ارزیابی دوره «کتاب گویا»

ارزیابی دوره «کتاب گویا»
none 4.514851485148514 101

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «کتاب گویا» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
یاد بگیرید که چگونه همانند یک بومی، به زبان انگلیسی سخن بگویید. مشهورترین استادان زبانشناس دنیا به شما یک روش شگفت انگیز را برای سخن گفتن به زبان انگلیسی نشان می دهند.
تهیه کننده: Effortless English
سطح: 3

3 پسندیده

سبک کار خوبه فقط گاهی وقتا هنگ میکنه

4 پسندیده

کتاب کاملا مناسبیه واسه برنامه ریزی های آتی شما برای انگلیسی. شامل ترفند ها و راهنمایی های خوبیه که میتونه به هر دانش آموزی در یادگیری انگلیسی کمک کنه. من اسمشو میتونم بزارم دفترچه خاطرات ای جی هوگ چون شامل تجربیات و گفتنی های ای جی هستش.
ترجمه این کتاب هم در حال حاضر داره انجام میشه که میتونید تو بخش ترجمه پیدا کنیدش ایشالا کم کم منتشر میشه و در آخر در غالب یه پی دی اف توی سایت اصلی توسط آقا حسین قرار میگیره.

6 پسندیده

its great to improve listening

3 پسندیده

عالی یه دنیا ممنون، عالی یه دنیا عالی یه دنیا ممنون ،

2 پسندیده

نرم افزار خوبیه از چنتا مجموعه آموزشی مثل Effotless English استفاده کرده و اینارو در قالب برنامه مرتب کرد

2 پسندیده

کاش این امکان وجود داشت که وقتی یه داستان رو تو یه قسمتی قط میکنی و میخوای بعدا بخونی ، جایی که مونده بود save بشه و دفه ی بعد که اون درس رو باز میکنی از همونجا شرو کنه به ادامه دادن .
یه ایرادی دیگه ای که میشه به این نرم افزار خوب گرفت ، نحوه ی تایم گرفتنش هست که مشخص میکنه اون روز مثلا 20 دقیقه خوندی یا نه .بعضی مواقع لازم میشه داستان رو stop کنی تا تمرین کنی،مثلا تلفظ ها رو ؛ نرم افزار این زمان ها رو جزو ساعت مطالعه حساب نمیکنه.میشه این مورد رو با قرار دادن یه روش دیگه برای تایم گرفتن درست کرد .ممنون از تلاش هاتون

5 پسندیده

خیلی ممنونم از مواردی که فرمودین. این پیشنهادات رو در برنامه ی کاری خودمون در ادامه قرار میدیم.

3 پسندیده

چرا بعضی داستانها ترجمه فارسی نداره؟،بدون ترجمه اصلا چهارده ای داره؟برای من که هنوز اول راهم خوندن یه متن بدون ترجمه تاثیری تو یادگیری درس نداره .

2 پسندیده

واقعا از کسانی که زحمت کشیدن برای ساخت این برنامه قدردانی میکنم

2 پسندیده

سلام دوست عزیز خسته نباشید
من وظیفه ترجمه این بخشو دارم و هفته ای یک یا دو روز روش وقت میزارم و ترجمش ongoing هستش یعنی بلافاصله بعد اتمام ترجمه اضافه میشن
البته هدف از ترجمه این درس نکات خوب و حیاتی داخلشه نه اینکه خدایی نکرده ازش برای یادگیری زبان استفاده شه
خواهشی که دارم اینه که از ترجمه ها واسه یادگیری زبان استفاده نکنید چون رو یادگیریتون تاثیر منفی میزاره

7 پسندیده

ممنون از کمکتون به یادگیری زبان انگلیسی

2 پسندیده

عالیه. فقط یه کم توی دان کردن سرعت پایینه. با تشکر

2 پسندیده

ممنون از زحمات شما و اینهمه مطالب مجانی. واقعا سپاسگزارم

2 پسندیده

عالی است و قابل استفاده

2 پسندیده

خیلی ممنون با استفاده از نرم افزار شما تونستم در امتحان تست سرعت خواندن و لهجه انگلیسی از ۱۰نمره ۹.۵ کسب کنم

3 پسندیده

خوب است برای بهتر شدنش اگر ترجمه میداشت اگر شخص تازه کار مب بود و میخواست تدریس کند در کلاسهای تدریسش متونست استفاده کنند

2 پسندیده

در اپدیت قبلی ،ارتش راهبه هاو،اوارگان سوریه و غیره بودند که در اپدیت جدید نیستند ،ای کاش اپدیت جدید انها را در بر می گرفت

2 پسندیده

این موارد در دوره ی داستان کوتاه هستند. نه کتاب گویا.

4 پسندیده

بسیار عالی و اموزنده بود.ممنون

2 پسندیده