اشتراک یک تجربه در زمینه انگلیسی قدرت (Power English)

مرسی آقا کامبیز
هر چی هست از راهنمایی های شما و انرژی مثبت همه بچه های اینجاست :rose:

2 پسندیده

ممنون آقا فرزاد… من یکی که درس پس میدم خدمت شما :rose:

2 پسندیده

خواهش میکنم
لطف دارید

2 پسندیده

آفرین. اراده تون قابل ستایشه.
من هر درس رو توی یک بازه یک هفته ای می خونم و نهایتا هر کدام از 3 بخشش رو 14 بار گوش می دم. انگیزه گرفتم که حداقل مینی استوری را بیشتر بخونم. ممنون

5 پسندیده

به به
سلام فاطمه حان
قربون محبتت خواهر:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
لطف کردی
راستش منم کم و بیش اینو تجربه کردم
یعنی اصولا گوش میدادم ولو اگه حواسم پرت میشد
حالا یه متد دیگه ای رو از امروز به کار میگیرم
چون من باید گوش دادن فعالانه ام رو بیشتر کنم
ایشالاه راجبش خواهم گفت بعد نتیجه
ولی از درس 6 الی 7 به بعد کلا رو هر درسی 2 هفته وقت گذاشتم واقعا بهتره
و خوبه که تو قید و بند تموم شدن نباشیم و مثل من عجول

4 پسندیده

سلام عزیزم
خواهش میکنم بانو :heart_eyes::heart_eyes:
چقد عالی…انشالله تو هم تجربه هاتو بهمون بگو بالاخره لیدر هستی برای ترم پایینی های خودت :heart_eyes: :grinning:

1 پسندیده

ممنونم دوست عزیز

پس بگم که به هدفم رسیدم :smile:
خیلی خوشحالم بابت این تصمیمت

3 پسندیده

با سلام
میشه من رو هم در مورد خوندن انگلیسی قدرت راهنمایی کنید
من وقتی درس اصلی ش رو گوش می دم…تا حد زیادی متوجه میشم…بعد می رم فایل pdfش رو باز می کنم و می فهمم که درست متوجه شدم و لغاتی رو که بلد نبودم رو یاد می گیرم…
خلاصه، یه بار دیگه باز به فایل اصلی گوش می دمو کاملا اکی میشم با فهمیدنش
بعد، می رم سراغ مینی استوری…بار اول، بد جواب نمی دم…البته، جوابای کوتاه رو اول می گمو عالیه ولی چون می تونم بعد از اون جواب کوتاه، جواب جمله وار رو هم بگم، یه کم طول میکشه و ای جی صاش در میاد
ولی خب، برا دفعه دوم و سوم گوش دادن به مینی استوری، اکی جواب میدم

من فقط نمی تونم بفهمم که آیا صرفا پاسخ درست و سریع دادن به سوالا، هدفه یا نه
باید بتونم مشابه جملاتی که خود ای جی تو جمله هاش گفته رو هم بسازم…
و اینکه، وقتی سوال می پرسن، خیلی هی دقت می کنم به ساختار سوالاتشون…و هی به خودم می گم آیا تو هم باید اونقدر مسلط باشی که از این دست سوالا رو بسازی یا نه…در حد همون پاسخ سریع دادن کفایت می کنه
کمک م کنید لطفا

4 پسندیده

سلام به شما

این تا حد زیادی رو اول از همه برای خودتون مشخص کنید
ببنید چند درصد لغات براتون جدیدن و چند درصد رو نیاز به کار دارید
بالا ۸۵ درصد باشه این دوره براتون مناسبه

بسیار عالی. خوبه که با لایتنر هم اضافه کنید تا برای مرور کارتون ساده بشه

هیچ اشکالی نداره
قرار نیست شما پرفکت باشین همین که به سرعت پاسخ کوتاه هم بدین نشون دهنده اینه که شما پیام سوال رو متوجه شدین و الان تو فاصله کم به جواب رسیدین

خب ببینید شما زمانی میتونید پاسخ درست به سوالی بدین که اونو متوجه بشین یعنی خوب شنیده باشین پردازش ذهنی کنید و پاسخ کلامی بدین
همین سه کار به مرور یک ارتباط بین بخشای مختلف مغز شما ایجاد میکنه و باعث میشه با گذشت زمان مدت واکنشتون کوتاه و کوتاه تر بشه‌ و هدف ای جی از طرح سوالای سادش همین بوده
پس به روشش اعتماد کنید و از مسیر یادگیریتون لذت ببرید :relaxed:

ساختن دقیق این جملات ممکنه شما رو مقداری بی انگیزه کنه چون میخاین دقیق مثل ای جی بشین یکم از خلاقیت خودتون فاصله میگیرید و این ممکنه به اعتماد به نفستون برای مکالمه ضربه بزنه چون شما هیچ وقت به ذهنتون اجازه ندادین خودش جمله بسازه و همش مجبور به تقلیدش کردین
پس از خودتون ایده به خرج بدین و نگران تقلید صد در صدی نباشین

اگه این “خیلی دقت کردن” به ساختارهای گرامری لازم بود ای جی ۳۰ درس رو با یک متد بیرون نمیداد و مثلا ۵ درس درست میکرد و میگفت به همینا خوب دقت کنید
پس اگه این تعداد درس هست و برای هر کدوم حداقل یک هفته زمان درخواست کرده هدفش این بوده که بدون درگیری با ساختارهای گرامری و فقط با تکیه بر تکرار زبان رو یاد بگیرید
پیشنهادم اینه که یکم حساسیت رو کنار بزارید و سعی کنید یاد گیری رو برای خودتون لذت بخش کنید

