مترجمان تیم منابع زبانشناس را بشناسید

:blue_heart:

مترجمان زحمتکش تیم ما رو بشناسین!

:star_struck:سلام دوستان چطورین؟

:relieved:امروز با معرفی متین و عاطفه در خدمتتون هستیم. حتما این پست رو تا آخر بخونید!

:speech_balloon: دوس دارین چه امکاناتی به اپلیکیشن زبانشناس اضافه بشه؟

لینک پست در تلگرام

لینک پست در اینستاگرام

22 پسندیده

سلام و درود به عاطفه خانوم و متین آقا که با ترجمه هاشون همه مارو خرسند کردند. ما همه مترجمان را دوست داریم :smiling_face_with_three_hearts:
امیدوارم آرزوی عاطفه خانوم محقق بشه اما میدونم هیچ کجای دنیا به اندازه ما ایرانی ها چایی نمیخورن :joy:

12 پسندیده

درودبرآقا رضای نازنین ودوستانی که فعالیتشان زیاد جلو دید نیست ،ولی هست :+1: پیروز باشین :tada:
بسیار ممنونم از این دو بزرگوار : آقا متین و عاطفه بانو که واقعا زحماتشان برای البته من نوعی که زیاد وارد نیستم ارزشمنده ،ترجمه های سلیس و روان حاصل زحمات و نظارت این بزرگواران هست :+1:
درمورد روحیات آقا متین گفتین دیر جوش هست ،اما احساس می کنم یه سفر کوهنوردی باهم همراه می شویم و افتخار رفاقت رو باهاشون داشته باشم ،عکسای خوبی هم تو چالش photographer شیر می کنن ،ذوق هنریشون عالیه :clap:
امیدوارم عاطفه بانو به خواستشون برسن و بایه پرواز vip British airways برن قلب لندن و از برج ساعت بیگ بن بعد از صرف یک فنجان چای ،پرسشنامه میزان مصرف چای توسط شهروندان بریتانیایی رو انتشار و بعد دریافت و جمع بندی کنن ،البته نیاز به اینهمه راه نیست ،ندید بگم بریتانیایی ها یک سوم ایرانی هاچای مصرف نمی کنند ،فقط چای آتیشی ایرانی ها برابری می کنه باکل چای انگلیسی ها :star_struck:
مزاحم رو ببخشید ،برای هردو عزیز آرزوی سلامتی و بهروزی دارم :pray:

11 پسندیده

ممنون از این معرفی. ترجمه ها سلیس و روان هستند. دستمریزاد به همه تون. موفق باشید.

11 پسندیده

عاطفه خانم،آقا متین خسته نباشید،امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید :rose::rose::rose::rose:

12 پسندیده

صحبت‌هاتون باعث دلگرمی فراوان هست دوستان خوبم :pleading_face:
خیلی خوش‌حالم که افتخار آشنایی با شما عزیزان رو دارم. :sunflower:
و خیلی بیشتر خوش‌حالم که از ترجمه‌ها راضی هستید. ان‌شالله هر چه زودتر ترجمه‌های تمام دوره‌ها به‌مرور گذاشته می‌شه.

قطعاً درسته :joy:
ما هم شما رو دوست داریم :sunflower:

صد البته :joy:
خیلی ممنونم آقا عباس. شما همیشه لطف دارید. :sunflower:

خیلی خوش‌حالم که راضی هستید. :sunflower:

خیلی ممنونم نوشین جان. شما هم همین‌طور :sunflower:

13 پسندیده

ممنون از عاطفه جون و آقا متین برای زحمت هایی که می کشند :rainbow::smiling_face_with_three_hearts::heartbeat::rose:
ترجمه کار آسانی نیست
دستمریزاد :wink::heart_eyes::clap:t2::clap:t2:

9 پسندیده

ای جانم . ایشاا… عاطفه جون و آقا متین هر دو سلامت و خرسند باشند . ما در کنار شما از ترجمه هاتون فیض می بریم . :ok_hand::bouquet::bouquet:

7 پسندیده

سلام عاطفه خانم
واقعا تشکر می کنم از فعالیت های شما و دلسوزی های مهربانانه تون و همینطور بقیه ی اساتید
راستش من یه دوستی دارم که زبان انگلیسیش عالیه سال ها پیش هم آکادمی تدریس داشته مدرک استادی زبان داره
آیا نیرو برای تیم زبانشناس نیاز دارین که بعدش من بهشون بگم.
شاد و تندرست باشید

6 پسندیده

سلام و درود بر شما آقا متین عزیز
بسیار سپاس از فعالیت های شما استاد عزیز

4 پسندیده

سلام
خانم بروجردیان کمی به من شباهت دارد و متصل به دهه نود است
خسته نباشید.
آقای روحانی (( متین روحانی)) هم کمی شباهت دارد به من
گیمینگ من هم علاقه دارم
تنهایی کم
خلاصه دم همتون گرم