درباره استفاده از نرم افزار کمکم کنید!

سلام دوستان
من دانشجو ام و باید عملا زبانم خوب باشه
من زبانم متوسط رو پایینه به نسبت
میخواستم ببینم این اپ میتونه به من کمک کنه تا سطح خودمو ارتقا بدم
چجوری استفاده کنم از اپ
این واقعا خیلی مهمه برام
ممنون از همتون❤️

4 پسندیده

درود وقتتون بخیر
بنده خودم مدرک ارشد عمران دارم و عاشق زبان ولی متاسفانه خیلی از روش ها رو برای آموزش زبان انتخاب کردم و در همشون به شکست انجامید و فقط دایره لغاتم کمی بهتر شد.
به نظر من که مدت کوتاهی از این نرم افزار استفاده می کنم،این روش یادگیری بسیار کاربردی و ماندگار است.
فقط تجربه شخصی خودم را خدمتتون بیان کردم.

5 پسندیده

مرسی ازتون که راهنمایی کردید

1 پسندیده

سلام به شما.اگر در مطالعه مستمر باشین و با روش درست مطالعه کنین قطعا پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.
من از تقریبا صفر با زبانشناس شروع کردم و یکسال که دارم کار میکنم الان در سطح متوسط هستم با دایره لغت بالا.

موفق باشین :rose:

3 پسندیده

سلام
بله زبانشناس اگر مستمر و مرتب استفاده شود شک نکنید که، سطح زبانتان به درجات بالایی صعود میکند.

4 پسندیده

سلام
بله این برنامه میتونه کمک کنه اگر طبق توضیحات پیش برین و بدرستی ازش استفاده بشه. در حال حاضر دوره‌های داستان واقعی و انگلیسی قدرت در اپلیکیشن زبانشناس خیلی برای شما مناسب هست. روش خوندن این دو دوره رو به طور خلاصه در ادامه توضیح میدم.

برای هر درسی که شروع میکنین بایستی ابتدا یکی دو دور اول خوندن درس رو برای تعیین لغاتی که میدونین، و هایلایت لغاتی که نمیدونین، اختصاص بدین و بعد

برای دوره ی داستان واقعی:
استراتژی های تقویت مکالمه بایستی برای درسنامه های اصلی این پکیج پیاده سازی بشه. علی الخصوص تکنیک سایه بایستی روی هر سه سرعت درسنامه های اصلی پیاده سازی بشه.

توضیحات این استراتژی ها در لینک زیر اومده:

دیگر درسنامه ها به صورت سوال جوابی هست که مکالمه و درک مطلب و گرامرتون قوی بشه. خوندنشون به این صورته که هر سوالی پرسیده میشه شما بایستی به سرعت قبل از گوینده جواب بدین.

برای دوره ی انگلیسی قدرت:
درسنامه اصلی رو تا تکنیک سایه پیش ببرین
درسنامه لغات رو چند بار با خیال راحت گوش بدین و درسنامه داستان کوتاه و دیدگاه رو میتونین هر پنج استراتژی تقویت مکالمه رو پیاده سازی بفرمایین.

از اونجایی که استفاده همزمان دو دوره سنگین با هم کار درستی نیست پیشنهاد میشه از دو دوره مذکور، از هر کدوم یک درس بخونید ببینید با کدوم بیشتر ارتباط میگیرین بهمون بگید راهنمای جامع رو براتون ارسال کنیم

6 پسندیده

سلام. من برا یادگیری زبان هر روشی که بگی رو امتحان کردم،و تقریبا هیچکدوم نتیجه بخش نبود، اما نزدیک ی ماه ــه ک دارم از زبانشناس استفاده میکنم. واقعا بی نظیره. همه جوره پیشرفت داشتم، مخصوصا شنیداری و گفتاری.
تصمیم و اختیار با شماست، اما پیشنهاد میکنم انگلیسی قدرت رو دنبال کنید، چون روش صحیح و راحتی رو برا یادگیری در کنارش بهت یاد میده.

5 پسندیده

سلام
من با دوره اقای aj hoge ارتباط بیشتری برقرار میکنم و اوایلی که از این اپ استفاده میکردم دوره انگلیسی بدون تلاشو امتحان کردم
ممنون میشم در باره دوره ی انگلیسی قدرت کمکم کنید…

3 پسندیده

سلام بله حتما

@mehrab-hafezi

خب این دوره 30 درس داره و هر درس رو باید حداقل یک هفته زمان بزارید که زمان پیشنهادی میشه 210 روز یا همون 7 ماه
در هر درس بخش درسنامه اصلی، واژگان مینی استوری و دیدگاه (از درس 9 به بعد اضافه میشه) دارین که خب باید به ترتیب که در برنامه اومده بخونید اما ترتیب اولولیت در تکرار باید به صورت زیر باشه

1. مینی استوری و دیدگاه بیشترین تکرار در روز مثلا سه بار در روز
  2. درسنامه اصلی دو بار در روز
  3. و بعد هم بخش واژگان یکبار در روز گوش بدین
    بخش مینی استوری رو باید به سوالات پاسخ بدین دفعه اول فقط گوش بدین و متن رو با صوت خط ببرین. از دفعه دوم سعی کنید جواب سوالات راوی رو بدون نگاه به متن ببینید
    درسنامه اصلی رو هم روش تکنیک سایه رو بزنید عالیه که در مقاله زیر توضیحش گفته شده
2 پسندیده

مرسی ازتون واقعا خیلی لطف کردید به بنده

1 پسندیده