پیشنهاد برای شروع خواندن یک کتاب در بخش زیبوک

سلام من به تازگی کتاب the sorcery of thorns رو تموم کردم ولی نمیدونم حالا چه کتابی رو شروع کنم !!! !
چه کتابی از بخش زیبوک پیشنهاد می کنید؟( مخصوصا از ژانر فانتزی)
(سطح کتاب فرقی نمیکنه اگه سطحش بالا باشه که خیلی بهتره)
برای سن ۱۷ سال

4 پسندیده

سلام
آقای برندن سندرسون یه سه گانه ای نوشته که توش به مفاهیمی مثل اعتماد و بی اعتمادی، امید و ناامیدی، عشق، دوستی و فقدان پرداخته شده. وجود چنین مفاهیمی در کنار یک خط داستان پر از چالش و ماجرا تو این کتاب باعث به وجود اومدن شاهکاری به اسم مه زاد شده. اگر که تو ام مثل من کسی هستی که وجود عنصر عشق به تنهایی توی یک کتاب ارضات نمی کنه و نیاز داری علاوه بر عشق، عناصر دیگه ای رو هم توی کتاب پیدا کنی، من این کتاب رو به شدت بهت پیشنهاد می کنم. این کتاب رو میتونی هم توی قفسه ی نوجوانان پیدا کنی، هم تو مجموعه داستان.

امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه با این حال اگر سوال دیگه ای داشتی خوشحال میشم بدونم.

13 پسندیده

سلام، وقتتون بخیر.

کتاب The Infernal Devices نوشته ی Cassandra Clare

جزو بهترین کتاب های فانتزی هست که خوندم. علاوه بر اینکه داستان خیلی هیجان انگیزی داره، مفاهیم جالبی رو لا ب لای داستان میرسونه و از جنبه های مختلف به موضوع مرگ و زندگی و دوستی و عشق میپردازه. به راحتی میشه با شخصیت های داستان ارتباط برقرار کرد و مکالمه های بینشون ی نوع طنز خاص داره.

5485f3aae6d93ff6b44235afd9a577da

03505f0472ae2b408ce5574c935db65a

6 پسندیده

چرا بقیه کتابایی که نوشته بودین رو حذف کردید؟

2 پسندیده

چون ی کتاب خواسته بودن که معرفی کنیم، تا راحت تر بتونن انتخاب کنن. اون جوری باید خودشون دوباره از بین اون همه کتاب انتخاب میکردن.

6 پسندیده

ممنون بابت اشتراک‌ گذاریتون:pray::pray:

3 پسندیده

خواهش میکنم، خوشحالم براتون مفید بوده. :rose:

3 پسندیده

من پیشنهاد میکنم کتاب جاناتان مرغ دریایی رو بخونید
رمان کوتاهی هستش ولی خیلی انگیزشی و فوق العادس
من متاسفانه ادبیاتم خیلی قوی نیست که این کتاب رو توصیف کنم(مثل سایر دوستان)
پیشنهاد دوم هم کتاب صد سال تنهایی هستش
من هر دو خواندم و واقعا لذت بردم
البته اینم بگم کاملا سلیقه ای هستش
ولی هر دو سطحشون بالاس

5 پسندیده

سلام
یکم توی اینترنت سرچ کنین راجع به کتاب‌های پرفروش توی ژانری که علاقه دارین یا کتاب هاییکه توی زبان‌شناس هستند
ببینین از موضوع و داستان کدوم کتاب خوشتون میاد بعد شروعش کنین به خوندن

5 پسندیده

خیلی ممنون از شما دوستان بابت راهنماییتون⁦^_^⁩⁦

3 پسندیده

من تو سایتای زیادی گشتم حتی توی سایت های خارجی ولی هم پیشنهاد ها زیاده و هم تجربه خود کاربران به واقعیت نزدیک تره

2 پسندیده

یکیشو انتخاب کن بخون دیگه دس دس نکن :grin:

1 پسندیده