برای اول راه چطوری پیش برم؟

سلام من به تازگی با اپلیکیشن زبان شناس دارم دایره لغاتم را بالا میبرم ، اما نمیدونم چطوری پیش برم . برای مثال تقریبا هفت بار داستان جوجه اردک زشت رو مرور کردم ، هر بار با بررسی یه سری جزئیات ، اما نمیدونم تا وقتی ک کامل و روون جوجه اردک زشت رو یاد نگرفتم نرم سراغ داستان بعدی یا اینکه بعد از اینکه یه کم راه افتادم بقیه داستان ها رو حتی ب صورت جزئی بررسی کنم؟
.
ممنون میشم با تجربه ها یکم راجبه چطوری پیش رفتن راهنمایی کنن

این تاپیک مربوط به داستان «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان‌های بچگانه»، فصل «بسته ی اول»

3 پسندیده

سلام دوست عزیز :grin:
بخوام تجربیات خودمو بگم یادمه اولین بسته ای که انتخاب کردم نیمچه داستان ها بود و هر داستان حداقل ۲۰ بار گوش میکردم و
تا جایی که تقریبا بتونم داستان را سخنرانی کنم و از تکنیک سایه استفاده می‌کردم :dizzy::running_woman:ولی برای همه داستان ها نه فقط برای بعصی هاشون :grin:و کنارش فیلم هم نگاه میکردم در بخش زوم و سطح مبتدی نگاه میکردم و کلماتشو یادداشت میکردم و بعدش کنار زبانشناس من رایتینگ هم تمرین میکردم در حد ۲ کلمه و هر روز رایتنگم داره بهتر میشه :dizzy::running_woman:و خلاصه وقتی درس را کنفرانس میدادم خیلی تقریبا برام سخت بود ولی الان اونا خیلییی ساده شدن :star_struck:و اسپیکینگ هم تمرین میکردم البته ۳ ماه فقط گوش کردم و گوش کردم و بعد شروع کردم به صحبت کردن :grin::running_woman:خب دوست عزیز اگر سوال دیگری بود در خدمتم :ledger:
موفق باشید :christmas_tree:

4 پسندیده

سلام به شما. از تایپیک زیر دوره مناسب سطحتون رو انتخاب کنین و با قدرت و انرژی شروع کنین.

این هم روش فشرده خوانی که میتونین دوره ها رو با این روش تمرین کنین و بهترین نتیجه رو دریافت کنین

:blue_heart: :seedling:

4 پسندیده

سلام ببخشيد شما چطوري كنارش رايتينگ كار ميكردين؟

2 پسندیده

سلام :100:
من حتی وقتی hello را یاد گرفتم رفتم نوشتم و هر کلمه ای یاد میگرفتم میرفتم رایتینگ هم تمرین میکردم و خیلی تاثیر گزار بود :star_struck:همین الان هم از این روش استفاده میکنم و بعضی موقع ها داستان مینویسم با اون کلمات :rose:
موفق باشید :dizzy:

4 پسندیده

ینی همون جمله ای ک تو داستان هست رو مینوشتین

2 پسندیده

سلام خیلی کم پیش می‌آمد من اگر جمله ای خیلی مهم و کابردی بود نوشتنشو یاد میگرفتم

1 پسندیده

اهان خیلی ممنون
ببخشید پس گرامرو چطوری میخوندین

2 پسندیده

سلام من از اول زبان یاد گرفتن اصلا گرامر نخوندم و مشکلی هم برام پیش نیامده ولی الان که سطحم متوسط به بالا است میخواهم شروع کنم به یاد گرفتن گرامر

1 پسندیده

ممنون عزیزم از راهنماییتون

2 پسندیده

خواهش میکنم :rose::100::star_struck::dizzy:
موفق باشید :dizzy:

1 پسندیده