کتاب های انگلیسی رو چقدر بخونم؟

سلام وقتتون بخیر
من دارم از زیبوک کتاب میخونم، سوالم این هستش که آیا مثل دوره ها، لازمه هر بخش کتاب رو چندین بار بخونم و تکرار فعالانه و سایه کامل اجرا کنم؟ اینطوری یکم سخت میشه چون برای دوره انگلیسی قدرت و تا حدودی انیمیشن هایی که میبینم این کارو میکنم، مشکلی نداره اگه چندتا کتاب و فیلم که زیاد برام سخت نیستن رو بی تکرار فعالانه و سایه کامل رد کنم؟
من دلم میخواد کتابا و فیلمای بیشتر و بیشتری ببینم و انجام این دو تکنیک برای همشون خیلی سرعت و انرژیم رو کم میکنه.
آیا در این باره قبلا توی تالار بحث شده؟ خوشحال میشم لینکش کنید.
و همینطور دوست دارم پیشنهاد شما رو بدونم.:blush::tulip:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
کتابهای زیبوک برای گسترده خواتی هستند لازم نیست اونا رو مثل درس بخونید. یا حتی همه کلماتشونو وارد لایتنر کنید. فقط با لهجه گوینده و کلمات و عبارات بیشتری آشنا میشی و همین کافیه.

2 پسندیده

در مورد مباحث مربوط به زیبوک فکر کنم از راهنمایی های زری خانم بتونیم کمک بگیریم
منشن می کنم
@zaribano

2 پسندیده

سلام دوست عزیز این مقاله اقاکامبیز کمکت میکنه الان لینک برات میفرستم .

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر. چه خوب که با تکنیک سایه کار میکنین اما پیشنهاد میکنم برای کتابخوانی، کتابی رو انتخاب کنین که به موضوعش علاقه داشته باشین بیشتر از 85 درصد لغاتش رو بدونین با توجه به این نکات نیازی به فشرده خوانی و استفاده از تکنیکها نخواهید داشت.
دوره هایی مثل انگلیسی قدرت و دوره های اصلی که آموزشی هستند رو اگر با تکنیکهای فشرده خوانی مطالعه کنین خیلی زود به نتیجه ای که مورد نظرتون هست میرسین :rose::seedling:
دو تا تایپیک براتون ارسال میکنم امیدوارم با مطالعه مطالبشون پاسخ سؤالتون رو بهتر دریافت کنین.

https://zabanshenas.com/گسترده-خوانی/

موفق باشین :rose:

:blue_heart: :seedling:

6 پسندیده

تشکر خیلی زیاد از همه دوستانی که من رو راهنمایی کردند. کاملا راهی که باید برم رو پیدا کردم و خیلی ممنونم :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

2 پسندیده