درخواست کتاب برای بخش زیبوک اپلیکیشن زبانشناس

این کتاب هم امتیاز پایین داره و همینطور تعداد ریت ها هم کمه
لطفا طبق موارد عنوان شده درخواستتون رو ثبت کنین

1 پسندیده

مجموعه topnotch رو اضافه کنید

در حال اضافه شدن هست همین الان

1 پسندیده

دوستان کتابهای “خشم او می شود Rage Becomes Her”، “حافظه نامحدود Unlimited Memory” و “مادر شب Mother Night” که درخواست داده بودین به مجموعه اضافه شدن. :hibiscus:

6 پسندیده

امکانش هست دوتا کتاب Focus on Vocabulary رو هم اضافه کنید؟

4 پسندیده

به لیست اضافه کردن همکاران

سلام… کتاب “تاریخ فلسفه غرب A history of Western Philosophy” اثر برتراند راسل به مجموعه اضافه شد.
ادامه ی کتاب “جنگ و صلح” رو هم شما پیشنهاد داده بودین آقا مصطفی @mostafa.76 چندین جلد جدید اضافه شده به کتاب.
بخش های پایانی هر دو این کتابها در روزهای آینده تکمیل میشه.

7 پسندیده

سلام حضور شما
واقعا از اینکه به درخواستهای کاربران رسیدگی می کنید و کتاب های خوب و عالی رو در زیبوک قرار میدید نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم.
زبانشناس نوری در تاریکی این جهانه و من هر روز این تاپیک رو چک میکنم به امید اینکه کتابای جدیدی اضافه شده باشند.
از همه ی شما عزیزان ممنونم :pray: :pray:

9 پسندیده

خواهش میکنم… انجام وظیفه اس :bouquet:
خوشحالیم که مخاطبهای فرهیخته ای مثل شما داریم. انشالا که بتونیم با سرعت بیشتر به کتابها اضافه کنیم.

7 پسندیده

از این به بعد میتونین از بخش تازه های کاوش، دوره های جدیدی که بارگذاری شده رو مشاهده کنین

9 پسندیده

سلام… کتاب “استارتاپ ناب The Lean Startup” به درخواست شما اضافه شد روی اپ. :tulip:

3 پسندیده

به به چه زمان مناسبی این کتاب به مجموعه اضافه شد. ممنونم از شما:rose::heart_eyes:

3 پسندیده

آره، دقیقا :blush: خواهش میکنم… امیدوارم از خوندنش لذت ببرین :v:

3 پسندیده

دوستان کتاب “زنان کوچک Little Women” که پیشنهاد داده بودین بارگذاری شد :tulip:

9 پسندیده

سپاس فراوان :heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::pray::pray::pray::bouquet::bouquet::bouquet:

3 پسندیده

https://www.audible.co.uk/pd/We-Need-New-Stories-Audiobook/1409183491

اسم کتاب : we need new stories

نویسنده یک انسان بسیار باهوش هست(حتی در نظرات نسبت به این کتاب این نکته تاکید شده بود) که قصد دارد ساختارهای ذهنی ما را بشکند و دید تازه ای به ما بدهد.

ویژگی این کتاب مثال های فراوان و تنوع موضوعی است. موضوعاتی مثل آزادی ، تبعیض نژادی و … با دید تازه ای مطرح شده است.

جذابیت نگاه نویسنده ، دایره متنوع موضوعات و لغت ، روایت گری فوق العاده جذاب

شاید موضوع اصلی این کتاب هویت باشد که در قالب مثال ها و موضوعات مختلف می خواهد تعریف جدیدی از آن ارائه کند.

5 پسندیده

با سلام خیلی وقته که منتظر اضافه شدن اپیزود جدید به این مجموعه هستم، آیا میتونم امیدوار باشم؟

این تاپیک مربوط به مجموعه «کارآگاه مارپل» در اپلیکیشن «زبانشناس» است.

2 پسندیده

میزان درخواستها خیلی زیاد هست دوست خوبم و تا الان درخواستی اگر ثبت نکرده باشین برای این مورد، من درخواستتون رو ثبت میکنم. انجام میشه اما زمان میبره

1 پسندیده

سلام… مجموعه ای که ما آپدیتها رو ازون میگیرم قسمت جدیدی برای خانم مارپل اضافه نکرده.
لطفا اگه خودتون روی سایت آدیبل یا سایت دیگه ای به مورد جدیدی برخوردین برامون ارسال کنین که بررسی بشه.

2 پسندیده

مدتی پیش یکی از دوستان کتاب تاملات مارکوس اورلیوس رو درخواست کرده بود
بنده هم گفته بودم کتاب خیلی خوبیه
اما گویا هنوز اضافه نشده
اگه ممکنه لطف کنید
واقعا کتابیه که به درد همه ما میخوره و برخی اعتقاد دارند جز اون لیست کتاب هاییه که قبل از مرگ باید خواند
متشکرم

3 پسندیده

اگر اطلاع دادین در لیست درخواست قرار داره و به ترتیب بارگذاری میشه منتها تعداد درخواست‌ها زیاد هست و زمانبر

4 پسندیده