پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام وقتتون بخیر باشه… امیدوارم سالم و پرانرژی باشید… دو تا پیشنهاد داشتم برای ارتقاء اپلیکیشن لطفا در موردش تامل کنید… من بعضی لغتارو میفرستم داخل لایتنر برای مرور کردن بعد از اینکه مسلط شدم خیلی دوست دارم اون جمله رو خودم از فارسی به انگلیسی بازسازی کنم که این قابلیت وجود نداره واسه همین من خیلی از جملات میبرم داخل یه اپلیکیشن دیگه که اونم حالت لایتنر هست و اول فارسی شو میبینم و خودم تبدیلش میکنم به انگیسی اینجوری هم گرامرم بهتر میشه هم ترسم از جمله سازی میریزه…اگه میشد این آپشن تو اپلیکیشن زبانشناس بود عالی میشد…و یه چیز دیگه گاهی وقتا من یه کلمه رو فرستادم تو لایتنر بعد دارم مرورش میکنم میبنم لازم که اون درس کلا دوباره بخونم حالا نمیدونم این لغت مال کدوم درس بوده و کلی میگردم پیداش نمیکنم اگه میشد یه جوری مشخص بود که این مال کدوم درس عالی میشد…

2 پسندیده

منم همین مشکل رو دارم

سلام اول از همه بابت زحماتتون ممنونم این برنامه فوق العاده اس

پیشنهاد هام: لایتنر تصویری و تنظیم صرف برای فعل ها(هر فعلی رو توی هر ستون صرف کنه حال،گذشته،مجهول) و اضافه کردن تعداد مرور لغات،دسته بندی لغات بر اساس اسم،فعل،حرف بودن

اونی که اشتراکش تموم شده چیزایی که دانلود کرده بمونه براش چون راستش بابتش هم پول داده هم نت خرج کرده (این قسمتی که دانلود کرده براش بمونه و بقیه غیر فعال بشن)
و برای اینکه منصفانه باشه اگه تغییری توی درس دانلودی ایجاد شده فقط با خریدن اشتراک دوباره لحاظ بشه بهش(یعنی اگه اشتراک نگرفتن نسخه قبلی رو براش بزارید)

اضافه کردن قسمت لاینتر دلخواه(که خود فرد لغاتش رو بزاره توش)

اضافه کردن قسمت توییتر انگلیسی و یادگیری لغت از اون
اضافه کردن آزمون تلفظ

5 پسندیده

لطفا قابلیت تمام صفحه کردن ویدیو ها رو اضافه کنید،با تشکر:pray::pray::rose::rose:

2 پسندیده

سلام. وقت تون بخیر

چند پیشنهاد داشتم در مورد اپلیکیشن
بتونید عملی کنید عالی میشه

اول اینکه
اون بخشی که تو قسمت ستینگ گذاشته شده و مربوط به اجرای خودکار محتوای بعدی، بعد از اتمام محتوای قبلی ست

خوب بود این بخش، بجای اینکه تو ستینگ گذاشته شه، در کنار اون گزینه ای که برا تکرار، تو خود درس هست، گنجونده شه
چون گزینه ایه که خیلی استفاده داره
مثلا موقع خواب، معمولا نیاز هست اون گزینه، غیرفعال شه
و موقع اجرای کارای طولانی، معمولا فعاله
عالی میشد اگه با قراردادن آیکن ش تو خود درس، دسترسی راحت تری بهش میشد:rose:

۲. امکان اینکه بتونیم رو بخش خاصی از متن بزنیم و فایل صوتی از همون نقطه شروع به پخش شه

در حال حاضر، مجبوریم اونقدر با قسمتی که مربوط به صوت هست کار کنیم، تا بتونیم به بخش مورد نظر برسیم.:rose:

۳. خوب بود بخش مربوط به جستجو، تو خود هر درس هم قرار داده میشد:rose:

۴. در مورد لایتنری که تو صفحه ی اصلیه
اگه بشه با زدن روی هر کلمه، امکان پخش صوتی اون جمله ای که اون کلمه باهاش وارد شده، باشه… بهتره

۵. در مورد واژگانی که بخاطر اتمام پروسه ی یادگیری، از لایتنر خارج شدن، خوب بود میشد اون جمله ای که باهاش اون کلمه، وارد لایتنر میشد رو بازیابی کرد

۶. تو بعضی از دوره ها، به صورت غیرمعمولی، فقط یه کلمه تو سطر قرار میگیره و عملا امکان اینکه جمله ی کاملش رو بشه وارد لایتنر کرد، از بین میره… جدا از اینکه ظاهر خوب پاراگراف ها و جملات از بین میره
ممنون میشم تو پروسه ی وارد کردن متن به اپلیکیشن، فاصله های بی مورد رو حذف کنید

بازم ممنونم از خدمات خوبی که ارایه میدیدو تلاشی که دارید برای ارتقای سطح کیفی اپلیکیشن:sunflower:

4 پسندیده

سلام میشه امکانی فراهم بشه که درسهایی که نیاز داریم دوره کنیم را خودمون کنارش تیک بزنیم تا در روز بر گردیم سراغش برای دوره فقط همان درس

2 پسندیده

کاش میشد همونطور که برای لغت سطح بندی داریم و تعداد لغاتی که بلدیم سطحمون بالا میره برای بقیه مهارت ها یا فعالیت هایی که تو زبانشناس انجام میدیم سطح بندی داشتیم.
مثلا تعداد دوره ها، تعداد متن هایی که گوش میدیم. این خیلی انگیزه میده به آدم. مثلا اگر انگلیسی بدون تلاش رو تموم میکردیم تغییر سطح داشتیم یا بقیه دوره ها به همین شکل

