ارزیابی شما از «بازی مرکب»

ارزیابی شما از «بازی مرکب»
none 4.75 20

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از «بازی مرکب» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: لهجه امریکن - سریال بازی مرکب، به انگلیسی: Squid Game، یا بازی اسکویید عنوان سریالی اکشن و ماجراجویی محصول سال 2021 میلادی، ساخته کشور کره می‌باشد. این سریال داستان افرادی را نشان میدهد که هر کدام به نوعی در زندگی خود مشکل بزرگی دارند و برای جبران آن وارد بازی مرموزی می شوند که فقط یک برنده با جایزه 45.6 میلیارد وونی (40 میلیون دلار) خواهد داشت …

سطح: ساده

عاولیع بهتون پیشنهاد میکنم ببینید

2 پسندیده

یه سوال داشتم ایا بخاطر حجم بالای فیلم دست به سانسور سکانسی کردین؟چون فیلم معمایی هست و نمیخوام صحنه ها رو از دست بدم

1 پسندیده

صحنه‌های بوق‌دار سانسور شدن :woman_shrugging:t2::roll_eyes:
@abolfazl232

2 پسندیده

خیلی خوب بود ممنون که این فیلم در اپلیکیشن قرار دادید :tulip::tulip::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

اصلا برای تقویت زبان خوب نیست بیشتر برای سرگرمیه…

عالی بود ممنونم از شما بابت قرار دادن این فیلم…من خیلی تایم فیلم دیدن ندارم ولی خوشحالم که تو اپلیکیشنتون تونستم از اوقات مرده م استفاده کنم و فیلم رو ببینم مرسی از شما

2 پسندیده

عالی بو از همه لحاظ. فقط کاش یک ترجمش دقیق تر بود

1 پسندیده

سلام.ب نظر من تعداد فیلم ها نسبت به کتاب و آهنگ ها کمتره.و میشه تعداد و تنوع فیلم ها رو افزایش داد😊

1 پسندیده

من کل دوره رو دانلود کردم ولی صدای ویدئو قطع و وصلی داره لطفا پیگیری کنید.

واقعا عالی بود

1 پسندیده

توصیه میکنم برا اولین بار اینجا نبینیدش سریال خوبیه با صفحه بزرگ و زبان اصلیش و بدون سانسورش نگاه کنید بعد حالا خواستید زبان تمرین کنید اینجا نگاه کنید. اینو گفتم که کسی مثل خودم تو ذوقش نخوره

سلام آیا این سریال برای تقویت آیلتس هم خوب هست یا سریال بهتری وجود داره ؟

سلام و ممنون از زحمات تیم زبان‌شناس
در صورت امکان سریال فرندز رو به صورت جداگانه تو بخش فیلم ها اضاف کنین ممنون

سلام دوست خوبم امکان بارگذاری سریال فرندز نداریم

سلام دوست خوبم
نمیشه گفت کدوم سریال بهتره ولی توصیه ما اینه که سریال و فیلم مورد علاقه اتون رو دنبال کنید

مشکل شما حل شده دوست خوبم؟
اگر نه که لطفاً از بخش پشتیبانی پیگیری کنید

دوست خوبم اگر ترجمه ی بهتری سراغ دارید بگید تا جایگزین کنیم :relaxed::blue_heart:

1 پسندیده

سلام
چطور میتونم فیلمی را حذف کنم با فایلش از روی گوشیم؟

سلام دوست خوبم، کنار هر بخش یه سه نقطه داره اونو بزنید و روی آیکن دانلود شده رو بزنید میتونید حذفش کنید.