ارزیابی دوره «کتاب گویا»

ارزیابی دوره «کتاب گویا»
none 4.514851485148514 101

perfect!It is great and useful

1 پسندیده

سلام همه درسهاش ای جی هوک درس میده

1 پسندیده

بنظرم خواندن کتاب گویا از ای جی هوگ و کتاب راه زبانشناس از استیو کافمن قبل از شروع یادگیری دوره های زبان انگلیسی ضروریه. چون در این دو کتاب به سوالاتی که برای خیلی از زبان آموزان ممکنه در حین یادگیری پیش بیاد پاسخ داده شده و مثل یک راهنما عمل می کنند.
تمرکز این دو کتاب بجز روش های مختلف یادگیری زبان
روی جنبه های مختلف یادگیری از جمله: داشتن هدف، انگیزه، شور و اشتیاق و خیلی از مسائل مربوط به یادگیری انگلیسی است.
توصیه میکنم زبان آموزان این دو کتاب رو بعنوان دوره های پیش نیاز درنظر بگیرن و هر چه زودتر بخونن. حتی مبتدی ها اگر در مطالعه متن انگلیسی انها مشکل دارند ترجمه فارسی رو یکبار بخونن تا با کلیت مسیری که در یادگیری زبان در پیش دارند آشنایی بیشتری پیدا کنند و وقتی به سطح مناسبی رسیدند متن و صوت انگلیسی هر دو کتاب رو بعنوان دوره های یادگیری زبان جزو برنامه شون قرار بدن.
دستمریزاد به ادمین های محترم زبانشناس و نیز مترجم های دلسوز مطالب زبانشناس.

2 پسندیده

perfect way to learn English

2 پسندیده

the best advice for improving your speaking and other skills in English

3 پسندیده

این بخش واقعا ب دردم خورد …تشکر از سازنده این اپ خوب

1 پسندیده

بسیار عالی هست از هر لحاظ تلفظ راهنمایی برای یادگیری فوق العاده هست

it’s perfect❤ thank you vvvvvery much💖

سلام خیلی اپلیکیشن خوبی هست فقط ای کاش متنها پی دی اف هم داشتند که میتونستیم چاپ کنیم من چون چشمهام ضعیفه خیلی برام سخته که همش به صفحه گوشیم خیره بشم

سلام دوست عزیز فوت نوشتار رو بزرگ کن که اذیت نشی

خیلی عالی است
it’s great l think I enter to a new world, A fantastic world which make me eager for lerning english

this app is the best I have ever used.:pray:

1 پسندیده

سلام دوست خوبم متن ها رو میتونید از سایت بردارید و در برنامه word پیست کنید و پرینت بگیرید :blue_heart::relaxed:

1 پسندیده

دوست خوبم گزینه سرچ به اپ اضافه شده: در صفحه اصلی برنامه، پایین صفحه روی آیکن کاوش کلیک کنید

1 پسندیده

سلام به همه ی دوستان زبان‌شناسی ویه تشکر ویژه ازتیم زبانشناس( خصوصا آقای کشاورز که زحمت ترجمه ی این کتاب بسیارمفید راکشیدن)،دو سه سال پیش این کتابو خونده بودم،دوباره امسال خوندم ونه تنها هیچ قسمتی اش برام تکراری،خسته کننده و…نبود،بیشترازقبل هم لذت بردم ودوست داشتم.
به جرأت میتونم بگم این کتابیه برای تمام سطوح،هرزبان آموزی،خصوصا کاربرای زبانشناس تو هرلولی میتونن ازین کتاب استفاده کنند.
دوست دارم اضافه کنم بعنوان کسی که مدت زیادی توتالار بودم ونوشته های زیادی روخوندم…مطمئنا اگه هرزبان آموزی این کتابو بخونه ونکات کاربردی اش رو بکارببره،بخش قابل توجهی ازتاپیکهایی باعنوان:ازکجاشروع کنیم؟
چطور پارتنرپیداکنیم؟چطورباپارتنرمون مکالمه داشته باشیم؟
چه دوره هایی مناسب سطحِ مبتدی،متوسط وبالاتره؟
چگونه کتاب بخوانیم برای تقویت مکالمه،رایتینگ…؟
وبسیاری ازین دست سوالات پرسیده نمیشن…بعیدمیدونم کسی بافهمیدن وبکاربستن توصیه های آقای ای جی نیازی به پرسیدن چنین سوالاتی داشته باشه…والبته مطالعه ی دوره های قدرت و…ازایشون.
آرزوی سلامتی وموفقیت برای همه ی زبان آموزان

2 پسندیده

به نظرم اولین پارتی که بعد از نصب این اپ باید دیده شه همینه:ok_hand:t2:

3 پسندیده

دیگه از ای جی بهترم داریم مگه؟!

3 پسندیده

عالی، برای شروع در هر سطحی هستید کاملا توصیه میشه :ok_hand:t2:

3 پسندیده

بدون شک بهترین منبعی بود که دیدم، A.J Hoge بینظیره

2 پسندیده

سلام عليكم
وقت بخیر
ببخشید چرا این دوره سوال کوتاه و درسنامه لغت و داستان کوتاه نداره؟