سلام میخوام خودم زبان بخونم با چی شروع کنم سطح a2 هستم

کیا خودخوان پیشرفت کردن؟

1 پسندیده

سلام، من خودم کل زبانی که خوندم خودخوان بوده و بله پیشرفت هم کردم. در واقع اگه بدونید چی کار دارید میکنید و درست اون کار رو انجام بدید بهتر از همه جور اموزشی عمل می کنه
برای منبع a2 هم هیچی نمیشه گفت چون سلیقه ها متفاوته، بهترین کار اینه که خودتون برید اون درس رو که حدود ۷۰-۸۰ درصد به بالاش رو بلدید رو درس اولش رو بخونید و اگه خوشتون اومد و بعدش هم دیدید زیاد سخت نیست همونو ادامه بدید (البته بهتره خیلی هم اسون نباشه).

ممنون از پاسخگوییت. یه جورایی سردرگمم بهتره تمرکز رو گرامر باشه یا ریدینگ یا … یه کم بیشتر میشه توضیح بدی بنظرت نصرت چطوره واسه شروع و گرم کردن؟

1 پسندیده

بله حتما. این عکس رو من خودم چندین ماه پیش اسکرین شات گرفتم از یکی از ویدیو های اقا کامبیز (یکی از مربی های زبانشناس) :

توی عکس پیشنهاد هایی که دادن رو من یکی دوتاش رو انتخاب کردم و به نظرم خوب بود. شما هم میتونید تست کنید. ولی بازهم میگم همه ش بستگی به خودتون داره. این مهمتره، چون اگه به زور چیزی رو انتخاب کنید ممکنه زده بشید.
به لیست بالا داستانهای بچه گانه رو هم میشه اضافه کرد، برای سطح مبتدی خوبه.

1 پسندیده

درود دوست عزیز
پیشنهاد من برنامه های ای جی هوگ هس از سطح مبتدی به بالا
فوق العاده بهت کمک میکنه تسلط زبانت بره بالا
ی بار امتحان کن

1 پسندیده

درسته … باید مسیر مناسب خود رو پیدا کرد ممنونم پویا

1 پسندیده

خواهش میکنم.موفق باشی :slight_smile:

1 پسندیده

سلام
اگر سطحتون فرامبتدی هست، دوره داستان واقعی مناسب شماست که در دسته بندی داستان ساده قرار گرفته و نحوه مطالعه داستان واقعی رو میتونید در مقاله زیر بخونید

2 پسندیده