همه چیز درباره کنکور زبان انگلیسی

:warning:اگه می‌خواین توی کنکور زبان انگلیسی شرکت‌ کنین، ویدئوی جدید یوتیوب زبانشناس رو به هیچ عنوان از دست ندین!

:heart_eyes: تو این ویدئو الهام ‌براتون صفر تا صد کنکور زبان انگلیسی رو میگه و به سوالات پرتکرار دانش‌آموزان تو زمینه‌ی کنکور زبان پاسخ میده. پس از دیدن این ویدئو، هر ابهامی که در مورد کنکور زبان انگلیسی دارین رفع خواهد شد!

:blue_heart:از لینک زیر این ویدئوی جامع رو ببین و برای‌کسایی که می‌خوان توی کنکور زبان شرکت کنن بفرست. راستی یادت نره یوتیوب زبانشناس رو سابسکرایب کنی چون توی یوتیوب تولید محتوای متفاوت با اینستاگرام انجام میدیم!
:point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2:
https://youtu.be/h_jMsInb5LA

8 پسندیده

درود برداداش خوب و زحمتکشم رضا جان،خسته نباشی داداش گل ،همیشه به یادت هستم بزرگ مرد :+1::+1::+1::star_struck::star_struck::star_struck:

3 پسندیده

کاش مطلب رو داخل اینستا هم میزاشتین،با این سرعت نت فیلترشکنا کار نمیکنه

3 پسندیده

درود بر شما. ممنونم که تلاش میکنیم.
اما متأسفانه با این سرعت اینترنت با وی پی ان هم نمیتونم وارد یوتیوب بشم و از این بابات خیلی ناراحتم.

3 پسندیده

کوچیکت هستم آقا عباس گل :rose::heart:

1 پسندیده

آخه محتوای بلند توی اینستاگرام بازخورد نداره و اینکه می‌خوایم یوتیوبمون هم پیشرفت کنه به همین خاطر تولید محتوای اختصاصی انجام میدیم اونجا ممنونم که درک میکنین:rose::rose:

2 پسندیده

ممنونم از لطفتون :rose::rose: بله وی پی ان های غیر پولی اذیت میکنن، توصیم اینه که وی پی ان کریو رو بخرین، یه بار برای‌ همیشه راحت میشین

1 پسندیده

رضا جان ببخشید فضولی میکنم من تیک نت نصب کردم اشتراک یکساله ،عالیه می تونید امتحان کنید :+1:

2 پسندیده

ممنونم عباس جان از پیشنهادت

1 پسندیده