تقویت رایتینگ

سلام دوستاا!

مهارت رایتینگ یا همون مهارت نوشتاری تو زبان انگلیسی یکی از چیزاییه که خیلیا باهاش درگیرن و باید بگم حتی خود بومی‌زبان‌ها هم توی نوشتار ضعف دارن، یعنی حتی ممکنه متنشون پر از اشتباهات نگارشی باشه.

تو ویدئوی امروز میخوام بهتون بگم این مهارت اونقدری که بزرگش کردین ترسناک نیست. چونکه شما توی نوشتار برعکس گفتار، با تلاش کردن میتونین از یه بومی زبان‌هم بهتر باشید.

اگه میخوای تکنیک‌های تقویت رایتینگ رو یاد بگیری ویدئوی زیر رو از دست نده. :innocent:

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

توضیحات

:nerd_face:برای رسیدن به مهارت در نوشتن باید متون مختلف رو بخونید و واژگان، جملات و ساختار رو تحلیل کنید.

:pencil2:وقتی یه متنی رو خوندید سعی کنید اون متن رو بازنویسی کنید و یه چکیده یا خلاصه‌ای از اون متن به زبان خودتون در بیارید.

:closed_book:یکی از کتابایی که بهتون تو این مسیر کمک میکنه مجموعه کتاب ِ Longman Academic Writing Series هستش.

شما مهارت رایتینگتون چطوره؟

20 پسندیده

Thank you so much my friend ,if i want to be honest this video is pretty useful for my because this days i feel so stress about writing and this video makes me more relaxed

6 پسندیده

سلام متاسفانه منم رایتینگ برام کابوس🙁

5 پسندیده

سلام خیلی عالی بود مرسی :grin::100:منم رایتینگم خوب نیست و بیشتر با موبایل تمرین میکنم و نمینویسم روی برگه چون ترس دارم ولی دیگه از الان این عادتمو ترک میکنم :running_woman::grin::facepunch:

7 پسندیده

ممنون از این کلیپ. من عاشق رایتینگم و البته خیلی ضعیفم در این کلیپ راهنمایی های کلی و نکته ها ی خوبی رو مطرح کردین. لطفا درباره رایتینگ باز هم کلیپ درست کنین. به رایتینگ تو زبانشناس کمتر از بقیه‌ی مهارتها پرداخته شده است.
نوتلا خیلی گرون شده. خخخخ

7 پسندیده

سلام ممنون از مطلبی که گذاشتید؛ جالب بود. من رایتینگم خوبه ولی با زیاد نوشتن خوب نشدم. بیشتر با دقت کردن به کلماتی که میبینم و زیرنویس ها رایتینگم خوب شده.
شرکت کردن در چالش های آقا متین @matinrohany هم خیلی بهم کمک کرده.

7 پسندیده

ممنون از لطفتون :blush::pray::rose: خیلی خوشحال‌کننده‌ست که چالش‌ها تونستن موثر باشن.

7 پسندیده

I’m so glad it was useful :v:

3 پسندیده

سعی کنید با سختی این مهارت کنار بیاین و فقط تمرین کنید… همین :star_struck:

5 پسندیده

امیدوارم روز به روز بهتر و بهتر بشین :heart_eyes:

3 پسندیده

حتماً بیشتر ویدئو میسازیم در آینده :v:

4 پسندیده

چقدر خوب فاطمه‌ی عزیز… از این بازخوردا ما بیشتر کیف میکنیم و برای ادامه مسیر انگیزه‌ی بیشتری میگیریم :heart_eyes:

4 پسندیده

ممنون از ویدئوی عالی و دلگرم کنندتون . امید دهنده بود :ok_hand::blush:

2 پسندیده