Motivation time 💫

دینگ دینگ :hourglass:
زمانت تموم شد یگانه بانو ،چی شد درست کردی ؟:face_with_monocle:

2 پسندیده

آهنگاش عالی بودن :smiling_face_with_three_hearts::rose::pray:t2::star:

مخصوصا من عاشق آهنگ Amelie ام
خیلی حس خوبی بهم می ده :heart_eyes::heart_eyes:

ممنونم ازتون :pray::rose:

2 پسندیده

راستش اونطور که درست می کرد راحت نبود :pleading_face::joy:
در حال درست کردن کلاویه هاشم :grin::grin:

2 پسندیده

اینم پیانو گوگولی من :heart_eyes: :black_heart::white_heart::musical_keyboard:

3 پسندیده

:joy: چه خوشگله :star_struck::star_struck: تششششویییق :clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

مبارکه یگانه بانو :+1::+1::ok_hand::ok_hand::bouquet::bouquet::tada::tada::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck: ،خیلی عالی ،پس صندلیش کووووووووووووووووووووو؟ یالا باید تا ۱۲ شب اونم درس کنی :rage::rage::rage::rage::rage: ،منتظرم ،دیگه تکرار نشه :smirk:

3 پسندیده

چرا اینقدر عصبانی؟ :upside_down_face: فکر کنم ازینکه خوب درست کردند شوکه شدین :wink: حالا اونشو شما درست کنین ببینیم چیکار می‌کنین :stuck_out_tongue_winking_eye: :grin:

3 پسندیده

من بلدم هواپیمای کاغذی بسازم ،همین :rage: ترسید یگانه یا نه ؟:thinking: رفت درس کنه یا دوباره خشمگین بشم ؟ رفت ژینوس بانو؟ :joy:

3 پسندیده

خوندن و نواختن ،قابل توجه یگانه بانوی ماکت ساز که بنچ پیانو یادش می‌ره درس کنه :smirk::smirk::smirk:
بله کاش همینجور که فرهاد مهراد می گه ،یه شب ماه :crescent_moon: بیاد ،کااااااااش ،خودش که ندید ،هپاتیت c گرفت (البته دردوران مصرف هروئین در جوانی :pleading_face:)وجسدش رو با قیر ایزوله کردن و درقبرستان تیه فرانسه مدفونه
یادت بخیر فرهاد نازنین :rose:،کاش عمر من برسه ماه رو ببینم یعنی همه ما ببینیم …

3 پسندیده

مرسی از محبتت ژینوس جونم :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون :smiling_face_with_three_hearts:

:joy::joy::joy: چشم

این بار صفر می دم تا دیگه تکرار نشه :grin::laughing:

:confounded::confounded: :joy::joy:

3 پسندیده

اینو پوزش می خواهم شرمنده اگه ناراحت شدین قصد جسارت نداشتم :pray::pray::pray::see_no_evil:

3 پسندیده

Exactly we are waiting :grin::wink::relieved: . .

3 پسندیده

شوخی می کنم :joy::joy::joy:

:wink:

3 پسندیده

من نمی‌دونم تو دلتون چی می گذره @Y_zarei وظیفه منه عذرخواهی کنم ،کل دنیا دربرابر دلشکستن کسی ارزشی نداره،دنیا نباشه و من نباشم اما دلی هم از دست من نشکنه :pleading_face:

3 پسندیده

نه دوست عزیز ناراحت نشدم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::innocent::innocent:
فقط شوخی کردم اگر ناراحت شدین من معذرت می خوام
در غیر اینصورت منظوری نداشتم :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

2 پسندیده

سپاس بیکران ،خیالم راحت شد :+1::ok_hand:حالا خواهشاً برو بنچ پیانو رو ،درست بفرما کنار هم زیبا هست :pray::tada:

2 پسندیده

06048b96e11d4edead6e62b3e3eb4988
:face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده

چه باحاله :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

4 پسندیده

یاد پشمک میفتم :joy::joy::joy:، بانمکه

3 پسندیده