ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی

ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی
none 4.777372262773723 137

عالی

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

hello
I’m willing to have free conversation for enjoing and improving our skill
how I get get familiar with that person?
intermedate or upper…level
please guide me

3 posts were merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

عالی،فقط نرم افزار کم و کاستی هایی دارد،مثل اینکه یه جمله خوب و کار بردی رو‌نم توان سیو کرد و در دفتر یادداشت گذاشت و مطالعه دوباره کرد

2 posts were merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

سلام من تازه اپلیکیشن رو نصب کردم کسی هست در یادگیری راهنمایی کنه منو

سلام دوست خوبم
بله ما در تالار زبانشناس و پشتیبانی در خدمتتون هستیم
اگر درمورد انتخاب منابع راهنمایی میخواین وارد لینک زیر یه دوره مناسب سطح خودتون رو انتخاب کنید

این برنامه کمی و کاستی های دارد مثلاً بخشی یا قسمتی برای کاپی و ذخیره بعضی جملات ندارد حالانکه بسیار هم مهم است.
از تیم محترم زبانشاس خواهشمندیم این مشکل را بزودی در آپدیت بعدی حل نمایند.

سلام وقت بخیر
روی کلمه یا عباراتی که کالوکیشن و فریزال ورب هستن رو کلیک کنید و گزینه مرور با لایتنر بزنید
و یا کادر باز شده رو به سمت بالا بکشید در قسمت یادداشت کلیک کنید و جمله موردنظر رو تایپ و ذخیره کنید

۴۹درس

دوتا پیشنهاد داشتم
یک اینکه خیلی خوبه که یه بخش جدا برای ذخیره جملات و یادداشت باشه
و دوم اینکه بسیاری دوستان اشاره کردن دانلود خود به خودی دروس و پرکردن حافظه بود در صورتی که شاید فقط بخوایم متن رو مطالعه کنیم.
موفق باشید

روی لغت کلیک کنید و کادر باز شده رو به سمت بالا بکشید روی سربرگ یادداشت کلیک کنید و میتونید جملات موردنظر رو اضافه کنید.
اولویت اپلیکیشن‌ با صوت هستش بنابراین متن به همراه صوت دانلود میشه در کنار اینکه متن رو میخونید خوبه صوت رو هم گوش بدید همزمان ریدینگ و شنیداری شما تقویت میشه

ترجمه نداره!!!

ترجمه داره وارد درس بشید و بالای صفحه آیکن فا هست اونو بزنید ترجمه ظاهر میشه.

سلام
وقت بخیر
ممنون واقعا
فقط من خیلی صفرمم از کجا چطوری باید شروع کنم

سلام وقت شما هم بخیر این تاپیک رو مطالعه کنید

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

2 posts were merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن