ارزیابی شما از «انریکه ایگلسیاس»

ارزیابی شما از «انریکه ایگلسیاس»
none 4.894736842105263 19

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از «انریکه ایگلسیاس» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: لهجه امریکن / انریکه میگل ایگلسیاس پریسلر (به اسپانیایی: Enrique Miguel Iglesias Preysler) (زادهٔ ۸ مه ۱۹۷۵) خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر، تهیه‌کننده موسیقی و نیکوکار اهل اسپانیا است. او پسر خولیو ایگلسیاس خواننده و ترانه‌سرای بین‌المللی است که از سال ۱۹۹۴ به شکل جدی وارد حرفهٔ موسیقی شده. انریکه ایگلسیاس از سوی مجله بیلبورد بعنوان بهترین و برترین خواننده لاتین تاریخ انتخاب شده است.

سطح: ساده

کاش اهنگای انریکه رو ترجمه میکردین

اهنگ معروفش به نام ring my bells اگه میشه اضافه کنید.

عالی است البته بعضی از ترانه هایش واقعا جاش خالیه

هم یادگیری و هم لذت در کنار هم میشه رسیدن به هدف.و این دوره داره این کارو انجام میده

عالی وخیلی از جنبه ها در نظر گرفته شده :clap::clap::clap::clap:

1 پسندیده

عالیه. فقط لطفا اهنگ های زیادی رو قرار بدین

دوست خوبم آهنگ های این خواننده ترجمه شدن
برای دسترسی به ترجمه دوره‌ها نیاز به اشتراک هست و تشخیص دوره‌های ترجمه شده با علامت (فا) در توضیحات دوره مشخص شده.

اگه این ترجمه‌ها براتون نشون داده نمیشه کافیه که وقتی وارد درسی میشین، با استفاده از گزینه‌ی ترجمه در نوار بالای درس (آیکن دومی از راست) ترجمه‌ها رو فعال‌ کنین.

دوست خوبم این آهنگ اضافه شده میتونید استفاده کنید :relaxed::blue_heart:

پیشنهادی دارین بفرمایین که همکاران در اپ بارگذاری کنن

دوست خوبم اگر پیشنهادی دارین بفرمایین که بعد از بررسی در اپ اضافه شود

عالیه

عالی عالی عالی
مرسی از تیم خوبتون

آهنگ های بیشتری از انریکه بذارید لطفا ممنون از شما

بله حتما، به لیست اضافه میکنم که همکاران در آینده بارگذاری کنن

سلام دوست خوبم اهنگ های تاپ و ترند این خواننده در اپلیکیشن موجوده اگر اهنگ خاصی مدنظرتون هست از این خواننده بفرمایین تا بررسی کنیم

موزیک های انریکه علاوه بر اینکه روح منو نوازش میده و باهاش خاطره دارم طرز بیانش باعث میشه معنی کلماتی که نمیدونستمم بدونم و تشکر میکنم از شما به خاطر این فکر و کار عالی

تا اینجا که همه چی خوبه

very good tanx Enrico​:clap::clap::heartpulse::heartpulse::rose::hibiscus::hugs:

واقعا چراخواننده خانم تو گروه های پیشنهادی تون ندارید؟؟؟؟