انگلیسی با ترانه و انیمیشن 💥جدید

Thanks a lot for sharing these great videos.
Where do you get them?

4 پسندیده

You’re totally welcome, glad to see your kindly faidback.
Glad it was useful :pray:

From the new pipe application.

Of course with a VPN :grin:

4 پسندیده

من هم یه سریال معرفی کنم که 5 فصل 22 قسمتی و دو فصل آخرش 13 قسمت داره اسمش The Originals یا اصیل ها است و دیگری Legacies یا میراث است که هردو خیلی زیبا هستن.
ژانر هاشون هم درام . ماجراجویی. تخیلی هست که کنار این ها ژانر ترسناک هم میزارن ولی خودم که دیدم اصلا ترسناک نبود!!!هردو خیلی راحت حرف میزنن و برای من مفید بود…

6 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون
عالی بودن :sparkles::two_hearts::smiling_face_with_three_hearts::rose::heart_eyes:

4 پسندیده

درود بر شما. ممنونم :rose:

3 پسندیده

درودبرشما و ذهن مثبت شما :tada::100::clap:

4 پسندیده

ترانه ای از اندی ویلیامز
با آهنگسازی بی نظیر نینو روتا :+1:
خیلی حس عجیبی بهم میده وقتی با تَمامِ مَنْ گوش دادم بهش ،این شعر مانا نام حسین منزوی یادم اومد :

درون آینه ی روبرو چه می بینی؟

تو ترجمان جهانی بگو چه می بینی؟

تویی برابر تو -چشم در برابر چشم

در آن دو چشم پر از گفت و گو چه می بینی؟

تو هم شراب خودی هم شراب خواره ی خود

سوای خون دلت در سبو چه می بینی؟

به چشم واسطه در خویشتن که گم شده ای

میان همهمه و های و هو چه می بینی؟

به دار سوخته ، این نیم سوز عشق و امید

که سوخت در شرر آرزو ، چه می بینی؟

در آن گلوله ی آتش گرفته ای که دل است

و باد می بَرَدَش سو به سو چه می بینی

مخصوصا بیت آخر و تعبیر با مسمی برای دل ،که استاد منزوی اون رو گلوله آتش گرفته نامیده .
تقدیم به دوستان :+1::tada: امیدوارم متلذذ شوید :blush: من که کیفور شدم و حسی عجیب وسهل و ممتنع درونم ایجاد شد :relieved::relieved:
@Y_zarei
@DorsaKl

5 پسندیده

خیلی عالی و خیلی قشن:heart: :kissing_heart:

4 پسندیده

خیلی خوشحالم اینطور بوده :tada::100::tea: ،همیشه شاداب و سرخوش باشید ،ممنون از فیدبکتون :ok_hand:

3 پسندیده

واین هم اجرای معروف خانم ادل ترانه Hello تقدیم به نگاه شما :pray:

4 پسندیده

بسیار عالی :slightly_smiling_face: شعر شاعر محترم خیلی دلو میسوزونه :no_mouth: امیدوارم هیچکس اینجور از همه جا بریده نشه :neutral_face:
کلیپا عالین برای یادگیری :ok_hand:

:ok_hand: عالی مثل همیشه :+1:

3 پسندیده

لطف دارین ژینوس بانو ،سپاس بابت توجه شما :+1::rose::tada::100:

3 پسندیده

اینم یه کار جدید، از مانا روان لئوناردکوهن با نام dance me to the end of love
درکلیپ اول تمرین و در کلیپ دوم خودتون با کارائوکی بخونید :studio_microphone::microphone: چون یپاهنرمندین ،زبانشناس می تونه :muscle:

امیدوارم لذت برده باشید
I hope you enjoy my dear friends :boom: :100:

7 پسندیده

وای ممنون عباس آقا،واقعا عاشق صداشم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

شما عاشقشی ؟ منو بیچاره کرده این صدای خَشْ دارِبَمِشْ :sob::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pensive::pensive::pensive::pensive: این تم صدا منو یاد این شعر میندازه از مانا روان استاددکتر اسماعیل خویی همشهریتون :pray: :
صدایت چو قالیچه‌ای نور ‏می‌آید!

و زین آسمان‌ تُرِشْروی مرا می‌رباید!

مرا می برد دور‏،

سوی مخملستان ژرف پگاه آسمان نشابور‏؛

صدای تو بیداد اندوه در شور شادی،

صدای تو فریاد زنجیر و گلبانگ آزادی من

خیلی خوشحالم دوست داشتین این صدای غریب و قریب را :tada::rose::+1::pray:

4 پسندیده

:partying_face::partying_face::smiley: عباس‌آقا من اولین نفر بودم ک لایک زدم ب پستتون :smiling_face_with_three_hearts::dancer::dancer::dancing_men::women_with_bunny_ears: :grin:

میگم خواننده چقد شبیه بهنام تشکره :smile:
خودتون میدونین مث همیشه کارتون عالیه :clap::clap:

آقآ من این مصرع شعرو نمیتونم بخونم :no_mouth: چی خونده میشه " شروی " و چ معنی‌ای داره؟ :thinking:

4 پسندیده

ممنونم ژینوس بانو :pray::pray::pray:

ممنون از لطفتون :+1:

درستش کردم ،تُرِشْروی ( ترش رو ) :pray::pray:

4 پسندیده

خواهش عباس‌آقا :blush::relaxed:

آهااان حالا درست شد :smile: ممنون عباس آقا :pray::pray: البته من یه حدسایی زده بودما ولی دیدم از هم جداش کردین فک کردم من اشتباه میکنم :upside_down_face:

2 پسندیده

اشتباه تایپی بود :+1: خوب پس از شعر هم لذت ببرید :clap::clap::rose:

2 پسندیده

راستش معنی مصرع مذکورو ک نمی‌فهمیدم میخواسم بگم شعر بی معنی و نامفهومیه :wink: ولی الان ک درستش کردین می‌بینم چ قشششنگه :smiley::clap::clap: دست شاعرش و همچنین دست شما درد نکنه :pray::pray::grinning::grinning: خیلی بامفهومه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده