درخواست کتاب برای بخش زیبوک اپلیکیشن زبانشناس

لینک آدیبل:

کتاب ژن خودخواه

4 پسندیده

سلام.وقتتون بخیر
من دوست دارم بدونم،این کتاب خلاصه شده ی یه کتاب اصلی دیگه هست،یاازاول باینصورت چاپ شده؟و اگه خلاصه شده هست،اسم نویسنده یا انتشارات چاپشو بدونم.(توقسمت کتابهای فوق متوسط بخش زیبوک قرار داره).
کتاب خیلی خوبیه واطلاعات عالی ایی درباره تاریخچه زبان انگلیسی به خواننده میده.ولی بنظرم خیلی مختصر.
ازاونجایی که هیچ کدوم ازینارونمیدونستم،(تو معرفی کتاب مشخص نشده)،توگوگل که سرچ کردم،کتابای زیادی روپیداکردم که نتونستم متوجه بشم کدومشون میتونه مفیدتر باشه.ممنون میشم از مربیان یادوستان عزیز زبانشناس اگه اطلاعاتی درین زمینه دارن،اینجا باشتراک بذارن.

پ.ن.من درخواستمواینجامطرح کردم،چون زیر عنوان کتاب تاپیکی برانظرخواهی درموردش بازنشده بود.(حتی اشاره نشده بود شما اولین نفرباش)، و دلیل دیگه ام این بود اگر دوستان کتاب خوبی مثل این سراغ دارن که اطلاعات مفیدو کاملتری درموردتاریخچه ی زبان انگلیسی بهمون میده،اینجادرخواستشومطرح کنن که درصورت تایید،تونوبت بارگذاری قراربگیره.
خیلی ممنونم از کمک و پاسخدهیتون. :tulip::tulip:

5 پسندیده

سلام… خوشحالیم که کتاب مورد پسندتون بوده… از یک سایت خارجی که کتابهای سطح بندی شده داره انتخابش کردیم.
کتاب به همین شکل خلاصه قرار داده شده، اطلاعی ندارم که متن کاملتری ازش موجوده یا نه.
اگه تمایل داشتین برای سرچ بیشتر در اینباره، اسم نویسنده Brigit Viney هست.

2 پسندیده

سلام
مرسی ازانتخاب خوبتون.
ممنون از اسم نویسنده.:tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام و ارادت دوستان زبان شناس
خیلی منتظرم این کتابا را تو زبان‌شناس ببینم.
جای کتابهای علمی واقعا خالیه

1 پسندیده

در لیست هست دوست خوبم به ترتیب بارگذاری میشه

1 پسندیده

سلام

ماه گذشته، من پیشنهاد بارگذاری چهار کتاب تو اپ رو دادم. میخواستم بدونم چند وقت دیگه بارگذاری میشن؟ و اینکه ترجیح میدم اول چهارمین پیشنهادم، یعنی کتاب The Fountainhead از Ayn Rand رو بارگذاری کنید. خیلی مشتاقم خوندنش هستم.

@fateme871

2 پسندیده

سلام… الان در حال بارگذاری درخواستهای ماه های قبل هستیم… سعی میکنیم کتابی که انتخاب کردین رو زودتر به مجموعه اضافه کنیم.

1 پسندیده

مچکرم. ⁦^_________^⁩

خانم برومند چرا پست من رو بدون اجازه دستکاری کردین؟ دوست ندارین تگ بشین؟ خب اگه قضیه اینه چرا این موضوع رو مستقیماً به آدم نمی گین؟ چرا پستمو ادیت می کنین؟ واقعاً مسخره ست!

دوست عزیز این گارد رو علتش رو متوجه نمیشم. یکم ملایم سوالتون رو بپرسین و علت رو جویا بشین بعد گارد بگیرین

مسئول بارگذاری کتابها فاطمه خانوم هستن. شما من رو هم تگ کرده بودین من تگ ایشون رو نگه داشتم تا پاسختون رو بگیرین

4 پسندیده

صحیح. اما فکر نمی کنید بهتر بود همین نکته رو مستقیماً بیان کنید؟ بگین من مسئول بارگذاری کتاب ها نیستم، من رو تگ نکنید.

من سیاست پشت قوانین تالار رو می تونم درک کنم و معمولاً تلاشم اینه که اون ها رو رعایت کنم. بنابراین وقتی بدون دلیل قانع کننده، پستی که تو یکی از تاپیک های تالار ارسال می کنم ادیت میشه به نظرم میرسه که به حقوقم به عنوان یکی از کاربران اینجا بی احترامی شده.

روزتون بخیر.

خیر چون کنار اسم اشخاص سمت و مسئولیتشون خورده شده.

اگر قوانین تالار رو مطالعه کرده باشین میدونین که کلا تگ کردن اشخاص در تالار مجاز نیست. و شما در تاپیکی که درخواست کتاب داده میشه پیامتون رو ارسال کردین و اگر یک مقدار صبر هم میکردین همکاران پاسختون رو میدادن. در هر صورت تگ من نیازی نبود که حذف کردم و بی‌احترامی هم صورت نگرفته

روز شما هم خوش

3 پسندیده

سلام. وقت تون بخیر

لطفا کتاب You were born rich از Bob Proctor رو اضافه کنید
تغییر پارادایم ها و تله های زندگی جهت رهاستزی و تجلی قدرت درون در دنیای بیرون

Zig Ziglar may be the master motivator, Mark Victor Hansen of Chicken Soup for the Soul the master storyteller; Anthony Robbins may be the guru of personal development, but Bob Proctor is the master thinker. When it comes to systematizing life, no one else can touch him. He is simply the best. Bob Proctor collects thoughts like Imelda Marcos used to collect shoes. He strings them together in exquisite arrays, one thought leading logically to the next until a whole method has been constructed.

In You Were Born Rich, Bob Proctor has done it again, this time taking you step by step to the surprising discovery that success is not always reaching out for something that you don’t have but rather only reaching over and rearranging the pieces already there. The great value of this audiobook is that you can instantly apply the conclusions to your own life. It will begin to impact you long before you reach the last chapter.

4 پسندیده

سلام و احترام لطفا کتاب
Academic vocabulary in use (second edition) رو در لیست کتاب ها قرار بدید.

2 پسندیده

لطفا کتاب های english collocation in use رو در لیست درخواست ها قرار بدید.
این کتاب درمورد کالوکیشن های زبان انگلیسی است.

2 پسندیده

سلام
کتاب The Monk Who Sold His Ferrari از جمله کتاب هایی هستش که حتی نسخه فارسیش محبوب شده و از خیلی از دوستان کتاب خوانم شنیدم کتاب خوبیه

https://www.audible.com/pd/The-Monk-Who-Sold-His-Ferrari-Audiobook/B071GD6DNJ?qid=1664972909&sr=1-1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=83218cca-c308-412f-bfcf-90198b687a2f&pf_rd_r=M5180DTPJN4KYH772ACB

5 پسندیده

سلام زبان شناس:rose:
امکانش هست این کتاب‌ها رو اضافه کنید؟

1. The Good Girls Guide to Murder

2. The Institute by Stephen King

3. The Bambi: A Life in the Woods by Felix Salten

و همچنین مجموعه کتاب‌های
Judy Moody by Megan McDonald

5 پسندیده

مجموعه‌ نانسی درو رو خیلی دوست داشتم!!
امکانش هست Nancy Drew and the Witch Tree Symbol رو هم اضافه کنید؟

4 پسندیده

سلام… کتابهایی که درخواست دادین همه امتیاز کمتر از 4.5 دارن
اگه کتاب دیگه ای مد نظرتون هست که با موراد عنوان شده در تاپیک هماهنگ باشه لطفا مشخصاتش رو بفرستین که بررسی بشه

1 پسندیده