معرفی منبع برای سطح متوسط

امروز به معرفی سه منبع خوب برای سطح متوسط خواهیم پرداخت.

در ویدئوی زیر سه منبع عالی معرفی میکنم و نحوه‌ی مطالعه‌ی هرکدوم رو شرح میدم. همچنین، در قسمت توضیحات زیر ویدئو خلاصه‌ی مطالب آورده شده.

ویدئو

توضیحات

:closed_book: انگلیسی قدرت:

من خودم از این دوره استفاده کردم و به اشخاصی که در سطوح تقریبا متوسط هستند خیلی پیشنهاد میکنم. سطوح A2 میتونه برای شروع این دوره بسیار مفید باشه.

هر درس شامل چهار آیتم میشه و هر آیتم یه مهارت خاصی از شما رو بهبود میبخشه:

1. درس اصلی: داخلش مدرس درباره یه موضوع صحبت میکنه و شما درش لغت و لیسنینگتون رو بهتر میکنید.
  2. درس واژگان: واژگان دشوار درس اصلی داخلش براتون باز میشه تا درس رو بهتر بفهمید.
  3. داستان کوتاه: با استفاده از TPRS یه داستان گفته میشه و در اون قالب ازتون سوال میکنه. مثلا در قالب گذشته ساده ازتون سوال میپرسه که ناخودآگاه بدون اینکه فرمول‌های گرامری رو یاد بگیرید، زمان گذشته ساده رو متوجه خواهید شد و در آینده در مکالماتتون استفاده خواهید کرد.
  4. درس دیدگاه: این دروس از درس هفت به بعد براتون میاد که داستان رو در چند زمان مختلف براتون شرح میده. معمولا حال کامل، آینده و گذشته. این کمک میکنه شما این زمانها رو مقایسه کنی و گرامر رو درک کنی (به‌جای حفظ فرمولهاش)

:closed_book: انگلیسی واقعی را یاد بگیر:

این دوره هم ساختارش مثل انگلیسی قدرته اما، کمی دشوار تر چرا که اصطلاحات زیادی داخلش بکار میره و خیلی خیابونی و خودمونیه. اگه میخوای اصطلاح یاد بگیری این دوره عالیه.

:closed_book: مگاداستانها

دوره عالی برای عزیزانی که علاقه مند به یادگیری انگلیسی مرتب و تر تمیز دارن. ساختارش مثل دو دوره قبله اما خیلی ریزتر شدن داخلش و به جای پوشش چهار ساختار زمانی، به تمامی ساختارها پرداختن، علاوه بر اون دروس مکالمه و آموزش واژگان هم دارن.

:boom: اگه میخوای راهنمای کامل این دوره ها رو بخونی جملات زیر رو در گوگل سرچ کن تا مقاله‌ای کامل از من برات بالا بیاد :boom:

:closed_book: آنالیز کامل دوره Effortless English (برای دوره های انگلیسی قدرت و انگلیسی واقعی را یاد بگیر)
:closed_book: آنالیز کامل دوره Deep English (برای مگا داستانها)

در این مقالات، به معرفی سایر دوره‌ها، در سطوح مختلف نیز پرداخته شده. پیشنهاد میکنم سر بزنید.

:fire: الان با چی زبان میخونی؟

10 پسندیده

سلام و سپاس مثل همیشه عالی:pray:t2::pray:t2:

1 پسندیده

ممنونم خیلی خوب بود. الان هم به آخرای دوره قدرت رسیدم

2 پسندیده

سلام عالی بود ممنونم :grin::star_struck:

1 پسندیده

خیلی عالی🌺

1 پسندیده

سلام ممنون که این همه وقت میذارید
من الان درس هفت انگلیسی قدرت هستم
به نظر شما به صورت موازی دوره هایی که معرفی کرید رو بخونیم یا به ترتیب ؟

1 پسندیده