7 پسندیده

وای لیا خانم
خیلی غم انگیز بود :pleading_face::pensive::pensive::persevere::persevere::cry::cry::sob::sob::sob:
اشکم در اومد
خیلی ناراحت شدم :broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart:
خدا نکنه مادر کسی بره بیرون :pleading_face::pleading_face:
الهی آمین :palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

8 پسندیده

دل آشوب شدم لیابانو
البته سلام
من همیشه نگران مرگ مادرم هستم ،دیروز بردمش واکسن کرونا بزنه ،پیر شده ،لعاب جوانی دیگه تو صورتش نیست ،چقدر زحمت مارو کشید :relieved:
یکبار بچه بودم تب داشتم تاصبح بالاسرم بود ،من خوب شدم و اون خسته ،یک عمر تلاش و بعد هم آخرش مرگ ،مامردها هرچقدر هم بخوایم نمی تونیم درک کنیم مادربودن یعنی چی ،حسین پناهی خدابیامرز می گفت : وقتی مادری بمیرد ،قسمتی از فرزندانش را با خود به زیر گِل خواهد برد.
مادرم هنوز زندس ولی نصف من زیر خاکه ،اگه…
من نمی‌دونم مادرتون درقید حیات هست یا…
اگه زنده هستم خدا عزتمندشون کنه و محتاج حتی شما نباشن :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together: نه که شما خدای نکرده کم لطفین کلی هیچکس محتاج حتی اولاد نشه ،واگه مرحوم شدن روحشون شاد باشه ،الان که اینارو نوشتم انگار یه لیوان که تو آب یخ بوده انداختن تو آب جوش ،بخدا یجور شدم ،ممنون که یادآوری و تذکر بودین و بازهم فکرم باید بیشتر درگیر بشه ،خوب این جور مواقع چشمها وظیفشون رو می‌دونن و خوب هم عمل می کنن .
لیا بانو شما خیلی انسان خوبی هستین ،پیامهاتون هم جنبه تبشیری و هم انذاری داره ،حرفتون اثر داره چون احساس می کنم خودتون بهش اعتقاد دارین :rose:
اگه یروز مادرم…من دیگه اون آدم سابق نمیشم ،میشکنم چینی بند زن هم خبرکنن دیگه چایی قوری ترک دار مزه نداره .
یه عکسی گرفته بودم نزدیک قله یخچال همدان خیلی تکونم داد ،یکم تعلل کردم تا گرداب چشمم رو نبینن همنوردا ،رسیدنی رفتم مامانم رو بوسیدم و بزور خودمو نگه داشتم که گریه نکنم .

سپاس بابت تکانه شما ،همیشه سلامت باشید و اولیا ازتون راضی باشن ،خدا حفظتون کنه :palms_up_together:

7 پسندیده

دوستان معذرت میخوام که ناراحتتون کردم
به خاطر عکس زیبایی که فرستادید خیلی ممنون

خداوند متعال مادر عزیزتون رو حفظ کنه :pray:t4: :pray:t4:

بعضی مواقع به خاطر مشغله زیاد روزمره یک سری مسائل و افراد خیلی خیلی مهم فراموش میشن
کسانی که دوستشون داریم و به بودنشون در کنارمون عادت کردیم و همیشه میگیم یکم دیگه سرم خلوت بشه بهشون محبت میکنم و بیشتر رسیدگی میکنم ولی خبر نداریم که ممکنه تا ما سرمون خلوت بشه اونا دیگه نباشن

یک بنده خدایی بود یه پسر جوان وقتی مادرش در قید حیات بود زیاد بهش اهمیت نمیداد و گاه و بی گاه باهاش دعوا میکرد و به حرفها و توصیه هاش توجه نمیکرد
میگفت مادرم خیلی گیر میده . همش میگه غذات رو به موقع بخور ، زود بیدار شو ، شب زود بیا خونه ، نماز بخون و … . از دستش خسته شدم

بعد از چند وقت مادرشون فوت شدن
در مراسم ختم دیدمش خون گریه میکرد
فقط خدا میدونه چقدر پشیمون شده بود
همش میگفت پشوانه ام رفت ، خونه ام رفت ، تکیه گاهم رفت ، غریب شدم
ببخشید دیگه ادامه نمیدم حالم خراب شد

کاش هممون قدر نعمتهای گرانقدری مثل پدر و مادر رو بیشتر بدونیم تا دیر نشده

6 پسندیده

Little things make big days

چیز های کوچک روز های بزرگی را رقم می زنند.

English-sentences-about-God-4

4 پسندیده

4 پسندیده

عالیه عباس جان احسنت به شما. :clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

همینطوره؟ یعنی مطلبی که از جای دیگه میارم لینکش رو کپی کنم بیارم مثلا اینجا پاسخ رو بزنم ،علامت زنجیر ،وارد کردن لینک و ارسال ،درسته وحید جان ؟

4 پسندیده

عالیه دقیقا، راه ساده ترش هم اینه که شما میتونی وقتی لینکو کپی کردی و در مقصد پاسخو زدی، انگشتتو چند لحظه تو صفحه ی متن نگه داری و اونوقت الصاقو بزنی و بعد هم که دوباره پاسخو میزنی و تموم.

4 پسندیده
4 پسندیده

I hope you enjoyed it :+1:

2 پسندیده

ممنون عباس آقا فوق العاده بود :clap:

2 پسندیده

The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will

تفاوت بین یک فرد موفق و دیگران، کمبود قدرت دیگران و فقدان دانش آنها نیست بلکه کمبود تلاش و اراده‌شان است…

3 پسندیده

بسیار عالیه مخصوصا تصاویر آوانگاردی که شیر می کنید ،سپاس بانو :pray:

2 پسندیده

خواهش میکنم. خوشحالم مورد توجهتون قرار گرفت :rose:

3 پسندیده

If you love somebody, love them the way they are, not the way you want

اگه کسی رو دوست داری باید اونو همونطوری که هست دوست داشته باشی نه طوری که تو میخوای باشه …!

5 پسندیده

اس-ام-اس-صبح-بخیر-دوستانه-

Good morning
Have an awesome day

صبح بخیر
یک روز عالی داشته باشی!!

:blue_heart::seedling:

4 پسندیده

5 پسندیده