ارزیابی دوره vip آقای ای جی هوگ

ارزیابی دوره vip آقای ای جی هوگ
none 4.778947368421052 95

سلام وقت بخیر در نوبت ترجمه ست تکمیل که شد به اپ اضافه میشه

سلام ابتدا برم پکیج انگلیسی قدرت یا این یکی؟

در قسمت توضیحات لهجه ثبت شده امریکن باید باشه

An Awesome course by AJ Hoge.

truly an awesome course to learn English and how to live

معنی متن جا ب‌جاست

دقیقا کدوم درس مشکل داره؟

واقعا مگه میشه زیباتر از متد آقای A.g.Hoge زبان رو آموزش داد و اینننقدر هم لذت برد؟؟
به نظر من اعجوبه اس ایشون .

هیچ حرفی در وصف جذابیت متد ایشون و خودش ندارم که بتونم به زبون بیارم .

مرسییییی زبان شناس عزیز بابت اینکه تمام مجموعه ایشون رو داخل اپلیکیشن با این نظم و ترتیب راحت قرار دادید .

I’ve never had the experience of enjoying any kind of podcasts like this one . this method heps you to learn wonderful words and chunks and common structures and enjoy listening to all of them at the same time .
I had been focusing on bunch of methods of learning english by listening for three years or even more , but I couldnt find the most useful method to me . but after while I came up with a great solution and I came acroos A.g.Hoge here , right in Zabanshenas application , and everything changed and now that I think of it , I am in a right way of improving my lestening skill and comperhension of english context without any doubt .
I appreciate A.g.hoge and Zabanshenas team for providing a great and enjoyable methods of learning such as this one .

god bless​:heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

Awesome

عالی

این سومین دوره ای هست که از آموزش های آقای ای جی هوگ استفاده میکنم. علاوه بر قوی شدن مهارت لیسنینگ و تلفظ کلمات، اونقدر مطالب مفید در این دروس گفته میشه که از شنیدن دوباره اونها خسته نمیشم. ممنون از تیم زبان شناس

1 پسندیده

سلام. دوره ی کاربردی هستش. فقط ترجمه رو کامل کنید. ممنون

سلام به ترتیب اولویت ها ترجمه میشه و به اپ اضافه میشه

نمیشه این دوره رو بدون ویدئو هم بذارید؟
حجمش خیلی بالاست،جدا از اون ترجیح میدم حواسم به متن ها باشه تا تصویر!

به همکاران مربوطه ارجاع دادم و گفتن که برای این دوره امکانش هست در ادامه اضافه میشه.

سلام به همگی
خب،منم دارم این دوره ی عالی ای جی رومیخونم،والان درس کامینوهستم،درباره یکی از مسافرت های ای جی با دوستش جو هست که از فرانسه شروع میشه،بعدکشورای دیگه ونهایتابه اسپانیا ختم میشه،(واقعا خوش بحالشون،دلم خواست ازینجورسفرا:disappointed_relieved::blush:)،سفرشون تواسپانیا حدودا ۸۰۵ کیلومترپیاده روی میکنندو…قصدم توضیح درباره این سفرنیست فقط خواستم اشاره ی کوتاهی داشته باشم بهش… واما ای جی واقعا یه انسان فوق‌العاده ایه،نوع نگاهش به زندگی بسیارزیباست،منش و روش قشنگی داره درباره جهان،طبیعت،انسانها وحتی ازمعدود آدمهایی هست که دیدگاهش نسبت به بیزنس و کسب درآمد ،هم واقع بینانه وبه دوراز حرص وطمع اکثرآدمهاییه که کسب وکارشون رونق زیادی پیداکرده،حتی جایی اشاره میکنه اون دوره ی effortless English بعنوان منبع درآمد براش کافی بوده ولی انگلیسی واقعی روبادوستان صمیمی و(یاران غارش)،خانم کریستین وآقای جو بخاطراینکه کمکی به اونهابشه وارتباط دوستانه اشون بیشتربشه،باهمدیگه تاسیس کردند،غیر ازگاهاتوضیحات تکراری خانم کریستین،ازهمه ی قسمتهاش واقعالذت میبرم ،وجدای از لغات واصطلاحات جدید وکاربردی که تو هرقسمت میتونیم یادبگیریم،بیشتروقتا اینقدرجذب مطالبی که خصوصا خود ای جی ارائه میده،میشوم که کلایادم میره دارم زبان میخونم،خیلی ازدرسهاشوحتی وقتی تموم میکنم،دوباره روتبلتم دانلود وذخیره میکنم که هرازگاهی دوباره مرورشون کنم ازبس برام جذاب ولذت بخش هستند.
یکی از بهترین درسهاش که دیروز ازگوش کردن بهش سیرنمیشدم،درسِ دوستان ایشون هست،چون دیدِخودم هم، نسبت به ارتباط دوستانه ،بادوستان واقعی،خیلی بادیدگاه ای جی همخوانی داره…شخصااهل تکرارداستانها وپرسش وپاسخها نیستم،ولی برخی داستان‌ها روکه محتواشون رو دوست دارم چندین بارگوش میکنم مثل کتابیکه ازش خوشم بیادودلم بخوادچندباربخونم بعضی صفحاتشو…ازگفتگوهاشون که باهمدیگه دارندخیلی لذت میبرم،چون مکالمات واقعین.
امیدوارم دوستان دیگه هم ازین دوره غافل نباشندوهرموقع دوست داشتند،گوش بدهندولذت ببرندودرسهای زندگی ای جی براشون مفید باشه.
عذرخواهی میکنم بخاطرمتن طولانیم
شادوموفق باشیدهمگی:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

فوق العاده بود

اکثر مطالبتون بدون ترجمه است هر کدوم آدم میخواد انتخاب کنه نوشته بدون ترجمه:unamused:

دوست خوبم این دوره در آینده ترجمه میشه ولی زمان می‌بره چون اولویت با دوره های دیگه ای هستش که همکاران دارن ترجمه میکنن.
اگر سطح زبان بالایی دارید با کمک دیکشنری میشه متوجه متن شد.

سلام. شماره ردیف نداره:smiling_face_with_tear: