Photographers

سلام دوستان خوبم. :raising_hand_man:
مدیونین اگه فکر کنین که خونه ی ما مرکز پرورش و تولید انواع جک و جونوراست. ولی خب این دوستان اینجا احساس امنیت میکنن و از مام کاری بر نمیاد بجز اخراجشون. :slightly_smiling_face:
البته حتما اونام اگه زورشون میرسید همین کارو با ما میکردن. اخراج ج ج ج :-1::rage::point_left::point_left:

:slightly_smiling_face::laughing::sweat_smile::rofl::joy:

11 پسندیده

یا خدا :grimacing::grimacing::grimacing:
چه دست و پای درازیییی :joy::joy::grimacing::roll_eyes::roll_eyes:

تا زری بانو نگفتن بگم جیغغغغغغغغغغغغغغ. :joy::joy::running_woman:t2::running_woman:t2::running_woman:t2::running_woman:t2::running_woman:t2:

9 پسندیده

سلام وحید جان ،اینا عاشق کاغذ دیواری خونتون هستن ،کاغذ دیواری رو عوض کن یه طرح اسپایدر بزن دیگه نمیان :spider::running_man::joy:

8 پسندیده

جییییییییییییغ
جییییییییییییغ
جییییییییییییغ
جییییییییییییغ

مردم.

:scream:
:skull_and_crossbones:
:woman_zombie:

8 پسندیده

مدیونین اگه فکر کنین به این جونور فوبیا دارم.

جیییییییییییییییییییغ

ممنون که تو جیغ کشیدن کمک کردین

:sob:

8 پسندیده

۲

7 پسندیده

:grimacing: میگم چرا اینقدر این عنکبوته دست و پاهاش درازه؟ :face_with_hand_over_mouth: بارفیکس میکنه آیا؟ :joy:
من اینا رو میفرستم تو جاروبرقی :relieved: چندشم میشه ازشون :woozy_face:

:rofl: چ جالب زری جون :grinning: شمام نظر منو دارین :grin:

اتفاقا اون موقع بیشتر میان :grin: چون احساس میکنن دیوار خونشونه :rofl: هم‌نوعشون بش چسبیده :grin::joy:

:+1: چندش آورن اینا :grimacing:

:smiley::face_with_hand_over_mouth::rofl:

7 پسندیده

به نظر من شما فقط صورت مساله رو پاک میکنین چون دوباره از لوله ی جاروبرقی میان بیرون البته کلی خاک رو هم با خودشون میارن بیرون.

7 پسندیده

جارو برقی :scream:
من مییییییییییکشمشششششون.

:roll_eyes:

7 پسندیده

نه شمارو بخدا، کناه دارن حیوونیا، بذارین زندگی کنن و از اون لذت ببرن. :pray:

7 پسندیده

یه دکور نوستالژیک تو یکی از کافی شاپهای مشهد.

10 پسندیده

به شدت عنکبوت وحشت دارم. بدترین اتفاقی که میتونه برام بیفته همینه. نمیتونم بزارم بزرگ بشن.
عذرخواهی میکنم اما…

7 پسندیده

نه دیگه… با فشار هل داده میشن روی یه عالمه خاک، خفه میشن خوو :blush::clap::clap: البته بگم من تا چن دیقه بعدش ب سر جارو نگاه میکنم می‌بینم ک یوقت نیان بیرون :grin::joy:

خب اینجورم کشته میشن دیگه :smile:
البته اینام بگم ک من تا حالا ندیدم عنکبوتی بیاد بیرون از جارومون :grin: خیالتون رااااحت باشه :relieved::relieved:

7 پسندیده

:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:بسیار غم انگیزه امیدوارم این صحبتارو از روی مزاح گفته باشین و حقیقت نداشته باشه. :innocent:

7 پسندیده

یادم باشه فردا راجع بهش فکر کنم و یه مطلب بنویسم. :rose:

7 پسندیده

وسایلش ب کنار :upside_down_face: اون عکس خانمه کیه ینی؟ خواننده‌ست؟ :wink:

7 پسندیده

با من ک نبودین :woozy_face: با زری جون بودین دیگه :relieved:

دوستان عزیز شبتون بخیر :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

7 پسندیده

2

5 پسندیده

سلاااام :wave:t2::blush:
من اومدم با دست های پر :star_struck::+1:t2::stuck_out_tongue_winking_eye:

11 پسندیده

دستانتان پرسخاوت،دلتان شاد،ایامتان به کام ،روزگارتان خرم ،سهمتان از شادی پربار،دیوارآرزوهایتان کوتاه،سایه لطف خداوند برسرتان مستدام،تحقق روئیاهایتان نزدیک،دردو رنج از شما دور ،چشم انداز نگاهتان زیبایی و سلامت.
دیر اومدن اینجور دعاهارو هم داره :+1:نوش جانتان این دعاها :joy:

9 پسندیده