نمیتونم وارد زبان شناس بشم😐😕

منم همین مشکلو داشتم. دیشب هر کار کردم نتونستم وارد برنامه بشم. امروز صبح گفتم بذار یه امتحان کنم دوباره. که این بار خودش باز شد. همه چیم هم سر جاشه. زنجیره و غیره

سلام
سطح منم دوباره شده صفر رسیدگی کنید لطفاً.

زنجیره منم از صفر شروع شده لطفا رسیدگی‌کنین😢

زنجیره چهل روزه م به چوخ رفت :unamused::unamused::triumph::triumph:

تا الان فک میکردم شکست عشقی سخته :broken_heart::broken_heart:

1 پسندیده

هر کسی که مشکل داره لطفا یک پیغام خصوصی به بنده ارسال کنه با جزئیات که بررسی کنم.

2 پسندیده

مشکل وارد شدن تموم شد زنجیره م بالا نمیاد

سلام
روزتون به خیر
به دلیل مشکلات فنی که امروز پیش آمد زنجیره و لایتنر حدود ۲ هفته‌ام پریده. خواهشمندم بررسی فرمایید.
نام کاربری:
s_salimizadeh@yahoo
با احترام، سلیمی‌زاده

مشکل من کامل حل شد با تشکر از آقای ناصری و تیم همراهش :clap::clap:همه چیز به حالت اول برگشت

1 پسندیده

سلام برای منم اینطوری شده بود. وقتی‌با شماره تماس لاگ این میکردم همه‌چی میرفت و بهم میگفت اشتراک‌ندارین
ولی آخرش با گوگلم‌وارد شدم و درست شد.
خواستین وارد شین فکر میکنم با چیزی‌که اول باهاش ثبت نام کردین بین ایمیل و شماره تماس اگه‌ با اون بیابن بهتره.
تو نسخه‌ی قبلی زبان شناس میشد بک آپ گرفت اونطوری اطلاعات نمیپرید ولی تو این نسخه متاسفانه اون امکان دیگه نیست و راحت نمیشه بین ایمیل و شماره تماس سوییچ کرد.

سلام اقای ناصری خدا قوت .لطفا بگید اخرین نسخه زبانشناس چه ورژنی دارد؟ من امروز اپدیت کردم .نسخه 8.7.69 را نشان میدهد.سپاس

سلام دوستان عزیز برای من درست هم زنجیره حفظه و هم واردش میشم

1 پسندیده

ورود میاره بابد اسمت وارد کنی با رمز عبورت
اگرم نشد با اقایی ناصری پیام بده

Any defeats are so heart broking, but these failures make you an experienced person to cope with future distrubing situations :smiling_face_with_three_hearts:

سلام صبح بخیر
برای منم درست شد ممنونم از آقای ناصری و گروه پشتیبانی،درودبرشما

1 پسندیده