ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687283054591354 3169

Amazing…
I’m excited🎈
I was looking for like this education.
Thanks a lat :rose:

2 پسندیده

it’s very nice . thanks

3 پسندیده

در شروع بنظر خیلی خوب می رسه
از تیم شما تشکر می کنم

3 پسندیده

عالی ی دنیا تشکر…واقعا علاقه مندم کرد به یادگیری هیچ نرم افزاری به این جامعی و کامل ندیده بودم قشنگ آدمو میره تو حال و هوای یادگیری از صمیم قلب ازتون تشکر میکنم همه چی آرزوی خوب دارین بهشون برسین

5 پسندیده

من اصلا از زبان چیزی نمیدونم کلماتو به خوبی نمیشناسم چطوری میخوام از این داستان چیز یاد بگیرم

2 پسندیده

سلام دوست گرامی @aliazizi1 :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:وقتتون بخیروشادی :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
۱سوال ازتون میپرسم:
زمانی که فارسی رو یاد گرفتیند و بچه بودیند براتون داستان میخواندند آیا از فارسی چیزی میدانستیند؟؟؟؟؟؟ :thinking::thinking:پس چطور فارسی را فراگرفتیند؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::wink::wink::wink:
باانگلیسی هم همونطور رفتار کنید. :blush::blush::blush::blush:
موفق و پایدار باشید :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::hibiscus::blossom::hibiscus::sunflower:
انشاالله در تالار بیشتر ببینیمتون و به زودی شاهد وویسهای شما باشیم :blush::blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::muscle::muscle::muscle::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::hibiscus:

3 پسندیده

خیلی خوب،خسته نباشید.

3 پسندیده

سلام میترا خانم یک سوال ایا ویس ها حتما باید از خود زبان شناس باشه یا نه هر ویسی باشه اشکالی نداره ؟!
چون و پسرم درس میخوانیم من میتونم خلاصه درس هایش را ویس درست کنم . چون باید آنها را حفظ کنم تا با هم کار کنیم .

2 پسندیده

سلام به روی ماه و نازنینتون خانم @taha221 :hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower:صبح عالیتون رنگین کمانی :hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower:
نه عزیزم مربوط به هرچیزی میشه فقط اگه خارج از زبانشناس خواستیند وویستون رو بذاریند حتما متن اون وویسی رو که از روی آن روخوانی یاحفظ کردیند هم بذاریند تا مربیان و مجرببن و دیگر دوستان بتوانند طبق متن ایرادات و اشکالاتتون رو بگیرند و راحتتر در موردش بهتون فیدبک بدهند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::rose:باآرزوی موفقیتهای روز افزون برای شما و پسر گلتون :hibiscus::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::rose::hibiscus::rose::hibiscus::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::rose::tulip::rose:

2 پسندیده

دوره داستانها بچه گانه خیلی دوره خوبیه به خصوص برای اونایی که از سطح پایین میخوان شروع کنن بهترین راه شر.وعه
به خصوص برای بچه های زیر 13 سال

2 پسندیده

سلام . واسه این کار جعبه لایتنر داره. اما فقط یه بار در روز میتونید نگاه کنید واسه اینکه اساتید محترم و سازندگان یاد گیریکلمه به کلمه رو اشتباه میدونند😊

2 پسندیده

در جعبه لایتنز من جمله هم نوشت که من و پسرم همین کار را میکنیم برای هر کلمه یک جمله هم مینویسیم و بعد روز یاد گیری ان جمله را هم تمرین میکنیم .
عالیه

3 پسندیده

خوبه فقط بعضی وقتها اسم شخصیت ها خیلی شبیه به همه و ادم گیج میشه بعصی وقتها هم اسمهارو رنگی کردن و بعنوان کلماتی که برای یادگیری معرفی شده نشون میدن و استفاده از اصطلاحات که متشکل از چند کلمه هست هم واسه این دوره بنظر جالب نیست

2 پسندیده

من حدودا ۵ و۶ بارخوندم وبا گوش کردن هم متوجه معنی میشم ولی بازاحساس نمیکنم بااین کاریادبگیرم

3 پسندیده

من مکالمه رو بیشترمشکل دارم

3 پسندیده

به نظرم خیلی کار بدیه

3 پسندیده

قطعا که زبانشناس بسیار مطالب و کلمات زیادی دارد و هیچ کدام بی ارزش نیست بسته شماره یک برای شروع عالی است

3 پسندیده

برای کسی که این همه از زبان فراری بود جذابترینه:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

سلام

درست مثل زبان خود ما…طبیعیه

این مورد در مورد دونستن جنسیت و مرور تلفظ اون نام خیلی به درد می خوره…هر چند که برخی از اسامی هم با توجه به پیشینه تاریخی شون، مخترع بودن شخص، پادشاه یا … دیکشنری ها ترجیح دادن اونا رو وارد دیتاشون کنن

این از نظر خیلیا یکی از نقاط قوت اپلکیشنه…که البته امیدواریم به مرور قدرتمندتر هم بشه

2 پسندیده

برای من عالیه. لذت بردم

3 پسندیده