از تجربیات پارتنر زبان داشتن تون بگید

ای بابا یه کور سوی امیدی باز شده بود واسه راحت شدن اونم با این توضیح شما از دستم در رفت.
پس برم همچنان با خودم خارجکی فک بزنم
:grin:

4 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl:
حالا این خوبه یابده؟
آدم خودش میتونه پیگیرتلفظ درست واصولی باشه.
شماچندوقته ازش استفاده میکنیدکه باین نتایج شگرف دست یافتید؟:thinking::joy:

3 پسندیده

جز خوبی چیز دیگه ای نیست البته نه واسه اونایی که دنبال موشکافی زبان هستن

اگه به نصب باشه خیلی وقته ولی اگه به استفاده باشه فقط شنونده هستم و تو هیچ بحثی شرکت نکردم.دلیلش رو هم نمیدونم

2 پسندیده

خب فکرنکنم شما اهل موشکافی واینجورچیزاباشید،پس جای نگرانی نیست. :joy:

:joy::joy:

2 پسندیده

اتفاقا خیلی ریز بین و حساسم ولی نه روی یادگیری زبان.
ولی خداییش تلفظ های کاربرای این نرم افزار رو که گوش میکنم یعنی هزار بار واسه تلفظ های بر و بچه های تالار ایستاد کف میزنم.
شاید یه دلیلی که تا حالا تو بحثا شرکت نکردم همین گوش دادن ها باشه چون خیلی برام جالبه نحوه جمله سازی و تلفظ های داغونشون
:grin:

3 پسندیده

نمیدونم شماچه مدته که تواین بحثاشرکت کردید،امابنظرم اظهارنظرکلی درموردیه اپلیکیشن باسابقه ی چندین ساله وداشتن هزاران کاربرازسراسردنیاباین روش نه علمی هست ونه منطقی.چون همچین مواقع نیازبه اختصاص وقت معین وتجربه ی صحبت باافرادمعینی ازنظرآماروارقام هست که بشه آمارتخمینی بدست بیارید.
خوشبختانه آدم متعصبی نیستم نه درارتباط با اپلیکیشن خاصی،ونه افرادبخصوصی.امالازم بذکرمیدونم که تواین تجربه ی بیش ازدوساله ایکه توهردوآپ فعالیت داشتم،توlingbe بافرادی ازاکثرکشورای دنیاصحبت کردم،که speaking شون عالی بوده،گاهی حتی تشخیص اینکه نیتیوهستندیاغیرنیتیو،سخت بوده مثل آقاعلیرضاازمربیان قبلی تالاروبیشمارکاربرتوlingbe.
طبیعیه که انسان‌هابنابرملیتشون میتونندبالهجه ها وتلفظهای مختلف صحبت کنندومساله ی مهم ارتباط برقرارکردن هست.
اون افرادمیتونندتوهرکجای جهان منجمله کشورخودمون وجودداشته باشند.
شمارونمیدونم ولی من بابیش از ۱۵۰۰نفراونجاتمرین داشتم وحرفهام هم مستندبه تجربیات شخصیم هست.
Lingbe تمام آمارفعالیتهای کاربراروذخیره میکنه،چه فردی ،ازچه کشوری درچه تایمی باچه کسی/کسانی تمرین چه زبانی،برای چنددقیقه، داشته،بعنوان مثال نیتیوبوده یازبان آموز.وبعدازاتمام مکالمه افرادبهمدیگه امتیازمیدنداز۱تا۵وتمام اینهاتوپروفایل افراددقیقانشون داده میشه.
حتی فعالیتهای نوشتاری افراداونجاکاملادرمعرض دید عموم هست،اگه کسی خودش پاکشون نکنه.

درهرصورت آرزوی موفقیت وسلامتی برای همه دوستان:blush:

3 پسندیده

ممنون از توضیحات خوبتون قطعا کسی که تجربه بیشتری داره حرفاش دقیق تر و منطقی تره.من گفتم تجربه زیادی ندارم ولی همین قدری که شنیدم برداشتم این طوری بود و اینکه حرف شما رو تایید میکنم که بنا به ملیت لهجه هم فرق داره.

1 پسندیده

خواهش میکنم.:blush:
لازم بودتجربه اموتواین زمینه باشتراک بذارم که باعث سوتفاهم وبرداشتهای کلی سایردوستان خوبمون نشه.
ممنونم از بزرگواریتون.:pray::pray:

8 پسندیده

مرسی از لطفتون بزگوار

1 پسندیده

سلام برنامه رو نصب کردم ولی نمیدونم چطور پارتنر میشه پیدا کرد، ظاهرش یکم گیج کننده س

1 پسندیده

فیلتر که نیست؟

1 پسندیده

سلام خیلی ممنون من هم دانلود کردم ولی نمی دونم چیطور استفاده کنم لطفا یا فیلمشا بزارید یا عکس بزارید توی همین و توضیح بدید

1 پسندیده

عالی بود :+1:t4:

1 پسندیده

دست همگی درد نگیره به فیض کامل رسیدم:+1::pray:

1 پسندیده

این اپ الان کلی مشکل داره یا صدات قطع میشه یا اصلا وصل نمیشه ،اما تا قبل این اعتراضات و فیلترینگ خوب بود منم با افراد از کشورهای دیگه صحبت کردم و الان چهار تا دوست خارجی دارم

2 پسندیده

بله.
این سخن بامعنارودوستان lingbe باشتراک گذاشته بودندومن فقط یه انتفال دهنده بودم.
بهرجهت متشکرم:rose:

1 پسندیده

ازبعدازعیدمشکلاتش خیلی کمترشده،من هرروزاونجاهستم ومکالمه دارم بادوستانم.
بله قبل ازفیلترینگ خیلی بهتربود.
خوشحالم که میتونیدبادوستانتون تمرین کنید.
موفق وسلامت باشید

2 پسندیده

سلام
ببخشیدتازه متوجه این دوپیام شدم.

لطفا لینکی که براتون گذاشتم روببینید،توضیحات بیشتری درباره اش دادم .
بعیدمیدونم متوجه نشید.ولی بازم اگه سوالی بودبپرسید،سربزنم تالارجوابتونوحتما میدهم.
کلاهر اپلیکیشنی شروع کارباهاش یکم سخته،ولی کم کم میاددستمون چطوری ازش استفاده کنیم
گرچه نبایدازتفاوت سلیقه هادرارتباط گرفتن بااپهای مختلف هم غافل باشیم.
نه فیلترنیست.
اماگاهی که نت خیلی ضعیف باشه،بافیلترشکن بهترکارمیکنه.
موفق باشید

1 پسندیده

خواهش :pray:t4:

1 پسندیده

در ضمن همون اول تاکید کنید که هدف فقط زبان هست وارد حواشی نشن

3 پسندیده