ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی

ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی
none 4.780575539568345 139

تازه استارت زدم دوره رو ولی به شدت دوره ی عالی هستش و خوبیش اینه که به ترتیب بر اساس معنا عبارات رو چیده:ok_hand::ok_hand:

پیش پا افتاده

بهترین برنامه ای که تاحالا استفاده کردم

برنامه عالی ای هست

خیلی خوبه
ولی اگه گرامر هم جداگانه توضیح داده میشد فوق العاده بود

عالی از همه نظر

جملات و عباراتش بسیار کاربردی هستن

قبلا بهتر بود همش پولی شده

سلام من تازه با برنامه زبانشناس آشنا شدم برنامه خوبیه …ولی از کسی که مدتی هس از این برنامه استفاده میکنه ممنون میشه تجربیات اش رو و اینکه مکالمه ها رو حفظ میکنه یا فقط در حد اینکه میتونه بخونه یاد میگیره؟

مشکل بزرگ من اینه که وقتی نمی تونم صحبت کنم give up میکنم
من عاشق اینم که راحت بتونم صحبت کنم .

سلام به همه اعضای اپ خوب زبانشناس
برنامه بسار عالی مفید و کاربردی هستش
فقط یه کمبود احساس میشه تو اپ اونم مربوط میشه به دوستای برنامه نویس
لطفا رو ابزارک برنامه کار کنین. یه دونه هم نداره . اگه برای لایتنرش بزارین که عالی میشه.
روصفحه اصلی گوشی شدیدا کمبود ابزارک برنامه احساس میشه. ممنون

من شش ماه هست آن را دارم اما واقعا نمیدانم چطور ازش استفاده کنم اینقدر مطالب زیاده که آدم گیج میشه، ای کاش این مجموعه چند تا برنامه ریزی تمپلت می گذاشت برای سطوح مختلف هرکسی بنا به نیازش یکی را انتخاب می کرد به صورت منظم می‌رفت جلو

اپ زبانشناس نظیر نداره. به تمام منابع دسترسی داری. فقط اینکه متناسب با سطحت میتونی منبع مورد نظرت رو انتخاب کنی و شروع کنی به یادگیری…
دوستان میتونن با مطالعه مقاله "چگونه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنم؟ " که در تالار گفتگو موجود هستش سطح خودشون و منبع مطالعه رو هم مشخص کنند.

1 پسندیده

خوبه

دوست خوبم در صفحه اصلی برنامه، وارد کاوش بشید و در دسته بندی بریتیش میتونید دوره هارو ببینید و استفاده کنید

برای دسترسی به ترجمه دوره‌ها نیاز به اشتراک هست و تشخیص دوره‌های ترجمه شده با علامت (فا) در توضیحات دوره مشخص شده.

اگه این ترجمه‌ها براتون نشون داده نمیشه کافیه که وقتی وارد درسی میشین، با استفاده از گزینه‌ی ترجمه در نوار بالای درس (آیکن دومی از راست) ترجمه‌ها رو فعال‌ کنین.

دوست گرامی برای تغییر سرعت تو درس‌ها کافیه که نوار ابزار پلیر رو که تو قسمت پایین درس‌ها قرار گرفته رو به سمت بالا بکشین. پس از انجام این کار در سمت راست آیکون “1x” ظاهر میشه که شما می‌تونین با کلیک بر روی اون، سرعت درس رو به راحتی تغییر بدین.

دوست گرامی بخش بزرگی از دوره‌های اپلیکیشن زبانشناس مثل داستان‌های کودکانه و مصور، دوره‌های انگلیسی بدون تلاش و … به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار‌گرفته که می‌تونین‌ از اونا استفاده کنین.

امکانات اپلیکیشن هم مثل هایلایت لغات، جعبه لایتنر تعاملی، دیکشنری‌ها، آمار پیشرفت تحصیلی و… در ابتدا قابل دسترسی هستند تا بتونید این امکانات رو به صورت رایگان تست کنید.

اما پس از مدت کوتاهی این امکانات غیر فعال میشن و برای فعالسازی مجددشو نیاز به خرید اشتراک دارین.

هزینه‌ی اشتراکی که شما پرداخت می‌کنید، صرفا جهت بهبود خدمات تیم زبانشناس و توسعه‌ی آموزش زبان انگلیسی در بستر اپلیکیشن خرج میشه :rose:

دوست خوبم در مورد منبع مناسب سطح خودتون راهنمایی شدین؟

ممنون میشم پیشنهادتون رو در این لینک مطرح کنین تا همکاران برای آپدیت‌های آینده نظرتون رو بررسی کنن و در صورت امکان به اپلیکیشن اضافه بشه