تفاوت استفاده due to و as و because به جای هم چیست؟

آیا برای دلیل آوردن میشه کلمه های due to و as و because و کلمات هم معنی دیگه رو در ساخت جمله به جای همدیگه استفاده کرد؟

این تاپیک مربوط به درس «بیان علت و معلول » در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «عبارات رایج انگلیسی »

1 پسندیده

بسته به کاربرد و رسمی و غیر رسمی بودن و غیره میشه جایگزین کرد
اما ممکنه در صورت جایگزینی لازم بشه باقی جمله هم تغییراتی داشته باشه

3 پسندیده

ممنون.
فکر کنم برای درک بیشتر باید جملات بیشتری بخونم

1 پسندیده

این کاریه که همه ما باید انجام بدیم. زبان آموزی تمام نمیشه

1 پسندیده

سلام due to یا owing to کاربردشون خیلی شبیه because هستش یعنی هر وقت دلایل مهم تر باشن از اینا استفاده میکنیم
البته due to و یا owing to از because فورمال تر یا رسمی ترن و بیشتر در رایتینگ استفاده میشه تا اسپیکینگ
since وas هم یه جورایی شبیه due toو. البته تفاوت های کمی دارن با because وdue to و owing to. اولا که نتیجه کار یکم مهم تره و دوما:اکثر اوقات فرد هر وقت بخواد دلیل خودش رو برای تصمیم و کاری که دیگران انجام دادن یا کاری که قصد انجامشو دارن بیشتر از since وas استفاده میشه
البته در پاسخ به سوالات و در اول جمله بیشتر اوقات از because استفاده میکنیم
مثال: i went to home beacuse i was tired
I thought Kevin was out as his car wasn’t there
We decided to go to the beach since it was a nice day.
منبع:لانگمن
البته گاهی اوقات میتونن به جای یکدیگر هم به کار برن

7 پسندیده

دوستان من در جایی دیده بودم که due to علاوه بر رسمی تر بودن نسبت به because در جملاتی که محتوای منفی دارند کاربرد دارد. آیا این درست است؟
به عنوان مثال

The relationship between Iran and the US broke down after the revolution due to a lack of trust.

1 پسندیده

و یک فرق مهم دیگه ای دارن ( چرا که خیلی مواقع ما نمیتوانیم در جمله متوجه بشیم که نتیجه مهم تر بوده و یا علت):point_down:
هنگام صحبت های عادی روزمره امکان پذیر است که فقط از جمله واره because استفاده کرد و نتیجه را کامل از گفت و گو حذف کرد. چنین چیزی هنگام استفاده از as و since ممکن نیست. ضمن اینکه همانطور که مطرح شد نباید هنگام نوشتن به هیچ وجه از آن استفاده کرد.

• Why didn’t you come to see me?
  • Because I didn’t want to.
1 پسندیده