معرفی کتاب هنر خوب زندگی کردن

سلام به همگی👋
امروز می‌خوام کتاب فوق العاده‌ی آقای رولف دوبلی “هنر خوب زندگی کردن” رو بهتون معرفی کنم.:smiley:

:books::books::books::books::books::books::books::books::books::books::books::books::books::books::books::books::books:

The Art of the Good Life

بدون شک اگه بخوام ۱۰ تا از بهترین کتاب هایی که خوندم رو پیشنهاد بدم این کتاب اولینه!

موضوع: محتوای این کتاب میان‌بر شگفت‌انگیز به شادکامی، ثروت و موفقیت است.

گروه سنی: بزرگسال

تجربه خودم از مطالعه این کتاب: فضای این کتاب به نحوی بود که انگار آقای دوبلی رو به روم نشسته و داره باهام بحث می‌کنه
شما توی این کتاب راه هایی رو یاد می‌گیرید که می‌توانید به کمک آنها به راحتی از خیلی از مسائل زندگی روزمره با میان‌بر عبور کنید و بر آنها موفق بشید.

روی جلد کتاب نوشته شده است: این کتاب تفکر شما را دگرگون خواهد کرد. رولف دوبلی نیز در مقدمه خود نوشته است:

می‌توانید این کتاب را به‌عنوان کتابی از فلسفه قدیم برای زندگی در قرن بیست و یکم توصیف کنید.

هنر خوب زیستن مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی برای یک زندگی خوب است. پنجاه و دو ترفند برای رسیدن به شادکامی – از دوری گزیدنِ بدونِ احساس گناه از فناوری‌های روز گرفته تا پرداخت سرخوشانه جریمه‌های پارک ممنوع – که هدفشان یاری به شما در رسیدن به خشنودی و شادکامی است. این نکته‌ها شاید نتوانند تضمین‌کننده یک زندگی خوب باشند، اما دست کم شانس بیشتری برای رسیدن به آن در اختیارتان می‌گذارند (چیزی که همه ما خواهانش هستیم.)

در آینده کتاب های دیگر آقای رولف دوبلی
“هنر شفاف اندیشیدن”
“پیگیر اخبار نباشید”
را نیز معرفی می‌کنم🌹

امیدوارم این معرفی براتون مفید واقع بوده باشه🙏
:maple_leaf: :blue_heart:

10 پسندیده

بسیار مفیید

:ok_hand::ok_hand::clap::clap:
کلا اقای فردوسی پور عالی مینوازه ممنون از توضیحات کاملتون

6 پسندیده

ماشالله. عالی نواختی:ok_hand::clap: