عوض شدن صدای خواننده متن 504

سلام وقتتون به خیر. چرا گوینده کتاب 504 بعد از ایجاد اصلاحات عوض شده؟؟ من واقعا صدای گوینده قبلی کتاب رو دوست داشتم چون هم انرژیتیک میخوندن و هم شمرده…واسه همین با علاقه کتاب رو میخوندم و گوش میدادم و جلو میومدم…چرا آخههه :pleading_face::woman_facepalming:

این تاپیک مربوط به « چهارم - دایره لغات » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « ۵۰۴ واژه‌ی کاملا ضروری » فصل: « درس ۰۴ »

6 پسندیده

سلام، وقتتون بخیر :blush::wave:

توی این لینک توضیحات کامل نوشته شدن :rose:

5 پسندیده

سلام
این سوال منم هست. قبلی با صدای احمد ربیع بود. البته نمیدونم اهل کجا بود و آیا اصلا نیتیو بود یا نه؟

5 پسندیده

ممنون از زحمات و توضیحات شما. میشه بفرمائید گوینده این سری کیه؟ و آیا نیتیو هست یا نه؟

5 پسندیده

سلام دوست عزیز :heart:
من به شخصه نظر خودم رو می گم دوره ی قبلی خیلی دارای اشتباهات بود به همین دلیل به طور کلی اصلاح شد

در رابطه با گوینده هم من صدای گوینده ی قبلی رو نشنیده بودم
اما گوینده ی الان رو که گوش کردم برای من کاملا واضح و خوب بود صداشون
شاید چون شما تعدادی از درس ها رو با گوینده ی قبلی گوش کردین و تغییر کرده براتون خوب نبوده

البته هر کسی نظری داره نظر شما هم برام ارزشمنده دوست خوبم :pray:t2::blossom::heart_eyes::rose:

ایشون ایرانی هستن :grin::upside_down_face:

5 پسندیده

خواهش می‌کنم.

نه ببینید کلا کتاب ۵۰۴ کتاب استانداردی نیست که بخواد دوره‌ای داشته باشه که توسط یه نیتیو ایجاد شده باشه.
گوینده‌ی این دوره خودم هستم، برای همین تاپیک رو ایجاد کردم که هر مشکل یا نظری اگه هست، دوستان قبل بارگذاری کامل دوره برام بنویسن که دروس جدید رو مطابق با نظرات پیش ببرم.

البته الان خیلی وقته که ضبط رو تموم کردم تا فصل ۴۲، فقط بخاطر مشکل خط اینترنتم توی بارگذاری مشکل دارم، واسه همین دیر به دیر آپلود می‌شن :grin:

6 پسندیده

شما لطف دارین یگانه خانم :grin::pray::rose:

البته نظر اکثریت دوستان این هستش که سرعت خوانش متن زیادی بالا هستش.

اما خب انصافا نسبت به سطح کتاب که مناسب C1 یا دیگه خیلی با ارفاق B2 هستش، سرعت خیلی بالا نیست.
حقیقتا، فایل‌های صوتی‌ای که حتی توی سطح intermediate‌ هم تدریس می‌کنم از اینا سریع‌ترن :joy: و خب اونا دیگه گوینده‌شون native‌ هستن. با این حال همیشه این مشکل هست که سر کلاس می‌گن سرعت گوینده بالاست.

6 پسندیده

ای ول
پس گوینده شما هستین. واجب شد با صدای شما دوباره همه رو گوش بدم. دستمریزاد. موفق باشید. سپاس فراوان از زحمات ارزشمند شما.

4 پسندیده

‌شما لطف دارید :blush::rose::pray: تشکر از محبتتون.

هر انتقادی داشتید حتما با ما در میون بذارید تا برای دوره‌های بعدی بتونیم از نظرتون استفاده کنیم :grin::pray::rose:

4 پسندیده

بسیار عالی ،صدای دلنشین متین جان بهتر از هرnative هست ،من هم اگه به این دوره برسم خیلی باعث خوشحالیم هست :bouquet::tada:من همیشه چالشهای عالی متین رو گوش میدم،زلال واضح و حس لذت وصف ناپذیر :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

شما بی‌نهایت لطف دارید آقا عباس عزیز :heart::pray::rose: شرمنده می‌کنید واقعا :pray:
مرسی از محبتتون :grin:

4 پسندیده

درود بر شما. بینهایت ممنونم بابت زمانی که برای پیشرفت ما هزینه میکنین. بدون شک قدردان تلاشتون هستیم :rose:

ممنونم که هستین :rose:

3 پسندیده

ممنون از پاسخگوییتون. البته به شخصه فکر میکنم رسا و شمرده خوندن با سریع نخوندن خیلی متفاوت هستش. سرعت خوندن رو که به راحتی توی نرم افزار میشه کم کرد. منظورم این هستش که کلمات واضح اَدا نمیشم. البته این صرفا نظر شخصی بنده هستش. و به هرحال ممنون از زحماتتون. ⚘

4 پسندیده

ممنون از لطف و محبت شما :grin::rose::pray: تشکر از اینکه همیشه همراهید و حمایت می‌کنید، این بی‌نهایت برامون ارزشمنده :blush::rose::pray:

4 پسندیده

خواهش می‌کنم، ممنون از شما بابت وقتی که برای ارسال نظراتتون می‌ذارید :blush::rose::pray:

بله، حق با شماست. ممکنه نیاز باشه فشار بیشتری روی ادای کلمات باشه تا قالب بیشتر آموزشی بشه.
حتما سعی می‌شه توی دوره‌های بعدی به این مسئله بیشتر توجه بشه :grin::v:

4 پسندیده

سلام، تبریک میگم ، واقعا نریشن شما به حدی خوب بود که بنده فکر می کردم به صدای یک نیتیو گوش میدم. مشخصه که برای این کار تلاش زیادی کردید.

تشکر بسیار از زحمات شما

2 پسندیده

دقیقا همینطوره، مثل یک نیتیو حرفه ای و روان خوانش انجام شده. دمتون گرم