پرواز یک طرفه به جهنم!

تجربه سفری با خوانندگان مطرح دنیا!

سطح ویدئو: B1
لهجه: آمریکایی

این ویدیو طنزه و قصد بی احترامی به هیچکدوم از این عزیزانی که توی ویدیو ازشون اسم بردم نداشتیم، خودتون میدونین دیگه :sweat_smile:
امیدوارم از دیدن این ویدیو لذت ببرین و نپرسین چرا فقط خواننده ها توی پرواز من بودن (سوت میزند)

برام کامنت کنین:
:question:عجیب ترین خوابی که تا حالا دیدی چی بوده؟

:man_technologist:فیلمنامه‌نویس: رضا زکی زاده

:movie_camera:سازنده کلیپ: فائزه طیبی

:busts_in_silhouette:بازیگر: فائزه طیبی

با مشارکت: کامبیز کشاورز (در نقش خلبان)

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن ترجمه ویدئو

the direct flight to hell.pdf (68.3 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

14 پسندیده

مثل همیشه خیلی عالی بود :joy:

7 پسندیده

خیلی خیلی باحال بود :joy::joy::joy::joy: عجب جهنم خوبی بود ها :face_with_hand_over_mouth::stuck_out_tongue_winking_eye:

7 پسندیده

I love this video​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: you are very funny​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

ایول عالی بود مرسی.
زار و زندگی رو خیلی خوب گفتین. :joy:

8 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: واایی معرکـــــــه بود عالـــــی مخصوصا اونجا که گفتید در جهنمو که باز کردی بپر توش :rofl::broken_heart:
too fastپسر خاله Don’t get
:rofl::rofl::rofl::rofl:

من خواب عجیب که همه خوابام عجیب غریبه اما بدتر از همه اینه گاهی نصفه های شب توخواب یه حسی بهم دست میده وسط خواب انگار از یه جایی میفتم پایین دیدید میرید سقوط آزاد یهو زیر پاتون خالی میشه منم تو خواب اینجور میشم بعد بیدار میشم :neutral_face::broken_heart: روحم فکرکنم خیلی سنگینه تعادل نداره :joy::broken_heart:

8 پسندیده

واییی عالــــی عالـــی ترکیدم از خنــده فقط و فقط اونجایی که گفت درشو باز کردی بپر توش ممنون از تیم فوق العاده زبانشنـاس🌹
راستش عجیب ترین خوابی که دیده بودم تو مدرسه بودم داشتم میرفتم سرویس بهداشتی که کله یکی از بازیگرا رو دیدم روحمون سنگینه یا انرژیمون منفیه وگرنه اینا خواب هارو نمیبینیم

7 پسندیده

مگه بلیت دو طرفه م میدن :joy:

8 پسندیده

به اونایی که توبه کردن شاید میدن :neutral_face::broken_heart::joy:

7 پسندیده

فک نکنم مارو اصا با هواپیما ببرن که دیگه فکر برگشتشم کنیم :joy:

6 پسندیده

میدونی این خوابی که شما میبینی منم میبینم این خواب یه دلیل روانشناسی باحال داره ولی ا وقتی دلیلشو یادم رفته خودشم نیومده :joy::joy: ولی حیف شد باحال بود

5 پسندیده

ما رو پیاده میبرن :walking_woman::joy:

6 پسندیده

عه چه جالب…
نه اخه خواب نیست حسش میکنم مثلا خواب مثلا یک گلی دشتی چیزی میبینم وسط خواب انگار یهو زیر پام خالی میشه از یه جایی میفتم بعد که دیگه بیدار میشم :walking_woman::joy: خیلی بده

6 پسندیده

اره میدونم همین که زیر پات خالی میشه ا خواب میپری من جلوم یا دره ی خیلی عمیق میبینم تا میخوام بیوفتم توش روحم زهره ش میپوکه برمیگرده :joy::joy:

6 پسندیده

وای وای خیلی بده :woman_facepalming:t2::joy:
مخصوصا نصف شب بیدار شه آدم بعد همه جا تاریک من تو شوک وحشتناکه یهو اونوسط صدایی ادم بشنوه سایه ای چیزی ببینه :walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::walking_woman::woman_zombie::woman_zombie::eyes:

6 پسندیده

من از این قسمت بعد بیدار شدنش چون زیاد تو جنگل و ایجور جاها میگردم نمیترسم ولی اون قسمتش که ا تو خواب کپ میکنم باحاله یه بار داداشم اومده بود اتاقم دید ایطوری جست کردم سریع رف یه لیوان آب آوورد گف مگه دیوونه شدی زهرم پوکید :joy::joy::joy:

3 پسندیده

:joy: جای شما ایشون ترسیدند…
چه جالب خوشبحالتون منم خیلی طبیعتو دوست دارم حیف که از خونه زیاد بیرون نمیرم یعنی تنها فضای سبزی که میبینم فرهنگسرای نزدیک خونمونه :broken_heart::frowning:

3 پسندیده

اوهوم میدونم توم یه روز میتونی بری بیرون ولی ا من میدونی شب تنهایی نرو جنگل یه رو تا سر حد مرگ ترسیدم داشتم قدم میزدم یهو یه صدای خش خش اومد:roll_eyes: بش توجه نکردم چن لحظه بعد حس کردم یه چیزی پشت سرمه زود برگشتم ببینمش یهو دیدم یچی پشت سرم چشاش روشنه وایساده:scream::dizzy_face: همه موهای بدنم سیخ شد که یهو فهمیدم سگ خودمه نور ماه میگیره تو چشاش میدرخشه اون لحظه میخواستم داغونش کنم ولی اون دیوونم برا حفاظت از من اومده بود کاریش نمیشد کرد :joy::joy::joy:

2 پسندیده

بخاطر شغلتون میرید؟ شغلتون چی هست؟
جنگل چیه! من شبا جرئت نمیکنم پتورو از سر خودم بکشم کنار پاشم برم جنگل؟؟ :joy::broken_heart::walking_woman:

4 پسندیده