پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

جدول رقابتی مهم ترین چیز که اضافه بشه و سطوح متخلف که با اول تا سوم شدن بریم مرحله بعد :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

سلام لطفا قسمتی رو قرار بدید برای اینکه بتونیم اهنگی یا متنی ک دوست داریم رو سیو کنیم،با علامت قلبی ستاره ای چیزی مرسی:pray::tulip:

این تاپیک مربوط به «آرون - لیلی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. پلی‌لیست «تک آهنگ و ترند»

2 پسندیده

یک واژه اگر بشود در کل زبان شناس سرچ بشود و مثال های مختلف آن چک شود عالی است.

هر چند زبان شناس قابلیت مثال را برای لاینتر اضافه کرده ولی برای برخی از معانی و واژگان کافی نیست مثلا معانی fair

3 پسندیده

سلام به تیم زبان شناس
وقت بخیر
شب ها برای بچه هام با همین اپ داستان میگم
امروز هیلدا گفت که چرا نقاشی این کتاب ها اینقدر کوچیکه؟ دیده نمیشه اصلا!
دیدم راست میگه
مثلا کتاب های مصور صوتی، مجموعه جرج کنجکاو
نوشته ها که پایین هست
خوب بود تصاویر از کتاب استخراج می شد و جداگانه گذاشته می شد

یا مجموعه خس های برنستین
کتاب اولش که خیلی هم آموزنده است
هیچی اش معلوم نیست
می شد تصویر کتاب رو چند قسمت کرد
و بجای اینکه یه مدت طولانی روی یه تصویر ثابت بمونه، روی هر قسمت مدت کوتاه تری بمونه که بچه ها هم بهتر ببینند
برای بچه ها تصاویر کتاب خیلی مهمه
منوبا اینکه با تبلت برای بچه ها کتاب میخونم نه تصویر رو میشه دید، نه نوشته های توی تصویر رو میشه خوند
اسکرین شات زیر رو خودتون ببینید
متشکرم :pray:t4:

3 پسندیده

سلام خسته نباشید میگم به تیم فوق‌العاده زبان‌شناس

میخواستم پیشنهاد بدم اگر امکان داره بخشی رو اضافه کنید که کتاب‌ها و محتواهایی که کامل می‌خونیم یا تموم میکنیم اونجا نمایش داده بشوند اینجوری از عالی هم عالی تر میشه.

8 پسندیده

نظرم مثبته واقعا خوبه،اما کاش اون قسمتی که معنی کلمه رو میاره(موقع کلیک روی کلمه) دکمه ای بود ک میشد باش هایلت کرد قسمتی از معنی رو،،مثلا من از معانی کلمه act میخوام چندتاش رو در حافظم ثبت کنم،میشد اون معانی دلخواهم رو هایلایت کنم،ک در هربار مرور جعبه لایتنرم همشون همزمان ب خاطر بسپارم،و اینکه کاش اهنگ همراه بامعنی بیشتر داشت،،ممنون بقیه چیز ها عالی عالیییی

3 پسندیده

سلام اونجایی که خیلی وقتا پیش میاد که از وقت های مرده مون از زبانشناس استفاده میکنیم مثلا موقع پیاده روی،رفت و آمد و…
به نظرم خیلی خوب میشه اگه یه گزینه ای مثل حالت در حال حرکت طاقچه به زبانشناس اضافه بشه و این خیلی میتونه گزینه مفیدی باشه:smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

با سلام.
پیشنهاد:
قابلیت اضافه کردن بوک مارک به دوره ها یا حتی درس های هر دوره این امکان رو به زبان آموز میده تا درس و حتی دوره های که ارزش چند بار دیدن رو دارند توی یه لیست جداگونه ذخیره کنه و سر فرصت مناسب اون ها رو دوباره ببینه.

امیدوارم این قابلیت اضافه بشه.

5 پسندیده

آخه چرا ؟ باید کلا حذف کنیم و از نو دانلود کنیم؟

یکی از مشکلات زیبوک که بارها خواستم بنویسم اینه که اسم کتاب و نویسنده معلوم نیست
مثلا این کتاب که امشب خوندم
اگه بشه اسم کتاب ها، نام نویسنده و سال نوشتن کتاب تو توضیحات ذکر بشه
متشکرم

7 پسندیده

چشم من با همکاران در این باره صحبت میکنم که انجامش بدن

البته نکته‌ای که داره این هست که ما تمامی این دیتا رو زمان بارگذاری اضافه میکنیم منتها از لحاظ طراحی و برنامه نویسی بخشی برای ارائه و نمایش در اپ براش در نظر گرفته نشده که حالا یا باید از اون سمت پیگیری بشه یا ما باز دوباره به صورت دستی توی همین بخش توضیحات تک به تک بنویسیمش

6 پسندیده

متشکرم
لطف می کنید :deciduous_tree: :sunflower:

1 پسندیده

کاش امکان جستجوی جملات در اپلیکیشن وجود داشت. من گاها سوالاتی از برخی از درس ها بعد از مدتی با دیدن جملات مشابه برام مطرح میشه که یادم نمیمونه اون جمله قبلی مربوط به کدام درس بوده.
که بتوانم با ارجاع به همان درس سوال را مطرح کنم.

8 پسندیده

این پیشنهاد منم بوده به آقای ناصری

1 پسندیده

سلام و تشکر فراوان
اگر میشد لغات در قسمت حافظه کوتاه مدت مثل نیاز به یادگیری، پشت سر هم میومدن، خیلی برا مرور و ماندگاری در ذهن خوب بود :pray::rose:

3 پسندیده

حالا خوبه دیگه بیش ازین چه می خوای

1 پسندیده

واقعا خیلی بهتر شد
قبلا بدون عینک خوندنش واقعا سخت بود
هرچند الان هم بنظرم جا داره بزرگتر بشه

ممکنه که برای بعضی از کلمات که امکانش هست، به جای معنی نوشتاری، معنی تصویری هم اضافه کنید؟ به‌نظرم خیلی بهتر می‌شه یاد گرفت.

1 پسندیده

مثال‌های تصویری و صوتی هم براش موجوده دوست خوبم

2 پسندیده

اگر یه بخش یاداشت اضافه بشه به برنامه برای توضیح های شخصی درمورد دوره ها یا برنامه ریزی و از این دست چیزا میتونه خیلی مفید باشه
اگر قابلیت لینک کردن دوره ها اونجا باشه هم خیلی کاربردیه
میشه زیرش توضیحات اضافه نوشت یا عبارات خواصی از اون دوره یا کتاب رو اورد به علاوه سرچ مخصوص توی این یاداشت ها میتونه در کنار لایتنر و کلمات برای دوره و مرور مخصوص به خودمون بدرد بخورد بشه

2 پسندیده