ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687283054591354 3169

خوب ولی کاش استفاده از فعل و فاعل و هم آموزش میدادید

2 پسندیده

تازه دارم استفاده میکنم هنوز چیزی یاد نگرفتم روز اولمه نمیدونم باید چیکارکنم

3 پسندیده

به پشتیبانی اپلیکیشن پیام بدین راهنماییتون میکنن

1 پسندیده

دوره‌هایی مختص این موارد هم داریم از پشتیبانی اپلیکیشن راهنمایی بگیرین دوست خوبم

1 پسندیده

تا الان خیلی خوب بوده.

4 پسندیده

خیلی خوبه من دارم ادامش میدم

3 پسندیده

عالی…باحال…بچگانه …ولی لغات خوب

4 پسندیده

عالی بود، فقط بعضی تلفظ هارو نمیتونم متوجه بشم و یکم گنگ هستن

4 پسندیده

بسته اول بد نبود بنظرم نرم افزار نقص هایی داره ولی فعلا بد نبوده

4 پسندیده

:+1: عالی بودممنونم از برنامه خوبتان

4 پسندیده

بنظرم روش خوبيه براى اموزش بدون دردسر !!ممنونم

3 پسندیده

khon bood barae avalin bar

3 پسندیده

برای بهتر شدنش ممنون میشیم اگر نکته‌ای بود بهمون بگین دوست خوبم

1 پسندیده

احتمالا به خاطر این هست که با لهجه بریتیش خیلی آشنایی ندارین…میتونین از بسته پنجم استفاده کنین که امریکن هست

خسته نباشید و ممنون بابت پیگیری هاتون

برای مثال یکی از مشکلات نرم افزار اینه که فقط زمان رو وقتی محاسبه میکنه که فیلم درحال پخش هست (یا صوت) درصورتیکه ممکنه با روخوانی هایلایت و … تایم گذاشته باشی

ایراد بعدی گاها ترجمه ها ایراد داره ایراداتی نه خیلی بزرگ ولی چون یه پکیج آموزشیه بنظرم مهمه

البته تو یکی از داستان ها که اگه اشتباه نکنم شنل قرمزی بود کلا خط بردن همزمان متن و فیلم ایراد داشت

3 پسندیده

عاليه واقعا به نظرم ي برنامه عالي با متد هاي به روز دنيا كه خيلي به ما كمك ميكنه

4 پسندیده

امیدوارم بتونم زبان انگلیسی رو بدون ترس صحبت کنم

3 پسندیده

من تازه وارد شدم به راهنمایی نیاز دارم

4 پسندیده

بله کاملا حرفتون درسته…درباره اولین مورد در تلاش هستیم که در آپدیت‌های بعدی زمان صرفا از بخش مشاهده ویدیو نباشه و در حال بررسی هست…اما در مورد ترجمه‌ها، هم دسترسی برای مخاطب وجود داره تا ایراد رو رفع کنه و هم ما اگر موردی رو بهمون اطلاع بدین حتما پیگیری میکنیم و ویرایش میشه…و اکثرا علت ناهماهنگی صوت و متن هم به همین علت هست…پس ممنون میشم اگر موردی بود حتما یا به پشتیبانی اپلیکیشن یا در تاپیک “تعمیرگاه زبانشناس” مطرح کنین تا ما سریعتر پیگیری کنیم عزیزم…باز هم ممنون که برای بهتر شدن اپلیکیشن خودتون وقت میذارین

2 پسندیده

برای استفاده از اپلیکیشن زبانشناس ویدئوهای اختصاصی به صفحه اینباکس شما در زبانشناس اضافه میشه. اگر اولین ویدئو رو هنوز ندیدید پیشنهاد میکنم ببینید.
لینکشو براتون در ادامه هم میذارم.

3 پسندیده