2 پسندیده

کاش این امکان رو فراهم کنید که در جعبه لایتنر اصطلاح ها یا جملات یا هر کامنتی که خود کاربر لازم داره براش تکرار بشه رو بتونه اضافه کنه به صورتی که خود متن و معنیش رو یا حتی مثالش رو خودمون بتونیم اضافه کنیم

7 پسندیده

سلام
زیر هر دوره نحوه صحیح مطالعه اون دوره نمایش داده بشه تا خواننده اصولی بخونه

5 پسندیده

یه پیشنهاد جذاب و کاربردی

یکی از ویژگی های زبانشناس این تمایز بین کلمه ها با رنگ بندی مختلف هست
خوب حالا یک بخش شخصی داشته باشیم و متنمون رو از بیرون زبانشناس وارد کنیم، رنگ بندی آبی و هایلایت روی متن خودکار انجام بشه

مزیت ها:
مهم ترینش خواندن مقالات تخصصی هر رشته با زبانشناس هست.
انتخاب فیلم یا موسیقی مناسب با سطحمون (دانلود زیرنویس فیلم و دیدن درصد های لغات دانسته و هایلایت شده در زبانشناس و تشخیص مناسب بودن متن با سطحمون)
*تشخیص سریع لغات تخصصی رشته در متن یک مقاله یا متن زیر نویس فیلم سایت کورسرا و یودمی
و…

حتی میتونید بخش بهترین متن ها رو قرار بدهید، و کاربران متنشون باهم به اشتراک بگذارند و با نظر کاربران و تایید کارشناس زبانشناس متن برتر اعلام بشه یا در نرم افزار قرار بگیره

5 پسندیده

سلام
به نظرم در قسمت کاوش یه دسته‌بندی اضافه کنید که فقط منابعی که ترجمه شدن نشون داده بشه. اینجوری برای کسایی که میخوان با منابع ترجمه شده کار کنن پیدا کردن‌شون راحت تره.

10 پسندیده

سلام کاش میشد تعداد تکرار را مشخص کرد و بعد اتوماتیک جمله بعد خونده بشه

این تاپیک مربوط به « 1a » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. : « Vocabulary for IELTS »

5 پسندیده

ممنون از پاسخ‌گویی
مشکلات هنوز هست که بعدا اشاره می‌کنم ولی مهم‌ترین مشکل من پخش پشت سرهمه که حتی با روشی که گفتید هم امکان پذیر نیست چرا که به علت باک نرم افزار هر دفعه که پخش درس رو از سه نقطه می زنیم هر درسی باشیم درس اول رو شروع میکنه نه اون درسی که هستیم!!!

با سلام
لطفاً امکان بوک مارک دوره ها رو بگذارین چون تعدادشون زیاده و پیدا کردنشون سخته. من دنبال گزینه ای برای بوک مارک بودم که دوره های دلخواهم رو جمع آوری کنم ولی پیدا نکردم.

5 پسندیده

سلام
پیشنهادی داشتم برای مدیریت و طراحان تیم زبان شناس.
اگر یک بازی طراحی کنید مثل بازی Word که جدولی هست ک باید کلمات حدس زده بشه و حروفشون انتخاب بشه, عالی میشه
البته ویژگی اصلی زبان شناس این بشه:
بازی طوری طراحی بشه ک به طور اتومات از کلماتی که در لاینتر هر فرد هست استفاده بشه
اینجوری هم زودتر کلمه رو یاد میگیریم اونم با املای صحیح؛ هم بیشتر و بهتر تکرار میشه, هم فکر میکنم برنامه‌ای میشه که فقط زبان شناس طراحی و اجراش کرده و به نوعی خاص میشه.
میتونید هم این بازی رو فقط در اختیار کسایی ک دوره طلایی خریدند بذارید چون قطعا طرفدار زیاد خواهد داشت.

ممنون از تیم همیشه فعال زبانشناس :cherry_blossom:

8 پسندیده

چه ایده ی جالبي. :blush::slightly_smiling_face:

2 پسندیده

سلام. یک نظر جهت بهبود عملکرد اپلیکیشن :
لطفن وقتی در حالت تکرار جمله هستیم دو امکان و قابلیت زیر افزوده شود :
۱. بتوان تعداد تکرار جمله را انتخاب نمود.
play 1, 2 , 3 … times
2. اضافه نمودن قابلیت playback interval time
یعنی وقتی خواندن جمله به انتها رسید ، با یک وقفه چند ثانیه ایی و قابل انتخاب مجددا خواندن جمله تکرار شود.

4 پسندیده

لطفا امکانی مهیا کنید که بشه درس ها رو بوت مارک کرد.
ممنون

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
اگ بشه موقع مرور کلمات در لایتنر مثالی ک اپلیکیشن پیشنهاد میده برای یک کلمه رو خود کاربر بتونه تغییر بده و از بین چندین مثالی ک اپلیکیشن میده یکی رو خود کاربر پیشفرض ثبت کنه جالب میشه
چون با بعضی از مثالها بیشتر ارتباط برقرار میکنیم
با تشکر

5 پسندیده

پسندیدن یا نمایش میزان بازدید از هر مثال در تشخیص مثال بهتر کمک کننده هم هست

2 پسندیده