ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی

ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی
none 4.780575539568345 139

دوتا پیشنهاد داشتم
یک اینکه خیلی خوبه که یه بخش جدا برای ذخیره جملات و یادداشت باشه
و دوم اینکه بسیاری دوستان اشاره کردن دانلود خود به خودی دروس و پرکردن حافظه بود در صورتی که شاید فقط بخوایم متن رو مطالعه کنیم.
موفق باشید

روی لغت کلیک کنید و کادر باز شده رو به سمت بالا بکشید روی سربرگ یادداشت کلیک کنید و میتونید جملات موردنظر رو اضافه کنید.
اولویت اپلیکیشن‌ با صوت هستش بنابراین متن به همراه صوت دانلود میشه در کنار اینکه متن رو میخونید خوبه صوت رو هم گوش بدید همزمان ریدینگ و شنیداری شما تقویت میشه

ترجمه نداره!!!

ترجمه داره وارد درس بشید و بالای صفحه آیکن فا هست اونو بزنید ترجمه ظاهر میشه.

سلام
وقت بخیر
ممنون واقعا
فقط من خیلی صفرمم از کجا چطوری باید شروع کنم

سلام وقت شما هم بخیر این تاپیک رو مطالعه کنید

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

2 posts were merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

سلام
لطفا طریقه استفاده از این اپلیکیشنو بگین بهم!

It a great

Fantastic

خیلی خوبه که اصطلاحات بصورت موضوعی دسته‌بندی شده. اما حیف که نمیشه یک جمله کامل یا یک عبارت اصطلاحی رو بطور دلخواه انتخاب کنم و به لایتنرم اضافه کنم

سلام
آیا در این اپلیکیشن میشه تلفظ ها هم چک بشه،؟
مثلاً ما تلفظ یه کلمه رو بگیم و اون بتونه تلفظ صحیح رو به ما بگه

سلام
نه متاسفانه نمیشه. اما میتونید صداتون رو ضبط کنید در تالار بذارید و دوستان بهتون فیدبک بدن

سلام وقت بخیر
مقاله ای که گفتيد چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم + ویدئو رو در کدوم قسمت‌ نرم‌افزار باید مطالعه کنيم ممنون

سلام وقت بخیر منبع مناسب خودتون رو که انتخاب کردید اسم منبع رو در کاوش سرچ کنید یا اینکه در صفحه اصلی برنامه گزینه همه دوره ها رو بزنید وارد منابع ها میشید

awli