پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام روزتون بخیر
اگه زبان شناس یه قابلیتی مثل لایتنر داشته باشه با این تفاوت که ما اصطلاحتی که میخواهیم روزانه برامون یاد آور بشه رو داخلش مثل فلش کارت درست کنیم و هر روز مثل لایتنر مرور کنیم ، خیلی خوب میشه

یکی هم یه جایی مثل favorite در player ها داشته باشه که ما فایل های صوتی و تصویری که دوست داریم رو اونجا ببریم که دیگه لازم نباشه کلی بگردیم تا گوش بدیم

4 پسندیده

الان امتیاز مثبت لایتنر اینه که لغت‌ها رو سریع میشه بهش اضافه کرد، اما یه مشکل بزرگی که داره، لغت ها رو بر پایه زبان فارسی یاد میده.
اگه به جای توضیحات انگلیسی که خب قطعا به خاطر سپردنش سخته، از synonym های انگلیسی استفاده بشه خیلی به گسترش دایره واژگلن کمک می‌کنه.

مثل چیزی که اینجا هست:
https://quizlet.com/795397208/flashcards?funnelUUID=500e734c-5a56-41a4-8ff4-cb3798cac8b5

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

دوست عزیز اشتراک ماهیانه ۹۰هزار تومنه.
اتفاقا یه قسمت بحث منم همینه که تفاوت اشتراک ماهیانه و سالیانه منطقی‌ نیست‌.
به شخصه تعجب میکنم اگه خریدار های اشتراک یک ماهه به یک درصد هم برسه!

4 پسندیده

جای تعجب نداره وقتی تورم ایران رو ببینید
90 تومن الان 40 تومن آخر ساله :sweat_smile: بخاطر همین اینجوریه

2 پسندیده

درسته ولی کسی که یک ماهه میخره همون ماه استفاده میکنه و نه آخر سال. دوستان زبانشناس هم قطعا با قیمت آخر سال محاسبه نکردن چیزی رو، تو هر کشوری هر برنامه‌ای رو اشتراکش رو بلند مدت بخرید مقداری تخفیف اعمال میکنن ولی درمورد زبانشناس این اختلاف قیمت اونقدر زیاده که این حس رو منتقل میکنه که ارزش اصلی برنامه ماهی چهل تومنه ,ولی در صورتی که اشتراک بلند مدت نخرید باید خیلی بیشتر هزینه‌ کنید!

2 پسندیده

سلام

من یه سوالی برام پیش اومده

چرا اشتراک زبانشناس گرون شده؟

قبلا ارزون تر بود

و مایی که ۵۰ تومن دادیم ربات واتساپ ، اون چی میشه ؟

و چرا بعضی از درس ها ترجمه ندارن؟

( اینکه شد چند سوال :person_facepalming:t2:)

1 پسندیده

هزینه اشتراک ماهانه با یکساله باید تفاوتی باشه.
البته اصل اشتراک یه ماهه همون ۹۰ تومنه
اما اگر اشتراک یکساله همون هزینه یه ماهه حساب کنیم هزینه ها خیلی سنگین میشه و کسی که قصد داره ۱۲ ماه یا بیشتر از اپ استفاده کنه پس باید یه تفاوت قیمتی برای کسی که هدف بلند مدت داره با کسی که هدفش یه ماه هستش داشته باشه.
کسی که یه ماه میخواد از اپ استفاده کنه همون اشتراک یه ماهه رو میگیره اگر از اپ راضی بود همون اشتراک یکساله رو تهیه می‌کنه که بیشتر خودش سود می‌کنه.

6 پسندیده

یوسف جان
وقتی سوالاتتون زیاده توی پی وی با ما در ارتباط باشید و یا در بخش پشتیبانی با همکاران ما در ارتباط باشید در خدمتتون هستیم :pray::rose:

زمانی که افزایش قیمت داشتیم بارها جواب این سوالات رو دادیم حتی شما هم پرسیده بودین ما هم پاسختون رو دادیم دوست خوبم :blush:

توی قسمت مدیریت اشتراک نوشته شده «دسترسی به دوره های ترجمه شده» که شما بابت دوره هایی که ترجمه دارن، هزینه پرداخت میکنید.
البته ما به اندازه ی بودجۀ شرکت و همکاران مترجمی که در تیممون هستن داریم کارها رو پیش می‌بریم.
البته منابع ها اینقدر زیاد هستن که نمی‌تونیم سریعتر از این پیش ببریم اما دوره های محبوب و مبتدی درحال ترجمه هست

3 پسندیده

خب من اشتراک طلایی دارم

ولی دوره هایی مانند مصاحبه با افراد مشهور ، هیچ کدوم شون ترجمه ندارن

آقا یوسف پیام منو کامل خوندین؟
اشاره کردم که هزینه های اشتراک که بابت ترجمه پرداخت میشه شامل «دوره هایی که ترجمه دارن» هستش. نه اینکه همه دوره ها ترجمه داشته باشه.
دوره های مبتدی و پرطرفدار در آینده ترجمه میشه.
بخش اشتراک طلایی اسکرین شات گرفتم علامت زدم رو بخونین

3 پسندیده

ببخشید خانم رشید اما هنوز میتونم ببینم :smiling_face_with_tear: خوندم ، منظورم اینه که چرا ترجمه ندارند ؟ مثلا بعضی ها مثل من … میخوان اینو ببینن ، ولی ترجمه نداره ، منظورم اینه

1 پسندیده

چون ترجمه نشدن

1 پسندیده

خب من چندین ماه پیش درخواست رو داده بودم …

2 پسندیده

خودت دست به کار شو مرد خودت ترجمه کن
:rofl::crazy_face::sunglasses:

5 پسندیده

اشتراک همیشگی هم بزارید :grin: ماهی هزار تومن :grin::grin::grin:

2 پسندیده

لطفا - هر چند در بلندمدت - این امکان رو اضافه کنین که چندین صدای گوینده وجود داشته باشه و بشه بینشون انتخاب کرد. (منظورم در مورد کتابهاست و اونایی که ممکنه چند صوت داشته باشن)
این مورد در مورد بعضی متن‌ها هم وجود داره، مثلا کتاب «چنین گفت زرتشت» تو بعضی متن‌ها به صورت ادبی ترجمه شده و فعل‌ها به صورت قدیمی به کار رفتن و تو بعضی متن ها نه. تو این نسخه‌ای که تو ز ش هست گوینده زبان ساده داره ولی متن ادبی هستش! اگه امکان انتخاب بود این مشکل پیش نمیومد.

5 پسندیده

:expressionless::expressionless::expressionless:

1 پسندیده

اگر صوت بهتری موجود باشه حتما در همون زمان بارگذاری خواهد شد. اگر شما صوت بهتری سراغ دارین ممنون میشم ارسال کنین تا همکاران بررسی و در صورت نیاز جایگزین کنن

2 پسندیده

کاش این امکان در اپلیکیشن به وجود میومد که افراد میتونستن از چسب نجات خودشون به بقیه بدن. به نظرم خیلی حس خوبی بین اعضا ایجاد میکرد وهم اینکه باعث انگیزه دادن به خیلی از افرادی میشه که ممکنه با شکستن زنجیرشون نسبت به ادامه دادن مسیر دلسرد بشن البته این پیشنهاد خوب یکی از کاربرها (@elinax1 )بود که احساس کردم بهتره اینجا گفته بشه

11 پسندیده