6 پسندیده

سلام و خیلی تشکر بابت پاسخای خوبتون
بله…بالای 80 درصد متوجه میشم…حدود 90 درصد

3 پسندیده

من با انکی کار می کنم البته یه کم با مرورش مشکل دارم…دقیقا شما چه اپی رو استفاده می کنید؟

3 پسندیده

سلام.منم تجربه خودمو بگم شاید بدرد خورد.20 وچند سال پیش وقتی لیسانس گرفتم برا رشته من کار نبود.پارتی و سرمایه و سهمیه هم نداشتم.اون زمان که لیسانس ارزش داشت رفتم کارگری.با پول کارگری شبها میرفتم کلاس کامپیوتر.از 6 صبح تا 5بعد از ظهر سر ساختمون بودم .سریع لباس عوض می کردم و میرفتم کلاس تا 9 شب سریع شام ،مرور درس ودوباره ساختمان در روز بعد.نکته اینجاست که سر سفره با تمرکز و نه عجله غذا میخوردم.تا تموم میشد میرفتم سر درس .پای سریال همراه غذا نمی نشستم.بعضی وقتها خسته بودم به خودم نیم ساعت استراحت میدادم.بدنم کوفته بود برا همین ساعت که زنگ میزد محکم دستم رو می کوبیدم زمین.از درد دست وصدای بلندش ارادم برمیگشت.1 ساعت 6تا10دقیقه است.یعنی همان 10دقیقه ای که بعد از شام پای سفره وقتتون رو با سریال و فیلم تلف میکنید.همان 10دقیقه ای که تو رختواب بیدارید و غلت میزنید و برای خودتون ناز میکنید.همان 10دقیقه ای که تو اینترنت میچرخید و یکهو می یبینید شده نیم ساعت.باور کنید همه شما وقت مرده دارید که خیلی هم باارزشه.تو اتاق همکارتون نیم ساعت درباره وضع بد اقتصادی صحبت نکنید.از نظر فلسفه ذهن بالاترین هنر تمرکز روی کاریه که دارید انجام میدید.اینو علم جدید هم تایید میکنه.تو خنده وانه هم توسط مشاور توضیح داده شد.راستی چند سال بعد برنامه های کاربردی در زمینه رشته خودم نوشتم و مجانی به ادارات ارائه دادم.بصورت قراردادی استخدام شدم و تمام.بلند شید و حرفه ای باشید.افراد پولدار فقط روزی نیم ساعت tv میبینند.

17 پسندیده

خیلی از اراده و پشتکارتون لذت بردم؛واقعا همه ما وقت های مرده داریم که درست استفاده نمیکنیم؛من خودم قبلا خیلی وقتم صرف تلگرام میشد اما الان جذابیت اپ زبان برام بیشتره و خیلی کم یاد تلگرام می افتم

10 پسندیده

سلام.تشکر.موفق باشید

1 پسندیده

من هم از انکی استفاده میکنم

4 پسندیده

سلام آقای کشاورز ازونجایی که شما از دوره انگلیسی بدون تلاش آقای ای جی استفاده کردین ازتون سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین.
۶ماهی روی پکیج داستان های واقعی وقت گذاشتم
مشکل اساسی دارم که گفتم اگر قراره دوره انگلیسی بدون تلاش رو شروع کنم با روش درستی ادامه بدم که به اون مشکلات نخورم.
توی اون دوره برای هر درس داستان واقعی بیشتر از دو هفته وقت میذاشتم اونقدر زیاد گوش میدادم که با پخش بخشی از داستان ۵ثانیه بعد اون رو هم حفظ بودم به همین خاطر به سوالات مربوط به هر درس به راحتی و به صورت حفظی جواب میدادم
فکر میکنم بخاطر همین مهارت اسپیکینگم زیاد تقویت نشد. حداقل برای این پکیج فکر میکنم زیاد گوش دادن خوب نیس.
لطفا برای حل این مشکل راهنماییم کنین؟

از روش سایه استفاده کن
قبل از اینکه انگلیسی قدرت رو بخونی فقط درس اول دوره تلفظ ای جی رو حتی شده فارسیشو بخون
و بعد تو انگلیسی قدرت بکار ببر اون تجربیات رو خود بخود اسپکینگت قوی میشه
حتی اگه وقت داره دوره تلفظ ای جی رو با قدرت با هم بخون
اگه نه همون قدرت رو بخون

سلام مرسی ک تجربتون رو گفتین
من هنوز نمیدونم درست خوندن چجوریه:see_no_evil::grin::grin:
فقط اینکه از کجا تعداد ساعتارو فهمیدین بمنم میگید؟
مرسسسی:four_leaf_clover::rose:

برام عجیبه چرا ای جی انقدر به زمان گذشته میگه
من شش درس خوندم که درس ششم میگه که زمان گذشته مهمه و باید عمقی یادش بگیرید
ذفتم دیدم تا اخرین درس دوره قدرت زمانش گذشته اس
بعد سرکی رو دوزه های دیگه اش هم کشیدم اونام زمان گذشته ان
واقعا دلیلش چیه

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر و شادی

ممنون که تجربتون رو در اختیار ما گذاشتین

میتونم بپرسم از نظر شما که هم دوره داستانهای واقعی رو خوندین هم قدرت، کدوم روی مهارت اسپیکینگ شما تاثیر بیشتری داشت؟