ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687283054591354 3169

عالی است :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

به نظرم خوبه .جدید بود نوع تدریس

3 پسندیده

جالب و اعتیاد اور .خودم و بچه هام استفاده میکنیم ممنون از تیم فعال

4 پسندیده

عالییییییییییییییییییییییییییییی بود :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

عالی بهترین برنامه اموزش زبان انگلیسی به اسانی

3 پسندیده

خوبه دوست داشتم واقعا ب درد بخوره

4 پسندیده

خیلی خوبه و آموزندست

3 پسندیده

عالی عالی بهترین برنامه ی دنیاست .

3 پسندیده

داستان ها دوستداشتنی و برای من که مبتدی هستم قابل فهم هست ،این که اصطلاحات با رنگ تیره تر جداسازی شدن خیلی عالی هست:hibiscus::ok_hand:t2:

4 پسندیده

خوب بود و جذاب یه جز داستان آخر

3 پسندیده

The story is very well

3 پسندیده

عالیه دوست دارم زودتر یاد بگیرم

3 پسندیده

عالی و محرک ذهن برای یادگیری و مرور زبان انگلیسی

3 پسندیده

خوبه ولی اگر بخشی قرار می گرفت که لغات رو جدا آموزش بده بهتر بود

3 پسندیده

خیلی عالیه، اما بنده دوست دارم داستان رو با لهجه آمریکایی گوش کنم، راهنمایی لطفا

2 پسندیده

بنظر من اپلیکشن عالیه

3 پسندیده

بسیار عالی و کامل …به هیچ وجه حوصله سربر نیست .جذاب و دوست داشتنیه

3 پسندیده

عالیست من خیلی استفاده کردم .وقتی متن توسط راوی خوانده میشه خیلی سریعه من نمیتونم خودم رو با خوندن ایشون همراه کنم چون همزمان با خوندن تلاش میکنم که معنی اونو بفهم لذا عقب می افتم ممنونم راهنماییم بفرمایید.

2 پسندیده

سلام…این بخش رو مطالعه کنید

و البته تو تالار هم از بخش جست و جوش در مورد تجربیات بچه هایی که با این دوره شروع کردن آشنا بشید…مثل این یکی:

2 پسندیده

عالیههههه …واقعا با لذت از برنامتون استفاده میکنم …خسته نباشید …

3 پسندیده