ارزیابی دوره «داستان های واقعی»

ارزیابی دوره «داستان های واقعی»
none 4.577755905511811 508

عالي

1 پسندیده

great :+1:

خوبه

خیلی نتونستم باهاش ارتباط بگیرم
مرد گرگی خوب بود
و اون بچه پاکستانی ک کودک کار بود غمگین بود خیلی

یکی از بهترین قسمت های این نرم افزار دقیقا اینجاست و چقدر هم در حقش اجحاف شده واقعا. کاش دروس بیشتری داشت. فکر میکنم دوستان روش استفاده از این سبک رو بلد نیستند برای همین نمیدونند چطوری انجامش بدن و نمیتونن ازش نتیجه بگیرن و بنابر این اینقدر بی اهمیت از کنارش میگذرن. ایکاش یکی از پشتیبان ها روش استفاده ش رو میگذاشتند.
درس رو بخونید و گوش بدید.
بعد در قسمت های اکتیو اسپیکینگ سوال و جواب ها رو انجام بدید …(مکالمه فقط اینجوری خوب میشه) طبیعتا هر درس زمان زیادی میبره… فکر کنم با توجه به اینکه هر درس توی زمان های مختلف داره بررسی میشه 4 … 5 روز واسه هر درس وقت بذارید خوبه… این یه یادگیری عمیقه… بنابر این روش وقت بگذارید. قشنگ جواب ها رو بدید. اینکه زمان های مختلف جدا از هم دارن بر رسی میشن یعنی یک عمر خوندن اون گرامر های مزخرف اشتباه ترین کار ممکن بود. کافیه فقط یه تعریف ساده از هر زمان بدونی بعد این پرسش و پاسخ ها رو انجام بدی تا بشینه تو مغزت و تمام. موفق باشید.

سلام دوست خوبم اگر برای نحوه مطالعه این دوره راهنمایی نشدید پیشنهاد میکنم تاپیک زیر رو مطالعه کنید
از روی فهرست شماره 2 رو بزنید تا به راهنمای دوره موردنظرتون برسید
راهنمای مطالعه داستان های واقعی

بسیار عالی .ممنونم:rose:

من خیلی از دوره هاتون رو دیدم ؛ این دوره از همه بهتره ؛ عالیه در واقع

خیلی خوبه ممنون

این دوره خیلی خوبه .داستانی هایی رو استفاده کرده که کمتر شنیده شده.

سلام چطور میتونم سرعت خوندن رو بیارم پایین

سلام دوست خوبم
وارد درس‌ بشید و نوار پلیر که قسمت پایین صفحه قرار داره رو به سمت بالا بکشید و سمت راست آیکن 1x رو بزنید و کمتر از 1 رو انتخاب کنید

1 پسندیده

خیلی ممنونم

1 پسندیده

این دوره خیلی کمک کننده اس، من خیلی لغات جدید یاد گرفتم از این دوره، ممنون

من درمورد راهنمای مطالعه این بخش متوجه نشدم، از روی فهرست شماره ۲ را بزنید یعنی چی؟ فهرست کجاست؟؟

وارد لینک زیر بشید

خوب

Great

به لینک نحوه مطالعه این قسمت چطوری میتونم دسترسی داشته باشم؟