ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.716691068814056 683

پیشنهاد من اینه که کتاب زیادی بخونید. تا میتونید در کنار این مجموعه مطالعه کتاب داشته باشید.
وقتی اعتماد بنفستون بالا رفت برید و با خارجی ها شروع کنید مکالمه کردن. تا می تونید مکالمه انجام بدید.

عمده این دوره اعتماد بنفس، تقویت شنیداری و مکالمه هستش. ولی برای تقویت رایتینگ و ریدینگ خودتون دست به کار شید.

7 پسندیده

عالی هست ولی از قسمت ترمه زیخد رتضی نیستم چون یک نرم افزتر هیت شبیه این بالمس خر لغت ترجمه اون لغت رو نشون میده خرچند بار می فرستم رسیدگی نمیکنید اسم برنامه پیشرفت خودکار زبان می باشد

3 پسندیده

زبانشناس عالیه واقعا دوستش دارم مرسی مرسی

3 پسندیده

لطفا هزینه هایر کمتر کنید

2 پسندیده

سلام. خیلی ممنونم ازمعرفی کانال یوتیوپ آقای ای جی. الان سری زدم وگفتم ازتون تشکرکنم. خوشحالم که باهربارسرزدن به تالار میتونم ازراهنماییهای مفیدشمابهره مندبشم.دستتون دردنکنه. واقعا ممنونم

5 پسندیده

نرم افزار عالییییه. حرف نداره

3 پسندیده

امکان تغییر سرعت خواندن ندارد

2 پسندیده

بی نظیر … لغتی در وصف زبانشناس در لغت نامه ها وجود ندارد…

3 پسندیده

بسیار عالی خیلی دمتون گرم

3 پسندیده

برای بهتر کردن تلفظ خوبه

2 پسندیده

سلام بر superstar english learners
دوستان من تاحالا انقدر جذاب و باشوق انگلیسی رو‌ یاد نگرفته بودم
a j واقعا عالیه
خیلی خوشحالم که از طریق زبانشناس با a j اشنا شدم aj داره زندگیمو عوض میکنه
مطمین باشید یه great english speaker میشم
یه سوال دارم اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
برای خوندن کتاب داستان از کجا شروع کنیم؟کسی مجموعه داستان سراغ داره از پایه متوسط شروع بشه تا پیشرفته؟جذاب هم باشه،میخوام paper باشه

4 پسندیده

عالیه راضیم واقعا . ممنونم

3 پسندیده

مطالب جالبی تو این روش دارین ولی حیف که ترجمه فارسی برا این درس نذاشتین

2 پسندیده

سلام
امیدوارم همونطور که خودتون گفتید،روزبروزدریادگیری زبان به موفقیت های بالاتری برسید.درموردکتاب داستان سطحتون اگه من درست متوجه شده باشم،کنابهای چاپی دوست داریدبخونید.کتابفروشیهایی که کتب زبان می فروشنداگه سربزنید،معمولا خوب راهنمایی میکنندکه هرکس متناسب باسطح وعلاقه ی خودش کتابهای مناسبوپیداکنه ویکی ازمعروفترین انتشارات کتابهای زبان انتشارات جنگل هست،فکرمیکنم تواکثرشهرها شعبه داشته باشن.کانال تلگرام هم دارند.کافیه سرچ کنیدکانال تلگرام انتشارات جنگل.

3 پسندیده

یادآوری میکنم اگه دسترسی رفتن به کتابفروشی نداشته باشید،انتشارات جنگل براتون پست میکنه همراه باتخفیفم هست معمولا.موفق باشید.

4 پسندیده

از نظر من این دوره خیلی عالیه و باعث پیشرفت ذهنیت درباره یادگیری و نحوه تسلط بر احساسات و تکرار مکررات میشه

3 پسندیده

عاااالی دمتووووووون گررررررم

3 پسندیده

اگه قیمتش مناسب باشه عالیه

3 پسندیده

بسیار بسیار سپاسگزارم از خوش ذوقی شما در طراحی و ساخت این نرم افزار مفید.

3 پسندیده

خوبه، ولی کلمات یکم سطحش پایینه
سبک اموزش خوبه

3 پسندیده