ارزیابی دوره «مگا داستان»

ارزیابی دوره «مگا داستان»
none 4.63265306122449 49

like that. great stories

1 پسندیده

خیلی خوب بود، اولین تجربه من بود

1 پسندیده

من دوره انگلیسی قدرت رو تا ۷۰ درصد پیش رفتم یک وقفه افتاد و بعد کلی پادکست های مختلف گوش دادم بالاخره این دوره رو شروع کردم به شدت توصيه میکنم به دوستانی که سطح زبانشون B1 و بالاتر هستش .برای تقویت مکالمه ،یادگیری کلمات سخت،تمرین و یادگیری گرامر در غالب تمرین های جداگانه و باز هم به صورت تمرین مکالمه ، گفت‌وگوهای عالی در بخش جداگانه و … خلاصه از نظر من این دوره بسیار عالی هستش. فقط زمانی که باید در روز اختصاص بدین به این دوره حداقل یک ساعت و نیم هستش هرچند خود من معمولا یک ساعت زمان میزارم ولی پیشنهادم همون حداقل یک و نیم هستش.با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

2 پسندیده

عالیه ممنون با این دوره انگلیسی رو خیلی راحت صحبت میکنم به نظر من این دوره عالیه Awesome this is a teach in your opinion it’s awesome teach

1 پسندیده

به نظر دوره خوبیه مخصوصا که یه بخشی داره که دونفر توش دارن بداهه مکالمه می کنن خیلی جذابش می کنه

1 پسندیده

دوره عالی هست.من خیلی یاد گرفتم

1 پسندیده

خوب است فقط متن خا برای پرینت حمیخواهم که نمی توان پیرینت کرد

so useful. I have learned many

1 پسندیده

من که خوشم میاد به شدت از داستاناش

کسی میدونه اسم کامل این مجموعه گرامر چیه که همشو همزمان دریافت کنیم نه اینجوری پراکنده

الان دارم داستان های واقعی رو تمرین می کنم. کاش این بخش هم ترجمه داشت.تا دور بعدی این بخش رو شروع کنم. داستان هاش به نظر جالب می یاد

دوست خوبم فعلا برای دوره های سطح مبتدی ترجمه میشه

It is a fabulous course that I’ve ever seen, although it has written For B1, I want to say it’s not, This course for B2 or also for c1 because it has lots of hard vocabulary and collection.

عالی

عالی

واقعا عالی است

خوب گایز میبینم که یه سریا میگن این دوره سخته ،خو عزیزمن این دوره واسه پیشرفته هاست توصیه میکنم بعداز انگلیسی قدرت سراغ این نیاین برین سراغ VIP بعد بیاین سراغ مگا داستانا،خودم اینکارو انجام دادم الان کل این داستانارو۹۰درصد به بالا بلدم وفقط دارم لذت میبرم،:upside_down_face:

1 پسندیده

سلام.مگا داستان ها دیگه آپدیت نمیشن؟؟واقعا دوره کم نظیریه.مناسب سطوح B2,C1 هست.یعنی بالاتر از VIP.شخصا برای من جذاب تره از دوره A.J از نظر موضوعات،صدای راوی و شیوه مکالمات.

عالی ترین

اسم کامل این مجموعه چیه ؟