پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام وقت بخیر دوره هایی رو که باز میکنید به صفحه اصلی برنامه اضافه میشه

سلام
نمیشه تو تنظیمات آیتمی باشه که خط قرمز زیر کلمات رو نشون نده.
ممنون

1 پسندیده

Her hair had been cut and it shone, also like silk.

موهاش کوتاه شده بود و مثل ابریشم می‌درخشید.

کاش این امکان‌وجود داشت که در مورد افعال بی قاعده خود آنها در لایتنر در هنگام‌انتخاب کلمه در آن‌جمله انتخاب میشدند تا در مرور لایتنر قسمت سوم فعل مرور شود. نه فعل اصلی

این تاپیک مربوط به فصل «فصل 11 - 02» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کارآگاه مارپل»، کتاب «انگشت محرک»

3 پسندیده

راهی هست که وقتی درس رو باز می کنیم، در منو به اولین درس خوانده نشده در لیست برسیم، به جای این که کل درسهای خوانده شده رو رد کنیم تا به درس جدید برسیم؟

2 پسندیده

متاسفانه چنین امکانی نیست به همین خاطر پیامتون رو به تاپیک پیشنهادات انتقال دادم که همکاران بررسی کنن

سلام، یە پیشنهادی داشتم در مورد لایتنر اگە امکان اینکە بتونیم خودمون هم کلماتی بە لایتنر اضافە کنیم خیلی عالی میشد، من الان انکی دروید هم رو گوشیم نصب دارم برا کلماتی کە از منابع و کتابهایی کە میخونم میذارم انکی اونجا مرور کنم ولی بە جرات میگم لایتنر زبانشناس خیلی بهتر و عالی هستش مخصوصا اینکە بە دیکشنری لانگمن وصل هس و جملە درس رو هم دوبارە بهمون نشون میدە، داشتم فک میکردم اگە واقعا میشد تیم فنی زبانشناس امکان اضافە کردن کلمە خارج از اپ رو هم بە لایتنر میداد دیگە لایتنر زبانشناس بی رقیب میشد و بە شدت کاربرید و مفید. امیدوارم کە تو آپدیت جدید این امکان رو بهش اضاف کنید :pray:

2 پسندیده

سلام وقت بخیر این امکانش هست
این لینک‌ها می‌تونه براتون کمک کننده باشه دوست خوبم

https://uupload.ir/view/xrecorder_23022022_153307_faww.mp4/

1 پسندیده

سلام
وقت بخیر
چندتا پیشنهاد دارم. ممنون میشم در صورت امکان به اپ اضافه بشن

۱، در تنظیمات یه گزینه بذارید که امکان غیرفعال کردن دانلود خودکار محتوای هر درس داشته باشه. مثلا من میخوام تفننی داخل درس ها کتابها و فیلمها بگردم تا اگه از متنش خوشم اومد بعد دانلودش کنم و مطالعه کنم. اما با هربار وارد شدن به در قسمت باید صبر کنم تا خودکار دانلود بشه. در صورتیکه در اون لحظه اصلا نیازی به صوت یا فیلم اون بخش نداشتم

۲، بهتره در صفحه اصلی اپ یه بخشی داشته باشیم تحت عنوان کتابخونه شخصی. به عنوان مثال من میخوام یه فیلم، یه کتاب و یه دوره آموزشی داخل برنامم باشه. حالا اگه یه روز بخوام داخل اپ بگردم و سایر منابع بررسی کنم، در نوار بالای صفحه اصلی پر میشه از منابع دیگه و منابع اصلی خودم که داشتم مطالعه میکردم گم میشن

۳، در حقیقت به نظرم این یه مشکله. وقتی داخل درس یه کلمه ای لمس میکنم و وارد بخش جستجوی کلمات میشه، بعد تموم شدن کارم، وقتی برگشت میزنم تا برگرده داخل درس، صفحه میره روی حالت دانلود و نوشته ها نمیاد. مجبورم کلا از درس خارج بشم و دوباره برگردم

