ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.722385861561119 679

والا مقدمه‌شو ک تموم کردم عالی بود

3 پسندیده

عالی بود ، صدا، متن ، انرژی، گرامر

2 پسندیده

مطالب بسیار خوب و کاربردی می باشد…

2 پسندیده

perfect state and happy

2 پسندیده

سلام… در این جمله که اشاره کردین ازونجا که در صوت هم think گفته میشه، به نظر باید دو جمله ی جدا باشن. ابتدا میپرسه

how did you feel about that?

و بعد میگه when you think about test a lot

2 پسندیده

این پک برای شروع فوق العادست ؛ به اضافه اینکه محتوای مفیدی داره در کل بسیار عالی :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

Thanks alot it was great

2 پسندیده

فوق العاده دوره خوبی است به من خیلی کمک کرده.

2 پسندیده

ای جی یکی از فوق العاده ترین اساتید که زبانه انگلیسی رو با یادگیری عمیق تدریس میکنه…
ممنون از دوره هایی که از ایشون گذاشتین:tulip::tulip:

2 پسندیده

it’s perfect for English lerners,I love it.

2 پسندیده

دوره ای کامل جذاب پرانرژی خنده دار و پر از اطلاعات مفید همراه با معرفی کتاب های انگیزشی با صدای جذاب و قوی ای جی که شور و نشاط را در تمام مراحل یادگیری به شما می دهد:heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

در ابتدای دوره هستم و بنظر آموزشها خوب و اثرگذار هستند.

2 پسندیده

عالی. یکی از بهتریناست

2 پسندیده

عالی بود . واقعا باعث انگیزه میشه

3 پسندیده

English can be fun and effortless.

2 پسندیده

میشه بگید کتاب داستان رو چجوری بخونیم؟ فقط بخونیم رد شیم بریم؟ به لغات و ساختار جمله ها توجه نکنیم؟ یا لغات و ساختارای پیچیده رو تکرا نکنیم؟ اگر این کارا رو نکنیم آیا تاثیر مطلوبی داره برامون؟

1 پسندیده

توی این دوره میگن فقط گوش بدید …خب وقتی معنی کلمات رو ندونیم با گوش دادن که نمیشه فهمید چی میگه

1 پسندیده

درود بر شما. این دوره ترجمه داره شما میتونین اول درک مطلب کنین و لغاتی که نمیدونین رو یاد بگیرین البته تو بخش واژگان لغات سخت رو خیلی خوب و کامل توضیح میده. بعد که یاد گرفتین دیگه فقط شنیداری و تکرار کار کنین :rose:

1 پسندیده

واقعا عالیه …چیزی که واقعا بهش احتیاج داشتم، یادگیری زبان انگلیسی و در کنار اون یادگرفتن مطالب مفید

2 پسندیده

بسیار عالی و مفیداست

2 پسندیده