ارزیابی دوره vip آقای ای جی هوگ

ارزیابی دوره vip آقای ای جی هوگ
none 4.778947368421052 95

سلام وقت شما هم بخیر
بله درسته برای هر درس تا 7 روز وقت بزارید و هر آیتم رو حداقل 2 بار گوش بدید و در روز هم 2 ساعت زمان براش بزارید

برای توضیحات و اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر بشید و مطالعه کنید

بسیار مفید…
باور به درستی متد…
انواع حس… ساختن احساس بر اساس تجربه… پیش بینی و انتخاب بهترین تجربه… ساختن احساس… باور…

دوره خوبیه و ازش دارم یاد میگیرم ولی چند ایراد هم از نظر من داره : اول از همه که بهترین متریال متریالی هست که اورجینال باشه یعنی نویسنده یا گوینده نیتیو باشه ( این یک اصل در آموزش زبان است)
و همچنین در قسمت پرسش و پاسخ سوالات بسیار پیش پا افتاده هستند و این سوالات آنقدر تکرار میشه که خارج از حوصله هست و نمیتونم یک بار بیشتر این قسمت رو گوش کنم . ممنون از زبان شناس

سلام و ممنون از نظراتتون
دوره vip توسط استاد ای جی هوگ طراحی شده و ایشون از بهترین اساتید در زمینه آموزش زبان انگلیسی و نیتیو آمریکایی هستن و همینطور در ایران محبوبیت زیادی هم داره.
سوال و پاسخ آسونه درسته ولی برای مکالمه طراحی شده که ساختار و جملات رو بدرستی در ذهنتون حک بشه و زمانی که بخواین با کسی گفتگو کنید دنبال فرمول و زمان گرامری نباشید به صورت طبیعی و ناخودآگاه بیان کنید. هدف این همینه که سریعتر از ای جی هوگ پاسخ بدید بدون فکر کردن

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
برای مطالعه باید به ترتیبی که موضوعات آورده شده اند پیش بریم؟؟ یا میتونیم بریم هر موضوعی که علاقه داریم را گوش کنین؟؟؟

سلام وقت شما هم بخیر به ترتیب پیش برید دوست خوبم

نحوه مطالعه این دوره رو در لینک زیر بخونید

سلام وقتتون بخیر
من دوره انگلیسی قدرت رو دو هفته س شروع کردم
می تونم همزمان این دوره هم استفاده کنم؟
یا بزارم اول اون تموم شه؟

سلام وقت شما هم بخیر.
همزمان دو تا دوره نمیشه اول انگلیسی قدرت بخونید و بعد از اتمامش این دوره رو استارت بزنید

سلام و عرض ادب

این دوره را ترجمه اش را لطفا میشود ، انجام شود؟
بسیار عالی است

سلام وقت بخیر در نوبت ترجمه ست تکمیل که شد به اپ اضافه میشه

سلام ابتدا برم پکیج انگلیسی قدرت یا این یکی؟

در قسمت توضیحات لهجه ثبت شده امریکن باید باشه

An Awesome course by AJ Hoge.

truly an awesome course to learn English and how to live

معنی متن جا ب‌جاست

دقیقا کدوم درس مشکل داره؟

واقعا مگه میشه زیباتر از متد آقای A.g.Hoge زبان رو آموزش داد و اینننقدر هم لذت برد؟؟
به نظر من اعجوبه اس ایشون .

هیچ حرفی در وصف جذابیت متد ایشون و خودش ندارم که بتونم به زبون بیارم .

مرسییییی زبان شناس عزیز بابت اینکه تمام مجموعه ایشون رو داخل اپلیکیشن با این نظم و ترتیب راحت قرار دادید .

I’ve never had the experience of enjoying any kind of podcasts like this one . this method heps you to learn wonderful words and chunks and common structures and enjoy listening to all of them at the same time .
I had been focusing on bunch of methods of learning english by listening for three years or even more , but I couldnt find the most useful method to me . but after while I came up with a great solution and I came acroos A.g.Hoge here , right in Zabanshenas application , and everything changed and now that I think of it , I am in a right way of improving my lestening skill and comperhension of english context without any doubt .
I appreciate A.g.hoge and Zabanshenas team for providing a great and enjoyable methods of learning such as this one .

god bless​:heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

Awesome

عالی

این سومین دوره ای هست که از آموزش های آقای ای جی هوگ استفاده میکنم. علاوه بر قوی شدن مهارت لیسنینگ و تلفظ کلمات، اونقدر مطالب مفید در این دروس گفته میشه که از شنیدن دوباره اونها خسته نمیشم. ممنون از تیم زبان شناس

1 پسندیده