تلفظ questions?

کجا میتونم تلفظ دقیق رو پیدا کنم؟اس جمع ک میگیره کلا ی‌جور دیگه انگار تلفظ میشه؟

این تاپیک مربوط به درس« درس اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « کایزن »

3 پسندیده

سلام دوست عزیز :heartbeat:
هر کلمه ای که تلفظش رو نمی دونین می تونید از این قسمت گوش کنید

روی کلمه ی مورد نظر بزنید بعد :point_down:t2:

3 پسندیده

یگانه بانو جان لینکی که فرستادین باز نمیشه. ممکنه خواهش کنم دوباره بفرستین منم بهش نیاز دارم. ممنونم :rose:

2 پسندیده

زری بانوی عزیز نمی دونم مشکل گوشی من هست یا تالار ولی هر عکسی می فرستم برام یه نوشته ی عجیب غریب میاره

File exists @ dir_s_mkdir - /var/www/discourse/public/uploads/default

این نوشته رو میاره بعضی پروفایل ها باز نمی شن بعضی عکس ها رو خودمم نمی بینم فکر کنم این یه باگه

ممنون می شم اگر رسیدگی کنید آقای ناصری :pray:t2::pray:t2::rose::rose:

@hnaseri

4 پسندیده

دوستان برای شما هم بعضی پروفایل ها مثل یک آدمک هست ؟
یا شما هم مشکل ارسال عکس دارین ؟

برای من امروز هر درسی رو که باز می کنم می گه متاسفانه یک مشکلی در باز کردن درس پیش آمده آیا مایلید دوباره امتحان کنید یا اینکه باز می کنه وسطا هی قطع می شه

3 پسندیده

سلام یگانه جان اره امروز تالار شما و دیگران هرچی عکس می‌فرستید برای من بعضیاشون به صورت لینکی میاد و میگه عکس بار نمی‌شود اصلا عکس بارگزاری نشده و بعضی از پروفایل ها آدمک است

4 پسندیده

سلام دوستان اطلاع دادیم به اقای ناصری انشالا پیگیری میکنن مشکل رفع بشه

5 پسندیده

خیلی ممنونم از پیگیری تون خانم برومند عزیز :heartbeat::sparkles::heart_eyes::pray:t2:

5 پسندیده

برا منم همینه ‌‌‌‌‌‌‌‌

3 پسندیده

ممنونم که اطلاع دادین. البته عکسهای پروفایل رو میتونم ببینم اما خیلی از عکسهای ارسال شده تو تالار رو فقط به صورت لینک میبینم.

3 پسندیده

سلام زری بانو جان :blush:
اگر عکس هنوز براتون باز نمی شه اینجا دوباره می فرستم براتون :rose::heart:

1 پسندیده

ممنونم. اینو میدونستم فکر کردم برنامه بهتری براش هست