کمک انتخاب بهترین راه یادگیری زبان در منزل

برا آیفون نمیشه، ولی با استفاده از یک برنامه شبیه ساز اندروید روی کامپیوتر میشه نصبش کرد

شما این برنامه رو نصب کن و به صورت منظم ادامه بده دایره لغاتتون خود ب خود گسترش پیدا میکنه
من خودم اوایل کار کردن با برنامه دایره لغاتم چیزی حدود ۲۵۰۰ لغت بود ولی الان ۶۰۰۰ هزار رو رد کردم

5 پسندیده

خیلی رقم خوبیه :open_mouth: آفرین :blush:

4 پسندیده

من با ممرایز کار کرده ام
اصلا قابل مقایسه با زبانشناس نیست
در کل تا اونجا که به اطلاعات من بر می گرده، اپ زبانشناس یه چیز تکمیله و پاسخ خوبی برای نیازهای یک زبان آموزه.

متاسفانه کسانی که گوشی آیفن دارند، خیلی از اپ های ارزشمند رو‌ دسترسی ندارند. من مقایسه های دقیقی بین آخرین نسخه ی گوشی های اپل و سامسونگ انجام داده ام. و بیش از یک ساله که تعدادی از دوستان به دنبال یافتن جایگزین هایی در اپ استورهای اپل هستند ولی هنوز موفق نشده اند

5 پسندیده

در رابطه با دولینگو من بایستی بگم که زبان انگلیسی یاد نمیده.

2 پسندیده

همش به خاطر برنامه خوبه شماست :heart_eyes:
تازه هیچ وقت از جعبه لایتنر استفاده نکردم و همه لغتارو تو متن یاد گرفتم :grin: فکر کنم اگه از جعبه لاینتر به صورت منظم استفاده میکردم خیلی بیشتر از اینها میشد

4 پسندیده

سلام
هنوز دیر نشده
با این روش SRS شروع کن
خیلی جالبه، من که چند روزه دارم انجامش میدم حس باحالی میده (حس ماهیگیری میده)
ماهی (لغت) گرفتن از دریای لغات

4 پسندیده

سلام من اکسین چنل رو نصب کردم زبان شناس رو هم نصب کردم ، به نظرم اینا رو باید در کنار هم داشت ، چون سیستمشون کامل فرق داره ، من که از ترکیبشون با هم خیلی بیشتر استفاده کردم
دم همه برنامه نویسای ایرانی گرم

4 پسندیده

:thinking::thinking::thinking::face_with_hand_over_mouth:
عجب

1 پسندیده

6000 تا. افرین
راستی شما درس چند قدرت رسیدین؟

2 پسندیده

مرسی :bowing_man:
درس ۱۹ رهبران بزرگ اشتباهات بزرگ

2 پسندیده

سلامم مجدد .دوستي كه فرمودين روي كامپوتر ميشه.مننونم بگيد چطوري.اخه اصلا ياد ندارم

1 پسندیده

سلام بفرمایید

2 پسندیده

خيليييي زياد متشكرم🌸

2 پسندیده

خواهش میکنم :blush:

1 پسندیده

سلااام دوستااان.يك سواااال.من چرا نميتونم اين نرم افزار شبيه سازي اندرويد رو نصب كنم؟؟؟؟ فقط تا مرحله sing in ميره :disappointed_relieved: هرچقدر ايميل رو ميزنم و اوكي ميكنم هيچ اتفاقي نميوفته :expressionless::neutral_face:

1 پسندیده

سلام
از مشکلتون عکس بگیرید و بفرستید
یه نکته: ایمیل و پسووردتون رو با دقت وارد کنید (به کوچک و بزرگ بودن حروف و انگلیسی بودن کیبوردتون دقت کنید)

2 پسندیده

سلام.دقت كردمً.اول كه اصلا مكث هم نداشت.اماالان اوكي ميزنم يكم مكث داره اما نميره مرحله بعدي.

1 پسندیده

ارور نمیده؟

1 پسندیده

سلام ،زبانشناس را میتونیم روی لب تاب هم نصب کرد ؟

1 پسندیده

سلام بله میتونید
ازین روش استفاده کنید

4 پسندیده