انتشار نسخه ۸.۸.۱۶ نرم افزار زبانشناس

سلام
لطفا وقتی برای برنامه آپدیت میاد و تاپیک جدیدی برای نسخه جدید باز میکنید لینک تاپیک جدید رو در آخرین پست تاپیک قبلی بذارید.امروز خیلی اتفاقی دیدم این تاپیک رو.

6 پسندیده

وقتی میرم روی کتاب با اینکه مطالعه رو شروع میکنم بازهم کتاب به لیست مجموعه هام اضافه نمیشه.
و اینکه بعد از نصب نسخه جدید تنظیمات نسخه قبلی از بین رفته. مثلا من تنظیم کرده بودم اول معنی انگلیسی رو نشون بده ولی باز الان اول معنی فارسی رو میاره

1 پسندیده

برای من درست کار کرد. یکی دو تا کتاب دیگه هم تست کنید ببینین همینطوریه؟

3 پسندیده

علتش این بود که کتاب شازده کوچولو زیر مجموعه کتابهای متوسط بود. الان بصورت دستی گشتم دیدم کتابهای متوسط به مجموعم اضافه شده.

1 پسندیده

اقای ناصری من دوتای اول رو مطالعه میکنم ولی اضافه نشده به دوره هام نمیدونم از کجا هستند

1 پسندیده

فعلا احتمالا اگه دروس داخل این رو بخونید توی لیست دوره ها دوره ی مورد نظر میاد اول لیست. ولی در ادامه این موضوع رو بایستی بهتر کنیم.

2 پسندیده

سلام خداقوت، یه پیشنهادی داشتم، کاش ی چیزی هم اضافه بشه که هر کس خواست بتونه تایمی که توی لایتنر میگذرونه رو هم به زنجیره روزش اصافه کنه

2 پسندیده

این مورد که توی نسخه جدید لحاظ شده.

2 پسندیده

بسیار کاربردی بود ولی آقای ناصری … خیلی کادر جستجو پهنه … از زیبایی صفحه خیلی کم شده … اصلا اگه میشد جای دیگه باشه بهتر بود … در جای فعلی هم یکم باریک تر باید باشه

1 پسندیده

موقتی اینجا گذاشتیمش
تا یکی دو هفته دیگه میره جای درست خودش

2 پسندیده

چرا نرم افزار رو هوشمندتر نمیکنید؟
الان خود نرم افزار باتوجه به فعالیتهایی که داشتیم
لغات سخت و … اگه واسش تعریف کنید میتونه مارو تو ی سطحی دسته بندی کنه
اگه بتونید این داده هارو از نرم افزار(برای همه ی کاربرا) بگیرید و روی ی سرور قرار بدید
میشه دسته بندی و سطح بندی رو برای همه و انتخاب پارتنر داشت

علاوه بر این اگه ی سطحی رو مثلا برای آزمون آیلتس درنظر بگیرید
با توجه به لغات و… مهم و پرتکراری که هرسال تو این آزمون ها استفاده میشه
میشه دسته جدیدی رو برای هایلایت لغات اضافه کرد

و همینطور باتوجه به داده هایی از کاربرانی که آیلتس و سایر آزمونارو شرکت کردن
یسری داده و آمار مشخص باشه
که مثلا اونا چنتا لغت از این لغاتی که داخل نرم افزار هست رو بلد بودن
یا چ دوره هایی رو شرکت کردن

اینا مثال بود
کلا میگم اگه بتونید داده هایی که از هر کاربر قابل جمع آوریه استفاده کنید و با آمار و داده های آزمونا ترکیب کنین
کارای خیلی خیلی خفن تری هم میشه انجام داد

این بخش انجمن هم خیلی دردسر داره که داخل خود نرم افزار نیست

5 پسندیده

راستی اون گل جعبه لایتنر که تو نسخه قدیمی بود هم خیلی کاربردی بود (همون گلی که با یادگیری کلمه اول برگ میداد بعد غنچه بعد هم شکوفا میشد )
لطفا همون‌گل یا چیزی شبیه اون رو دوباره به لایتنر اضافه کنید تا متوجه بشیم در چه مرحله ای از یادگیری یک کلمه هستیم .
ممنون

4 پسندیده

ولی من ۸.۸.۱۷ را داشتم یعنی یه ورژن برگردیم عقب درست میشه

اول برنامه را حذف کردم و بعد نسخه انتشار شده را دانلود کردم و نصب کردم همون ورژن ۸.۸.۱۷ بود و باز هم بالا نیومد دیگه باید چکار کنم لطفا.

سلام اپ در نسخه جدید باگ گرفته و منو از اکانتم انداخته بیرون وارد هم نمیشع !چکنم؟ حالا حساب قبلیم حذف نشه …کلی مطالعه داشتم و هزینه کرده بودم

من هنوز نمیتونم وارد بشم چیکار کنم

چیکار کردید
من هنوز نتونستم وارد بشم

فعلا خو یک مشکل کلی است هیچکسی نمی‌تونه وارد شه صبر کن شاید حل شه!

1 پسندیده

برای امرو ز زمان از دست دادم الان هم باید برم سر کار .

1 پسندیده

دقیقن برای ما هم همین طور شد متاسفانه مجبور شب دیر بخوابم تا برنامه امروزم را تکمیل کنم