ارزیابی دوره «مگا داستان»

ارزیابی دوره «مگا داستان»
none 4.63265306122449 49

از لحاظ تلفظ خیلی خوبه و کمک کنندست البته یه کم تند صحبت میکنه که اگه کسی نتونست بفهمه پادکست های ای جیو بهتره گوش بده
کلماتش یه کم زیاده اینه که سختش کرده:sob::sob:

2 پسندیده

طبیعتا این دوره برای سطح نزدیک به پیشرفته مناسب هست.

3 پسندیده

این پکیج خیلی کاربردیه

3 پسندیده

همه لغت هایی که به لایتنرم اضافه کرده بودم و کلا پیشرفتم پریده و صفر شده! واقعا مسخرست این باگ

2 پسندیده

عالی کاش یه دوره در زبانشناس بود،که از ما تست زبان گرفته میشد مرحله ای تا بتونیم بدون کلاس رفتن آیلتس خیلی خوب بگیریم وهمچنین یک مشاوره اونوقت دیگه زبانشناس یک منبع کامل وعالی در ایران برای زبان میشد.
سپاس

4 پسندیده

مگا داستان شامل داستان هایی با موضوعات جالب و البته طرح داستانی مناسب و مرتبط هست، به نوعی ورژن پیشرفته دوره ی داستان های کوتاه هست، من شیوه مطالعه ام برای این دو دوره به این صورت بود که اوایل که ضعیف تر بودم ابتدا خودم کل متن پادکستو میخوندم سپس صوتو گوش میدادم، و کم کم تونستم همراه صدا متنم دنبال کنم، الان یه خرده شو با متن دنبال میکنم و یه خرده شو فقط گوش میدم، امیدوارم این سیر ادامه داشته باشه تا بتونم کل داستانو بدون نگاه کردن بفهمم، پیشنهاد بنده اینه که اگه سطحتون خیلی بالا نیست قید قسمت واژگان درسو بزنید چون واقعاً موثر نخواهد بود و کلمات کاربردی لااقل در سطح من نداره

3 پسندیده

خوبه من هم به نوبه خود خوشمان آمد

2 پسندیده

از نظر من عالیه، هنوز شروع نکردم ولی فکر کنم بسیار کامله

2 پسندیده

یکم سخت بود ولی خوب بود دوس داشتم

3 پسندیده

دوره بسیار خوبیه. خیلی لذت بخشه

2 پسندیده

خیلی داستان های جالبی میگه

2 پسندیده

من نمیتونم به این سرعت تلفظ کنم

1 پسندیده

عالین چند ماهه روی همین دوره تمرکز کردم

2 پسندیده

اگر با حساب کاربری اصلیتون هستین به جز پشتیبان گیری خودکار باید پشتیبانی دستی هم بگیرین

3 پسندیده

عالی است فقط باید وقت فراوان گذاشت و خودمون را در این سوال و جواب ها وارد کنیم

3 پسندیده

این دوره بسیار عالیه مخصوصا توضیحات ACدر مورد لغات

2 پسندیده

عالی عالی عالی لطفا تعدادش بیشتر شود

2 پسندیده

دوره ی بسیار مناسبیه مخصوصا برای سطوح متوسط به بالا. بهترین قسمتش هم گفتگوهاشه که هم جذاب هستن هم واقعی.

2 پسندیده

:sunglasses: full of interesting subjects/
several months ago listening to this podcast and trying to even get the gist of the conversation was like a nightmare, but thanks to this fantastic app now that I listen to it, seems like an ordinary run of the mill podcast.
Thank you zabanshenas for being such an awesome habit-forming app.
:heart::heart::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom:

3 پسندیده

خیلی خوبه. گرامر رو در قالب متن یکسان یاد میده

2 پسندیده