ممنون

6 پسندیده

درود بر تیم محترم و قوی زبان شناس
یک خواهش داشتم ازتون
اینکه بستر اینو فراهم کنید که یه چیزی شبیه لیگ داخل اپلیکیشن ایجاد بشه و افراد میزان پیشرفت خودشون رو با سایر کاربران مقایسه کنند
حالا هم از نظر امتیاز و هم زنجیره و سطح زبان
به نظرم خیلی میتونه به انگیزه دادن برای کاربران کمک کنه
با تشکر از همه شما

4 پسندیده

اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم این اتفاق تا حدودی داره در تاپیک هایی که خود اعضا میزنن تحت عناوین مختلف چالش لایتنر؛ زنجیره خود را به رخ بکشید، رقابت امتیازها و … رخ میدهد .
در تالار سرچ بزنید پیداشون میکنید.

1 پسندیده

تالار یه چیزی جدا از اپ هست
بعدم تالار خیلی شلوغه
توی اپلیکیشن باشه بهتره
یجورایی مثل اپ doulingo

1 پسندیده

سلام
هزینه اشتراکتون خیلی بالا رفته، اپ خیلی خوبیه زبانشناس و چهار پنج سال متوالی اشتراک خریدم. ولی الان گرونترین اشتراک رو دارید بین هر اپی با هر محتوایی! یعنی اسپاتیفای، آدیبل، نتفلیکس و… رو ارزونتر میشه تهیه کرد!
درحالت کلی ارزش برنامه بالاست ولی ارزش خرید دربرابر قیمتتون اصلا منطقی نیست. حتی تفاوت قیمت گذاری بین اشتراک هاتون (مثلا یک ماهه و یک ساله) هم منطقی نیست.
امیدوارم در آینده تجدید نظر بکنید.

4 پسندیده

سلام وقت بخیر مقایسه اپ ایرانی باتوجه به شرایط تورم که در داخل ایران هم هستیم با اپ خارجی منطقی نیست با اینهمه خدمات و آپشن های جدیدی که در اپ اضافه میشه و دوره ها در حال ترجمه هم هست، به درخواست های کاربران رسیدگی میشه، پشتیبانی ۲۴ ساعته و…
همچنین ما در روزهای مناسبتی هم تخفیف در نظر گرفتیم حتی بصورت نوتیف برای کاربران اطلاع رسانی میشه.

2 پسندیده

آخه ماهی 20 تومن هم پوله ؟ اصلاً ماهی 50 تومن
میشه پول دوتا دونه چیپس
شما الان کلاس زبان هم بخوای بری کلاس های عمومی ماهی 200-300 تومنه
این اپ بستگی به استفاده داره
من که اندازه ماهی 1 تومن هم ازش استفاده کردم

2 پسندیده

خیلی عالین ولی کاش یه بخشی بود میشد اهنگایه مورد علاقمونو اونجا سیو کنیم

3 پسندیده

سلام . اگر امکانش بود که برای اضافه کردن واژگان به جعبه لایتنر، اون معنی ای که مدنظرمون هست رو برای تمرین اضافه کنیم بسیار عالی میشد. به عنوان مثال واژه ای مثل reservation دارای چهار معنی در دیکشنری هست که من فقط معنی اول رو بلد هستم و میخوام به عنوان مثال معنی چهارم این کلمه که : an area of land made available for a particular group of people to live in رو تمرین کنم.

4 پسندیده

میتونید تو قسمت یادداشت هرچی میخواین در مورد اون لغت برای خودتون بنویسید، از سایر معانی تا مثال و غیره

قسمت یادداشت عملا کارایی چندانی ندارد . چون مشخص نمیشه کدام کلمه دارای یادداشت است. و نمیشه موقع مرور لغات لایتنر یادداشت همشون رو چک‌کرد و دید یادداشت داره یا نه

6 پسندیده

موافقم :+1:t4:

1 پسندیده

----- بوت مارک هم اضافه کنید تا بشه درس‌های سخت تر رو یه جا سرجمع کرد . این جور دایم باید توی دوره ها و دروس گشت و گذار کرد.
----- امکان فیلتر براساس لهجه هم باشه
این دو امکان خیلی خیلی لازمه

2 پسندیده