پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

گزینه داره ها بالای لایتنر

1 پسندیده

سلام ضمن تشکر از اپ خوبتون لطفا سرعت 2\1 رو هم برای پخش قرار بدید گاهی وقتا ۱/۱کمه و ۳\۱ زیاده
خیلی ممنونم:hibiscus::hibiscus::hibiscus:
@aFsaneh_boroumand

6 پسندیده

سرعت ۰/۸ رو هم بی‌زحمت بذارین
تو ورژنای قبلی همه ی سرعتا بود و میشد بینشون انتخاب کرد
اگه همون جوری بشه بهتره

3 پسندیده

سلام
ضمن خسته نباشید از تیم زبان شناس
اگر امکانش هست منابع بیشتری از آزمون آیلتس (مثل پکیج‌های ریدینگ) به برنامه اضافه کنید
متشکرم :pray:

5 پسندیده

چشم حتما به همکاران اطلاع میدم :ok_hand::rose:

4 پسندیده

در حال اضافه شدن هست دوست خوبم. اما ممنون میشم موارد درخواست منابع رو توی تاپیکهای کتاب و فیلم که در تالار هست گزارش بدین اینجا بیشتر در مورد امکانات اپ هست

3 پسندیده

اگر لغتی را به لایتنر اضافه کنیم، مثال هایی از بقیه دروس هم می آورد. به نظر من بهتر بود مشخص میشد از کدام درس است این مثال ها.

5 پسندیده

سلام میخواستم درخواست بدم که خواهشا گزینه رندوم رو به کلمات لاینتر اضافه کنید. بیشتر وقتا یه سری کلمات رو بلدم و نمیخوایم از لاینتر حذفش کنم چون مثلا مثالشو دوست دارم و نمیخوام هی این کلمه تکرار بشه. برای بقیه کلمات هم باید فرصتی داده بشه. ممنون خسته نباشید

این تاپیک مربوط به درس «40 طبیعت زبان را کشف کن» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «راه زبانشناس»، فصل «نگرش زبان شناس»

12 پسندیده

متشکرم :pray:t2::rose:

4 پسندیده

A post was merged into an existing topic: نسخه ی آزمایشی جدید اپلیکیشن (منتشر شد)

سلام لطفاً امکان سیو مجموعه کتاب های زیبوک (منظورم مثل سیو اینستاگرامه) رو فراهم کنید

2 پسندیده

اینش خیلی بده منم درگیره این مشکلم
ولی یه خوبی داره میشه رفت تو هر درسی و لایتنر اون درسو جداگانه خوند

1 پسندیده

سلام،اگر امکانش هست لایتنر جمله ای هم به اپلیکیشن اضافه کنید .مثلا جمله این سوال رو من باید ازت میپرسیدم .این شکل سوال اکثرا تو محاورات ما هست .اگر بشه بعضی جملات داخل داستان هارو هم به صورت ستاره دار در اورد مثل پیام های واتس اپ که ستاره دار میشن و بعدا میتونستیم بهشون سر بزنیم و استفاده کنیم خیلی خوب بود.چون بنظرم مجموعه ای از این جملات ساده با تکرار میتونن اسپیکینگ مارو خوب کنن.ممنون

3 پسندیده

یکی از کارایی که این نرم افزار انجام بده عالی هست ،امکان ساخت بات ناشناس هست که دو نفر رو می تونه به هم وصل کنه که اینا بدون خجالت از نحوه ایراد گرامری صحبت کردنشون ،باهم انگلیسی صحبت کنن .متاسفانه اکثر ما دانشجوهای زبان از این حیث داریم ضربه میخوریم و چون تو محیط نیستیم کلمات و جملات برامون فراموش میشه.اینه صحبت کردنم یکم سخته و تا حدی جواب میده
این بات ها متاسفانه در اپلیکیشن های خارجی هم به خوبی کار نمیکنن چون اکثرا طرف مقابل درخواست بدیم چون میفهمه ایرانی هستیم جواب نمیده و فقط یه طرفه هست.مثل پیام دادن اینستا شده در صورتی که باید این بات مثل یه بازی دونفره دو طرف انلاین باشن توش تا صحبت کردن در لحظه اتفاق بیفته.

2 پسندیده

به نظرم خیلی خوب میشد اگر خود اپلیکیشن دوزبانه (فارسی و انگلیسی) بود که با انتخاب انگلیسی فضای اپ رو کلا انگلیسی میکردیم

8 پسندیده

بازی به اپ زبانشناس اضافه کنید
مثلا جوری باشه که مرحله ای باشه و به ما بگه جیکار کنیم
کلی بازی میشه گذاشت

2 پسندیده

بله
ایده خوبیه، یکمی گرافیک محیط اپ هم برای بچه ها و نوحوانان مناسبه
کلا یکمی دستمون رو تو تغییر محیط و … باز بذارین بهتره
متشکرم

3 پسندیده

@hnaseri
سلام. وقت بخیر

لطفا چینش دروس رو بررسی کنید حتما

سری ۴م و ۲م…جابه جا چیده شدن

وقت تون بخیر @hnaseri

aFsaneh_boroumand

لطفا برا این دوره هم متن بذارید…همونطور که برا همین عنوان دوره از همین کمپانی متن گذاشتید.

چون مطالب و لهجه بگونه ای هست که اصطلاحات و واژگانی آوورده میشن که حتما باید دیکشنری براحتی در دسترس باشه…که متاسفانه نیست

ممنون میشم در مرحله اول اضافه کردن متن درس، حداقل عنوان اون درس به عنوان متن اولیه وارد بشه
که بشه در حین اجرای ویدیو، به دیکشنری به راحتی دسترسی داشت. متشکرم

2 پسندیده

ممنون میشم دوره ای که مد نظرتون هست رو اطلاع بدین

2 پسندیده

یک امکان و ابزاری که میشه به زبان‌شناس اضافه کرد که خیلی بهتر بشه، یه باکس ترجمه هست که مثلاً به سرور گوگل ترنسلت وصل باشه و بشه جمله انداخت توش.
متنی که میخوای رو select کنی، تو همون صفحه‌ای که هستی بزنی ترجمه بشه توسط ترنسلیت گوگل

از اونجا که بسیاری از دوره‌ها، ترجمه نداره؛ این نیاز خیلی حس میشه که بخوای ترجمه تعدادی از جملات یک درس رو بفهمی. من هر بار جمله رو از داخل برنامه کپی میکنم. میرم در مرورگر گوشی در گوگل ترنسلیت پیست میکنم. این روند طولانی می‌تونه توسط شما کوتاه بشه و این اتفاق داخل خود برنامه بیفته

3 پسندیده