مکالمه/مبتدی

این یعنی چی؟ :heartbeat:

3 پسندیده

سادست ،منظورم از th مثلا این کلمه think یا مثلا thank و …:slightly_smiling_face:

2 پسندیده

سلام. کلمه مکبث که زیاد هم تکرار شد رو باید با نوک زبان میگفتین🌺البته یکی دو کلمه رو که th داشت خوب تلفظ کردین اما چرا کلمه مکبث رو یه جور دیگه تلفظ کردین؟البته این به تدریج درست درست میشه زیاد نگران نباشین🙂

3 پسندیده

سادست ،منظورم از th مثلا این کلمه think یا مثلا thank و …:slightly_smiling_face:

3 پسندیده

شما دارید از حفظ میگید یا از روی متن

3 پسندیده

بله👌کاملا درست میگین👌خودم هم بعد بهش پی بردم…شاید چون از قبل مکبث رو عادی و فارسی تلفظ میکردم اینجا هم همینطور گفتم🙊

4 پسندیده

سلام.من از روی متن میخونم البته تقریبا داستانهارو بخاطر اینکه باید بهشون خیلی گوش بدم حفظم و یه نیم نگاهی هم به متن دارم ولی نه که کلا از رو متن بخونم .فقط جاهایی رو که مثلا یه جمله یا کلمه رو یادم میره به متن نگاه میکنم.

3 پسندیده

بله همینطوره .برای اینکه تلفظتونو خیلی بهتر کنید بعد از اینکه داستان رو مسلط شدید صدای خودتونو ضبط کنید و بعد اونو با داستان اصلی مقایسه کنید این خیلی تلفظتونو بهتر میکنه چون که متوجه میشید دقیقا کجا مثل راوی نبودید و بعد که اینو فهمیدید سعی کنید دقیقا مثل راوی باشید تا جایی که ممکنه.:rose::pray::pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده