مکالمه/مبتدی

دوستان من اینجا فایلهای صوتی خودم رو ضبط میکنم و به اشتراک میذارم .از شما خواهش می کنم در مورد اونها نظر بدید و اینکه شما هم میتونید نظرتون رو در مورد بحث یا داستان ابراز کنید.ممنون:rose::rose:

9 پسندیده

سلام خیلیم عالی حتما ما سعی می‌کنیم کمک کنیم و اشکالات شما را بگیم موفق باشید :blush::star_struck:

6 پسندیده

سلام مچکرم،شما علاوه بر اون میتونید تو بحث شرکت کنید.

5 پسندیده

سلام دوستان این وویس مربوط به داستان In the zone هست.لطفا اگه مایلید شما هم وویس هاتونو از داستانهای مختلف اینجا قرار بدید.:rose:

10 پسندیده

عالی بود احسنت موفق باشید :sunflower::clap:

4 پسندیده

خیلی ممنونم از شما .اگه ویسی درباره داستانی یا چیزی دارید میتونید اینجا بگذارید🙏

4 پسندیده

خیلی عالی بود :dizzy::100: تلفظ هم عالیه

5 پسندیده

خیلی ممنون.مچکرم .:pray::pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده

بقیه داستان In the zone.
دوستان مبتدی اگر مایلید ویسههای خودتونو اینجا بگذارید.:pray::pray::pray::rose:

8 پسندیده

عالی بود آفرین خیلی خوب و مسلط✨

4 پسندیده

عالييييييييييييييي :v:t2: :clap:t2:

4 پسندیده

خییلی ممنون. :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

خییلی ممنون. :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

مچکرممممممم:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

3 پسندیده

سلام ببخشید من فکر میکنم که ته لهجه فارسی توی صحبت کردن شما خیلی مشخصه

برای اصلاح این مورد به نظرم خوبه جمله به جمله بعد از راوی تکرار کنید و درحین این کار صدای خودتون رو ضبط کنید به طوری که صدای راوی هم ضبط بشه بعد با گوش کردن ویسی که ضبط کردید میتونید صحبت کردن خودتون رو با راوی مقایسه کنید

4 پسندیده

خیلی ممنون که نظر دادید:pray::pray::pray::rose:.بله ضبط کردن صدای خودمو تازه شروع کردم، ممنون که گفتین:pray:

4 پسندیده

سلام؛من هم مبتدی هستم و دو هفته ست که با زبانشناس شروع کردم و مطمئنا خیلی در تلفظ و روخوانی ایراد دارم:see_no_evil::see_no_evil:

6 پسندیده

سلام موفق باشید.تلفظتونو دوس داشتم و فلو هم خیلی خوب بود:+1::+1:واقعا خوب بود:ok_hand::ok_hand::slightly_smiling_face:
اما فکر میکنم باید روی تلفظ TH کار کنید👌

4 پسندیده

سلام موفق باشید.تلفظتونو دوس داشتم و فلو هم خیلی خوب بود:+1::+1:واقعا خوب بود:ok_hand::ok_hand::slightly_smiling_face:
اما فکر میکنم باید روی تلفظ TH کار کنید👌

5 پسندیده

سلام؛ممنونم :hibiscus:

میشه بگین مشخصا چه کلمه و یا کلماتی رو که Th داشتن اشتباه تلفظ کردم که بهشون دقت کنم؟

5 پسندیده